Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Adam The Llama View Post
    Ma da sta ima veze, ako moze Vucic sve da zaposljava zasto ne bi i Sapic. To je ta logika. To je taj sistem koji nas ubija, gde strucni ljudi rade kao fizikalci i konobari, a glupi i nesposobni vode drzavu. Bravo za ovaj post, sumnjao sam ali sad si otklonio svaku sumnju.
    Ma bitno da si ti najpametniji bajo, sve u fullu. Ja sam uvek protiv tog partijskog zaposljavanja i zaposljavanja ovih nestrucnih likova, ali kad je vec takvo stanje u drzavi sta ja mogu tu? Uvek ce bolje proci neko ko ima neku vezu a nema fakultet nego onaj sa zavrsenim faxom, jer smo takva drzava.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Dovoljno je da vidim ovo "bajo" i sve mi je jasno.
      Mi kao drustvo treba da tezimo ka tome, da se takve stvari vise ne desavaju. A ne da pravdamo te koji to rade, jos i ovako javno i otvoreno.

      Tvoja logika je, ako on moze da krade, ajde da svi krademo. A to je i logika na kojoj nasa drzava funkcionise poslednjih 30godina.
      Last edited by Brian McShtull; 03-03-18, 12:19.
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Originally posted by Adam The Llama View Post
        Izgleda svi rakovi navijaju za Liverpul, zasto je to tako?
        Evo ti odmah jedan protivargument

        Za zolu nisam iznenađena, za marka i pixija jesam
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by Adam The Llama View Post
          Dovoljno je da vidim ovo "bajo" i sve mi je jasno.
          Mi kao drustvo treba da tezimo ka tome, da se takve stvari vise ne desavaju. A ne da pravdamo te koji to rade, jos i ovako javno i otvoreno.

          Tvoja logika je, ako on moze da krade, ajde da svi krademo. A to je i logika na kojoj nasa drzava funkcionise poslednjih 30godina.
          Setao se dana jednog
          crvenkastom sumom lovac
          video je zeca
          sapnuo mu evo novac BAJO

          Od tog dana intenzivno
          gotivi se vuk sa zmijom
          a liji nije jasno
          ona samo misli glasno

          Ref.
          Vise se ne zna
          ko je ko, ne zna se
          i niko ne zna
          ko je lud, ne zna se

          Ovde se ne zna
          ko je ko, ne zna se
          i niko ne zna
          ko je lud, ne zna se
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Originally posted by Adam The Llama View Post
            Dovoljno je da vidim ovo "bajo" i sve mi je jasno.
            Mi kao drustvo treba da tezimo ka tome, da se takve stvari vise ne desavaju. A ne da pravdamo te koji to rade, jos i ovako javno i otvoreno.

            Tvoja logika je, ako on moze da krade, ajde da svi krademo. A to je i logika na kojoj nasa drzava funkcionise poslednjih 30godina.
            Tako je funkcionisala i SFRJ, a sumnjam da je za vreme kraljevine bilo nešto bolje.

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Evo ti odmah jedan protivargument

              Za zolu nisam iznenađena, za marka i pixija jesam
              Sto si iznenadjena?
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Pa što si emotivac .. mislim ko bi reko
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Pa što si emotivac [emoji3].. mislim ko bi reko
                  Ima i nas koji se pravimo opasni, a ustvari smo sisice. [emoji3]
                  Generalno ja tvrdim da su muskarci svi sisice, i objasnicu vam ako zelite kako sam dosao do tog zakljucka.
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • A dobro, ne moze se po postovma na forumu zakljuciti bilo sta, pogotovu sto ja nemam 15% ozbiljnih postova ovde. Inace, ovde su me nazivali revolucionarom i borcem za svasta, mozda imam malo taj duh u sebi jer sam http://www.imdb.com/title/tt0096969/.


                    Hajde objasni, ziv nisam.
                    Last edited by mark !t zer0; 03-03-18, 12:42.
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Ima nas jos revouliconara u julu, npr 14.jul dan pada Bastilje.


                      Edit: kao prvo zene su te koje su stub porodice, i sve nose na svojim ledjima. Pogotovo u ovim krajevima.
                      Drugo teske situacije i probleme, pogotovo zdravstvene mnogo lakse prebrode. Muskarci kada su bolesni to ti je kuknjava na sve strane, a u borbi protiv teskih bolesti zene obicno uvek ostanu jace i bore se do kraja dok kod muskaraca to i nije slucaj, iskustvom sam naucen.(u ovim situacijama sam video kolike su sisice ustvari muskarci)
                      Last edited by Brian McShtull; 03-03-18, 12:47.
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • E bre pixi, čekaj polako , samo što si dobio rep

                        Elem, sve je ovo šala, šega, pošalica, kakav horoskop, kakvi bakrači i naravno da preko foruma ne može da se sazna ništa
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Koliko rakova
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Mnogo pricate.

                            A sta ste u horoskopu?

                            Spoiler


                            tt
                            Kurban!

                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Imam i ja jednu ispovest. Pre 3,4 godine sam vozio rame uz rame sa Slinišom na bg biciklijadi. Ceo život ću se kajati što ga nisam barem gurnuo sa bicikle
                              Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                              До поновног сусрета, твој Швабо

                              mala H2H 2018/19
                              suicide
                              2019
                              velika H2H 2019/20

                              Comment


                              • Originally posted by Adam The Llama View Post
                                Ima nas jos revouliconara u julu, npr 14.jul dan pada Bastilje.


                                Edit: kao prvo zene su te koje su stub porodice, i sve nose na svojim ledjima. Pogotovo u ovim krajevima.
                                Drugo teske situacije i probleme, pogotovo zdravstvene mnogo lakse prebrode. Muskarci kada su bolesni to ti je kuknjava na sve strane, a u borbi protiv teskih bolesti zene obicno uvek ostanu jace i bore se do kraja dok kod muskaraca to i nije slucaj, iskustvom sam naucen.(u ovim situacijama sam video kolike su sisice ustvari muskarci)
                                Nakon ovog posta se ceka Aki

                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X