Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post
    Covjek koji zna sta je marketing.

    Sta ce njemu reklama za kafic, kada samo 1k otvara i to podjeljeno na Balkansko podrucije.

    Kada razmisljas o tome da imas 10k potencijalnih ljudi koji skoknu u auto i dodju do Gangare na magicni vinjak bez problema, onda skontas da ovo sto ja pricam ima smisla.

    Neka, ja sam naucio ovo iz udzbenika, nikad nisam radio kampanje.
    Pa daj uradi ti njemu marketing za kafic da ga izreklamiramo,evo Vladan nek nekako proturi i da blinka na sajtu SK

    Sto moras da ga ucenjujes sa klikovima

    Reci ime Gangara,kafica e da i koja ti je cena za jednu dobru tromesecenu kampanju
    Last edited by 61563; 31-10-16, 23:51.

    Comment


    • Originally posted by 61563 View Post
      Al nebi ja njega uopste banovao nizasta,mozda samo za elementarno nepoznavnje fudbala


      Comment


      • Уопште ме неће изненадити ако умјесто Тонус хљеба Сеад Фочо упадне на то мјесто на СК.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Уопште ме неће изненадити ако умјесто Тонус хљеба Сеад Фочо упадне на то мјесто на СК.
          TV reklame ne funkcionisu vise.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Originally posted by maliajnstajn View Post
            TV reklame ne funkcionisu vise.
            Jel a ovi svi budale sto bacaju milione...bas jeftino za vreme finala NFl

            Pa brate onaj mentol sto jase konja unazad i sto se dernja sad snaga,je samo zbog debilnosti reklame naterao ljude da kupe dezodorans, koji neverujem da bi pogledali da nije njega i reklame na TV
            Last edited by 61563; 31-10-16, 23:59.

            Comment


            • Originally posted by maliajnstajn View Post
              TV reklame ne funkcionisu vise.
              Kako ne funkcionisu, znam brate bar kod od Tonus hleba Kod starijih ljudi kao sto je Vlatko jos uvek se poruka najlakse prenosi putem televizije Moj Ujak sa 45 godina koristi Nokiu 33/10, gleda dnevnik, Pinkove zvezde I mrzi racunare cak ni liniju nema nego slusa neki dzepni radio aj ti njemu prenesi poruku.
              Last edited by Indigo; 01-11-16, 00:01.
              There's something wrong with me chemically
              Something wrong with me inherently
              The wrong mix in the wrong genes
              I reached the wrong ends by the wrong means
              It was the wrong plan
              In the wrong hands
              With the wrong theory for the wrong man
              The wrong lies, on the wrong vibes
              The wrong questions with the wrong replies

              Comment


              • Originally posted by 61563 View Post
                Jel a ovi svi budale sto bacaju milione...bas jeftino za vreme finala NFl
                Da bi imao super bowl 30 sekundi moras da platis oko 100m reklama u proteklih godinu dana. Trenutno se Fortune 500 kompanije trose oko 700milijardi dolara na reklamiranje na TV-u, koje inace niko ne gleda.

                Evo reci mi kada si zadnji put gledao reklame na poluvremenu fudbalske tekme, ili si gledao u telefon ili si bio u toaletu, ili u kuhinji ili si gledao u monitor. Radio si sve, osim gledao reklame. E zato one ne funkcionisu, jer niko ne obraca paznju na njih.

                A super bowl je zapravo kul, zato sto se napravio taj hajp oko reklama i to je veca atrakcija nego sam fudbal. I tih 30 sekundi kosta ja mislim 30m, sto je apsolutno apsurdno da se plati.

                Indigo, mi smo zaostala nacija, koja jos uvijek ne zna sta znaci e-commerce. Tako da, mi nismo reprezent podataka. U Americi sada imas demografiju 40-60god, koja koristi Instagram, jer je kul i njihovi djeca i unuci to koriste.
                Last edited by maliajnstajn; 01-11-16, 00:03.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Originally posted by Indigo View Post
                  Kako ne funkcionisu, znam brate bar kod od Tonus hleba Kod starijih ljudi kao sto je Vlatko jos uvek se poruka najlakse prenosi putem televizije Moj Ujak sa 45 godina koristi Nokiu 33/10, gleda dnevnik, Pinkove zvezde I mrzi racunare cak ni liniju nema nego slusa radio aj ti njemu prenesi poruku.
                  Мени поруке доноси голуб писмоноша, вјероватно и твом ујаку.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Indigo View Post
                    Kako ne funkcionisu, znam brate bar kod od Tonus hleba Kod starijih ljudi kao sto je Vlatko jos uvek se poruka najlakse prenosi putem televizije Moj Ujak sa 45 godina koristi Nokiu 33/10, gleda dnevnik, Pinkove zvezde I mrzi racunare cak ni liniju nema nego slusa radio aj ti njemu prenesi poruku.
                    Ma ajnstajn je vizionar verovatno je mislio na 2100g

                    sve tacno sto si rekao,pa samo kad vidis koliko traju reklamni blokovi sve jasno,kod nas pogotovo,sto se tice starijih,ma i u svetu se pice reklame gledaj NBA,pa ubise sa pivom i kolima,na tajmovima

                    Comment


                    • Originally posted by maliajnstajn View Post
                      Da bi imao super bowl 30 sekundi moras da platis oko 100m reklama u proteklih godinu dana. Trenutno se Fortune 500 kompanije trose oko 700milijardi dolara na reklamiranje na TV-u, koje inace niko ne gleda.

                      Evo reci mi kada si zadnji put gledao reklame na poluvremenu fudbalske tekme, ili si gledao u telefon ili si bio u toaletu, ili u kuhinji ili si gledao u monitor. Radio si sve, osim gledao reklame. E zato one ne funkcionisu, jer niko ne obraca paznju na njih.

                      A super bowl je zapravo kul, zato sto se napravio taj hajp oko reklama i to je veca atrakcija nego sam fudbal. I tih 30 sekundi kosta ja mislim 30m, sto je apsolutno apsurdno da se plati.

                      Indigo, mi smo zaostala nacija, koja jos uvijek ne zna sta znaci e-commerce. Tako da, mi nismo reprezent podataka. U Americi sada imas demografiju 40-60god, koja koristi Instagram, jer je kul i njihovi djeca i unuci to koriste.
                      Napisah ti dole ide NBA ,svaka 2 minuta odmora idu reklame pivo,hrana,kola najvise

                      Nije bitno sta ja radim bitna je vecina,a cim ima toliko reklama znaci da im donose profit,a pogotovo,recimo na tenisu,i basketu kad je minipauza,ni ja ne menjam kanal i ostane mi uglavi,dal tonus,sssnaga ili africka sljiva

                      Comment


                      • Originally posted by 61563 View Post
                        Napisah ti dole ide NBA ,svaka 2 minuta odmora idu reklame pivo,hrana,kola najvise

                        Nije bitno sta ja radim bitna je vecina,a cim ima toliko reklama znaci da im donose profit,a pogotovo,recimo na tenisu,i basketu kad je minipauza,ni ja ne menjam kanal i ostane mi uglavi,dal tonus,sssnaga ili africka sljiva
                        I koliko si puta kupio, barem jedan od ovih proizvoda?
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Афричку шљиву и ако јесте неће признати.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Афричку шљиву и ако јесте неће признати.
                            Ne mora mi reci koji je kupio, samo da li je kupio i da li je kupio zbog reklame.

                            A ja barem znam, ako mi ikad bude trebalo, prije cu kupiti viagru, nego africku sljivu, cisto zbog kredibiliteta.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Добро Аки ти имаш за маркирано, ти си финансијски маг, шта обични смртници да раде? Удри по ципирипи крему, синалко коли и афричкој шљиви.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                                I koliko si puta kupio, barem jedan od ovih proizvoda?
                                Opet ti kazem nisam ja poenta mene reklama nikad nece naterati,ni na tv ni bilo gde da nesto kupim

                                Pricam ti o vecini a licno sam dobio dva puta taj dezodorans i ne svidja mi se

                                Al ne verujem da KFC,Mc razna piva i kola,banke da bi se toliko reklamirale da nemaju profit

                                Uostalom pogledaj dresove i reklame oko stadiona oces da kazes da je to samo za ljude koji dodju na stadion,a ne TV gledaoce
                                Last edited by 61563; 01-11-16, 00:14.

                                Comment

                                Working...
                                X