Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Produktivnost? Modafinil. Nista ti vise ne treba u zivotu.
    Originally posted by Dekinjo
    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
    Originally posted by La Jugoslavia
    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

    Comment


    • Originally posted by bici View Post
      Produktivnost? Modafinil. Nista ti vise ne treba u zivotu.
      Moram priznati da sam uzeo i da sam izgazio ispit za 2 dana. Da l sam se istripovao da me radi ili je radilo, ne znam. Samo apotekar mi zakazao nestalo zaliha a ne znam gde da nabavim, neki dan sam tražio.

      Samo modafinili za mene nisu droga, tj jbg jesu ali ja ih ne gledam tako. Ne pruža mi neko zadovoljstvo samo mi malo olakša učenje a uzimao sam dva tri puta do sada. Tako da bici pusti u privatne kako doći do istih(kakav pandurski upis )


      Jbt ladno sam i ja narkoman podsetio me čovek na modafinile. Ja progutao i ušao u čitaonicu od 9 do 6 sećam se toga vrlo dobro
      Last edited by Cassius Clay; 17-11-17, 17:36.

      Comment


      • Jel to nelegalno?

        Comment


        • Nije ako imaš probleme pa ti doktor prepiše, ali mislim da nije toliko štetno po mozak, naravno ako uzmeš 2-3 puta u mesec dana, ali ako se kljukaš bilo čime svaki dan bila to rakija, trava, koks, modafinil, šteti.

          http://www.blic.rs/slobodno-vreme/ve...-mozga/fzwfsmm

          Comment


          • Originally posted by Powerslave View Post
            Narkomani... ccc teske rijeci se potezu odje. Olja i Bojana, drage moje dame, bas ste me iznenadile. Nismo mi narkomani, nego rekreativci... djeca cvijeca

            Narkomani su na heroin, met, krek i soboksin. Ja ponekad povucem koju liniju ketamina... eto to je vjerovatno najagore sto sam nekad uradio... nekoliko puta do duse


            Samo treba ovo sto je iz prirode na dnevnoj bazi da se konzumira. Trava, hasis, ulje i pecurke(kad ih ima). Ljekovi za depresiju i anksioznost moze vise puta nedeljno... mozda i svaki dan ako se bas mora. Painkiller-i vikendom. Kokain valja ako radis cijeli dan ili ako ti treba malo ekstra volje za druge aktivnosti LSD izbjegavam jer nekad se tesko kontrolise.. moze bas da te nagrdi tako da se sa tim ne igram. Pecurke i DMT su mnogo bolje. Volim ekstazi i mdma-u dosta, ali to se uzima samo tipa kad se slavi nesto

            Nista od toga nisu narkomanska posla. Narkomani... piiihhhhh To se bode u venu i ta cuda.... pihh pihh ima li sto gadnije od igle
            Zar ovo nije isto?

            +100

            Po ovom sto citam na netu kod nas nisu rasprostranjeni, ali mogu da se naruce online. Negde jesu, dok negde nisu zabranjeni.

            P.S. Vidim da mi je nesto poznatno pakovanje.
            Last edited by Ricma; 17-11-17, 18:18.

            Comment


            • Još nešto što se tiče produktivnosti, odradio sam pre godinu i po dana test. Izbacio sam ugljene hidrate, ponekad unosio samo iz povrća, šećer naravno izbačen, a so i ne koristim. Prvi dani muka ali nije mi prvi put bilo da radim varijacije sa UH, samo tad je bilo ekstremno.

              Izbacio sam i kafu. Nešto sam imao pritisak i odlučio se na to. I odgledao neki kraći tutorijal što propagiraju adventisti od Elen Vajt, baš oko ishrane i o tome kako mleko+šećer bomba za organizam.

              Usput vežbao. Em što sam bio fit, em što sam mogao da izdržim sve i odgovorno tvrdim da kad kažu uzmi šećer da ti radi mozak lupaju. Samo treba navići organizam i unositi prirodne UH, i kad ti se baš traži - med.

              I da, isto važno, u pola 9-9-pola 10 sam bio u krevetu, ustajao sam u 5 ujutru.

              I dalje pamtim taj period kao renesansu svog života, izvanredne rezultate sam postizao i nikad nisam bio umoran. Ali morao je doći i izlazak u grad i način života takav kakav je da ne možeš uvek da jedeš kući, budeš zadovoljan pa se opustiš a i spadaju ti stvari jer si spustio % bf, pa polako kreneš da se opuštaš.

              Teško je u današnje vreme imati konstantno takav način života ali kad prodje NFL uradiću još jedno takvo čišćenje. I ovako ne jedem slatkiše i te gluposti i vodim računa, ali satnicu i neke stvari nmg da ispoštujem ali moja preporuka.

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Ali sigurno si Carcosa udisao "tudj" duvanski dim, kazu to je gore nego biti pusac ili podjednako bar, po zdravlje mislim.

                tt
                Ja iz sadasnje perspektive pozelim da sam pusio od srednje, a ne sto sam bio u pocetku pasivan pusac i svasta trpeo. Mnoge stvari i neprijatne situacije bih izbegao, a moguce da bih smanjio sa alkoholom kao sto je slucaj u ovoj godini. U mom slucaju cigarete iskljucuju alkohol ili ga marginalizuju.

                Comment


                • Nikada u zivotu nisam konzumirao cigarete niti planiram. U stanu ne dozvoljavam nikome da zapali, mogu slobodno na terasi to mi ne smeta.
                  Izbegavam maksimalno duvanski dim, mada kad izadjem negde vratim se kao dobro prodimljena sunka i momentalno sve ubacujem u ves masinu.
                  Kafu ne konzumiram, mozda sam 10 puta u zivotu popio i nikako mi ne prija.
                  Marihuanu, kokain, i ostale teze droge nisam probao a nesto ni nemam zelju.

                  Tablete sam probao cisto iz znatizelje, vecinu ovih sto je Slejvara nabrojao. Lako se do toga dolazilo posto su od drugara roditelji drzali dve, tri apoteke. Sve i svasta su valjali a inace je cela porodica, kolektivno bila na xanaxu, demetrinu, ksalolu. Taj lik je sada u nekom manastiru koliko sam cuo jer nisam u kontaktu sa njim vec tri, cetiri godine, presao je na zesce tripove

                  U poslednjih par godina izbegavam da pijem i lekove, pogotovo antibiotike. Uglavnom pustim da se organizam sam izbori sa virusima. Glava me zaboli mozda jednom u godinu dana. Da kucnem u drvo

                  Takodje slabije i pijem. Vise to radim rekreativno na proslavama, svadbama i slavama Mada sam i dalje veoma dobar.

                  U poslednje vreme velika strast mi je u hrani. Volim da dobro i kvalitetno pojedem i probam nove stvari. Poceo sam da kuvam i smatram da to radim veoma dobro. Kada me mrzi i kada nemam dovoljno vremena, sa devojkom odem do restorana, obicno jednom ili dva puta nedeljno.
                  Sutra ili u nedelju verovatno idemo u uzbekistanski restoran, ljudi bas hvale njihovu hranu.

                  Mislim da je kljuc svega u umerenosti, dobro procenjenom sopstvenom kapacitetu i realno postavljenim granicama.
                  There's something wrong with me chemically
                  Something wrong with me inherently
                  The wrong mix in the wrong genes
                  I reached the wrong ends by the wrong means
                  It was the wrong plan
                  In the wrong hands
                  With the wrong theory for the wrong man
                  The wrong lies, on the wrong vibes
                  The wrong questions with the wrong replies

                  Comment


                  • Životopisi razni, putešestvija raznorodna

                    Sestro samo za tebe... Prolećne rolnice..dakle onaj koji je osmislio tzv. hranu za utehu ili vam comfort food, ovako je nešto imao na umu stoo posto. Dakle raaj!
                    I pazi...sve ima kod nas od sastojaka .. o yeees

                    Spoiler
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      Nema veze sa lakim i teskim drogama

                      kolega dobio boginje, sad je opsta panika i svi zovu roditelje i proveravaju da li su prelezali
                      Gde zivi? Mi imamo problem sa klinkom jer je tek sad sazrela po uzrastu za MMR vakcinu, a u vrticu dovoljno jedno dete da bude zarazeno i da svi zakace. Do 2 sata ostaje virus u vazduhu.

                      Comment


                      • I ja ne pijem lekove kad me boli nešto i to jako dugo. Malo sam primitivan po tom stanovištu ali sumnjam u korisnost lekova. Svakako neki pomažu kratkoročno ali ništa više. Veliki kapital je iza toga, kao što ne prave sijalicu koja će da gori 100 godina a zna se da je to moguće, jedna je 2000te slavila 100tku, tako isto i lekove verovatno ne prave da ti pomognu maksimalno jer ih ne bi imali kome prodati, a nije da ne mogu da naprave lekove sa tim svojetvima.

                        Comment


                        • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                          Gde zivi? Mi imamo problem sa klinkom jer je tek sad sazrela po uzrastu za MMR vakcinu, a u vrticu dovoljno jedno dete da bude zarazeno i da svi zakace. Do 2 sata ostaje virus u vazduhu.
                          Mislim da zivi na NBGu,ali nisam 100% sigurna, jer ne delim sa njim kancelariju.
                          A sto je najgore, pre 2 nedelje je jedan drugi kolega otisao iz firme, pa je castio i tu je sigurno bilo 50tak ljudi, u njihovoj kancelariji tj. labu. A kolega iz moje kancelarije, kao za inat, svaki dan u poslednjih 10 dana je isao kod njih u lab, da nesto testiraju.
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            Mislim da zivi na NBGu,ali nisam 100% sigurna, jer ne delim sa njim kancelariju.
                            A sto je najgore, pre 2 nedelje je jedan drugi kolega otisao iz firme, pa je castio i tu je sigurno bilo 50tak ljudi, u njihovoj kancelariji tj. labu. A kolega iz moje kancelarije, kao za inat, svaki dan u poslednjih 10 dana je isao kod njih u lab, da nesto testiraju.
                            100% si sigurna da si Morbile? E do mojega. I mi smo na Nbgu. Taj kolega bi sad morao u totalnu izolaciju. Inkubacija je 14 dana, manje nego varicele, a zanimljivo je i da ljudi koji su vakcinisani pre vise od decenije mogu da dobiju ospice. Vecina nas nije revakcinisana jer se tako ranije davalo, samo jednom.

                            Comment


                            • Ja se npr. nisam napio ima nekoliko godina. Kao neko koga je pre mamurluk ubijao (znači, najžešća faza je trajala 10+ sati, srednja 14+ sati i ona najlaksa mozda do 24 sata). 2 puta sam se onesvestio od mamurluka, tj. organizam nije mogao da "preradi" sve kako treba i kolabirao je.

                              Čvrsto sam rešio da nekoliko sati cuganja ne vredi moje muke dan posle i tolikog mučenja organizma. Ne znam tačan datum, ali sigurno ima par godina. Pivo pijem naravno, ali umereno. Neka gornja granica mi je 4 piva, i to samo u retkim prilikama.

                              Cigare nisam probao nikad u životu, a ni drogu. Kafu možda samo jednom u životu, prestao da pijem alkohol i bacio se na jako vežbanje. Ishranu sam totalno korigovao. Jedini porok kog se još nisam oslobodio su slatkiši. I to nameravam uskoro.

                              Moram reći da se nikad u životu nisam bolje osećao. Sad može zvučati smešno, ali koncentracija mi je nekako veća i dosta bolje rezonujem stvari.
                              Last edited by z0La; 17-11-17, 19:31.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Originally posted by Ricma View Post
                                Ja iz sadasnje perspektive pozelim da sam pusio od srednje, a ne sto sam bio u pocetku pasivan pusac i svasta trpeo. Mnoge stvari i neprijatne situacije bih izbegao, a moguce da bih smanjio sa alkoholom kao sto je slucaj u ovoj godini. U mom slucaju cigarete iskljucuju alkohol ili ga marginalizuju.
                                Kako to? Kod mene bas suprotno, cigaru mogu a i ne moram, al daj flasu necega nakon druge case lizem cigare jednu za drugom

                                Comment

                                Working...
                                X