Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne precerujem, zasluzila je kritiku, ali sigurno nije zasluzila podsmijeh i sprdnju javnosti i da je provlace kroz blato, sto je nisu provlacili kroz zlato kod svake dobre stvari koje je odradila sa svojim ucenicima?

    Sto svaki dnevnik pocinje katastrofom, sto kataklizmicne vijesti traju 28 minuta i samo dva minuta ide na dobre vijesti. Nikad vijesti ne pocnu sa rodjeno je toliko beba ili nekim herojskim djelom, ne, svake pocinju sa poginulo je brdo ljudi, bombas samoubica, pao avion i sl.

    Dobre stvari i dobar posao nisu dobre za plasiranje, samo lose ocigledno.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      I onda posalju dijete u skolu, bez ikakvog vaspitanja i ikakvog postovanja i onda je ucitelj ili nastavnik kriv sto im dijete haos pravi i ocekuju od njih da ih vaspitava. Dok je uco smio da opali samar smio je, sad smije jedino da dopusti uceniku da ga prebije, ako stavi ruku na njega cao. Ovu uciteljicu ce sad da raznose, a sigurno je na hiljade kontrolnih do sad pregledala bez greske, ali bi je sad valjalo vuci po blatu malo ili cak na trgu izloziti javnom ruglu.
      Kako mešate babe i žabe.

      Ona ovde u ovom primeru ne vaspitava, već obrazuje, uči

      I kako znate samo da je do sada bila bezgrešna i besprekorna? Što možda bi dobila otkaz da nije? Polako doći će i tvoji na red da se školuju.

      I da jedno pitanje, pored Goxyja koji je i u prosveti, ko još ima klince u školi, Sanduova još nije krenula?
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • @Powerslave

        Montenegro muscle Brate koliko te plaćaju ako nije tajna ?
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • KO IMA DECU U ŠKOLI????
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Daj ljudi javite se, prebit ce nas sve.
            DALE 1992-2020
            NIKAD ZABORAVLJEN

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              KO IMA DECU U ŠKOLI????
              Pa nema niko - zato tako i pisu .... Kada budu imali, malo ce drugacije gledati na te stvari.
              Tipa pise se o vaspitanju, obrazovanju, ja bi to tako, ja bi ovako - cekaj sine polako - prvo napravi jedno, pa ga vaspitavaj kako hoces, mozes i mislis da treba .... pricacemo onda.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                KO IMA DECU U ŠKOLI????
                Jax Teller ima troje koliko ja znam
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • I ko nema neka kaze da ima, uzela je bic
                  sigpic

                  Comment


                  • Ja imam. Sto vices.

                    Comment


                    • Ne, ne bojte se nego neće da odgovore. Prave se Toše niko da kaže, ti nisi merodavan, nisi učestovao u rasparvi.



                      A da, kao što sam i mislila... NIKO!

                      Doviđenja.
                      Last edited by miloolja; 02-12-16, 00:13.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by Indigo View Post
                        Jax Teller ima troje koliko ja znam
                        Ja svoje odma zaposlio, kaka škola kaki bakrači. Nece se od tog hljeba najesti.
                        DALE 1992-2020
                        NIKAD ZABORAVLJEN

                        Comment


                        • I ja imam ako treba
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Ti imas dvoje, dvije boce vinjaka su ti u poslednjoj klupi. Probisvijeti
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Lord Gangara View Post
                              @Powerslave

                              Montenegro muscle Brate koliko te plaćaju ako nije tajna ?
                              Pa ja i gazda imamo dosta lijep dogovor Dobijam 16$ po satu i to je ono sto ide u knjige i sto zavrsi na ceku. E sad, dobijam i tip out od sankerica svako vece, jer sam nezvanicno sef smjene i imam kes bonuse u slucaju da se desi nekakva pizdarija. Od svega toga, najmilije su mi pare koje mi ljudi tutnu u dzep onako u prolazu samo jer oce da budemo drugovi u slucaju da naprave neko sranje

                              Izadje tu fina para na kraju nedelje. Nije nista specijalno, ali bolje svakako nego nesto u CG.

                              Sent from my Samsung GALAXY S5.

                              Comment


                              • Imam ja mladju razmazenu sestru u srednjoj skoli, morel to?
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X