Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vlajko cemu tolika agresivnost!?
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • Originally posted by l1m4r View Post
      Vlajko cemu tolika agresivnost!?
      Nije agresivnost, ali je cinjenica da nije normalno da tinejdzeri od 13 do 17 godina izbacaju neke provokativne slike, puce usta, da pate i da su nasle ljubav za cijeli zivot, da postuju and suddenly i felt nothing(a to veze sa zivotom nema inace u filmu i potpuno je izvuceno iz konteksta, ali glupanderi naravno to ne znaju), izbacaju citate i prave se da su popili svu pamet svijeta. Nekad se znalo, kad se utripujes previse kais radio, zitki prut, pa sta je falilo ljudima, barem su imali neku granicu, danas granice nema. Idiotski je stvarno djeci sjeci krila, treba im dati da misle izvan kutije, ali ovo sto se trenutno radi je dno dna, cvrste ruke nidje. Sad je opasno istuci dijete cak, to je varvarski, mozes u zatvor da zavrsis. A dodje ti dijete u goste i sve zivo prevrne, a roditelj ne sine, ne to sine, ma sta ne eno mi pisa u vazu ili crta po tvu, sta ne krv ti jbm, nego ga istuci pa nece vise nikad.
      sigpic

      Comment


      • Problem roditelja je sto sada kad ih djete smara, daju mu tablet da igra igrica i djete odluta od realnosti.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • E jbg., dok ja dodjem na posao, Indigo ostavi post i zatvori diskusiju
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Samo tako Vlajko, šnjuru od usisivača i udri nek se ne može na fizičkom skinuti u šorc od sramote

            Samo kad vidim ove trendove muka mi. Sisa se, izbrije sve sa strane a ostavi repic od cent. Izgleda ko glavica luka. Takav da sam doso starom izbio bi mi sve trendove iz glave kroz pet minuta.
            DALE 1992-2020
            NIKAD ZABORAVLJEN

            Comment


            • Sad je moderno da je roditelj drugar sa djetetom, da oni zajedno izbacaju selfije, da ga sto vise razmazi i ugusi zagrljajima i da se razgovorom i sa jednim obicnim, nasmijanim ne sve moze rijesiti. E pa ne moze, kad ga razmazis i za njega ne postoji granica kuci nema je ni van kuce. Ono nema ni postovanje, ni strahopostovanje I tu nije samo dijete krivo naravno, ali debilne generacije kad imaju djecu pa sta mozes da ocekujes?
              sigpic

              Comment


              • A nema nista drazesnije nego kad dijete od godinu dvije kaze boji me kujac, a ponosi roditelj to sve snimi i objavi na drustvene mreze, a onda se svi prijatelji tu zajedno sa roditeljima siti ismiju. Hahahah kakav mali kralj, samo tako, samo bahato, ovo je buduci smeker, srcolomac. E zlatio se komunizam za neke stvari.
                sigpic

                Comment


                • Eh Jax ako je frizura problem onda sam ja najveci moguci idiot!

                  Imao repice kao Palasio

                  Imao "smajlije" iscrtane po glavi. (mogu i da dokumentujem)

                  Furao keca u 3cem razredu.

                  Ali brate sve je to sprdnja..
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Prvo pitanje, da li je taj trend popularan sirom sveta ako izuzemo africka, amazonska I plemena Kim dzong Una ili se to radi samo kod nas?

                    Odgovor: Ne, to je bolest zapada. Vlajko brate moj, Kardashiani imaju svoj reality, zaista mislis da za.par godina neces gledati "Raznatovice" ili "Zivojinovice"

                    Drugo pitanje, ko je kriv za to?

                    Odgovor: Sve prethodne I sadasnje bolesne generacije, jer kada je porodica nestala sa mape kao celni nosilac drustva , sasvim je normalno da isto proizvodi defektan proizvod u vidu mentalno obolele dece koja pisaju u saksiju pa zatim to seruju po drustvenim mrezama.

                    A horor za kraj, zamisli svu tu decu koju kada bi istukao sigurno pala u depresiju pa bi I gurua morao da im placas, dakle zamisli svu tu decu kao roditelje pa shvati obrazac I pravac u kojem se sve to krece.

                    Zato je Idiocracy najjaci film svih vremena.

                    Deca genija jako retko postaju genijalci a deca idiota svakako imaju dobre sanse da jednog dana I samo postanu idioti.
                    Last edited by Indigo; 01-12-16, 23:51.
                    There's something wrong with me chemically
                    Something wrong with me inherently
                    The wrong mix in the wrong genes
                    I reached the wrong ends by the wrong means
                    It was the wrong plan
                    In the wrong hands
                    With the wrong theory for the wrong man
                    The wrong lies, on the wrong vibes
                    The wrong questions with the wrong replies

                    Comment


                    • I onda posalju dijete u skolu, bez ikakvog vaspitanja i ikakvog postovanja i onda je ucitelj ili nastavnik kriv sto im dijete haos pravi i ocekuju od njih da ih vaspitava. Dok je uco smio da opali samar smio je, sad smije jedino da dopusti uceniku da ga prebije, ako stavi ruku na njega cao. Ovu uciteljicu ce sad da raznose, a sigurno je na hiljade kontrolnih do sad pregledala bez greske, ali bi je sad valjalo vuci po blatu malo ili cak na trgu izloziti javnom ruglu.
                      sigpic

                      Comment


                      • I ja sam farbo kosu pa dobio po nosu

                        Izbusio usi, nisam mogo rucati sa porodicom dok ne skinem nausnice. Svako je tu i tamo napravio neku budalastinu da bi se po nečemu razlikovo od svoje ekipe, da nije isti, profuro neki svoj fazon. Al' ovi danas klinci što kaže Koja u Ranama:"Svi ste isti majke vam ga nabijem".
                        DALE 1992-2020
                        NIKAD ZABORAVLJEN

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          I onda posalju dijete u skolu, bez ikakvog vaspitanja i ikakvog postovanja i onda je ucitelj ili nastavnik kriv sto im dijete haos pravi i ocekuju od njih da ih vaspitava. Dok je uco smio da opali samar smio je, sad smije jedino da dopusti uceniku da ga prebije, ako stavi ruku na njega cao. Ovu uciteljicu ce sad da raznose, a sigurno je na hiljade kontrolnih do sad pregledala bez greske, ali bi je sad valjalo vuci po blatu malo ili cak na trgu izloziti javnom ruglu.
                          Nece, ovo ce da se vrti najduze 3 dana po medijima i raznim portalima i onda gotovo, pojavice se nova i zanimljivija vest.
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • I tri dana je dosta, tri dana ta zena moze trpjeti pritisak, imati insomniju, visok pritisak. Mozda je nece dotaci, a mozda oce, vjerovatnije da oce. Sto je ne pofale svaki put kad dobar posao odradi, a ne, samo jedna greska je dovoljna da te obiljezi, sve sto dobro uradis se ne racuna, jer od tebe se ocekuje da sve radis savrseno, jer svi svoj posao obavljaju savrseno i maksimalno su produktivni i profesionali. Japan je ovo.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              I tri dana je dosta, tri dana ta zena moze trpjeti pritisak, imati insomniju, visok pritisak. Mozda je nece dotaci, a mozda oce, vjerovatnije da oce. Sto je ne pofale svaki put kad dobar posao odradi, a ne, samo jedna greska je dovoljna da te obiljezi, sve sto dobro uradis se ne racuna, jer od tebe se ocekuje da sve radis savrseno, jer svi svoj posao obavljaju savrseno i maksimalno su produktivni i profesionali. Japan je ovo.
                              Preterujes, to je prvo.
                              A drugo, za ovakvu gresku i treba da se trubi na sva zvona, jer su ovo osnove matematike, osnovnije nema.
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Tako je, Vladane! Pisa dijete po tepihu... udri ga majku li mu milu dok ne propisa krv Hahahahahahaha pa bas sam sad skoro bio gost na veceri za Dan Zahvalnosti, kod jednog druga... I normalno pokupila se cijela njegova porodica pa je bilo tu i djece koja su show pravila po kuci. Cijelo vece sam se smijao kao blesav jer je nedaleko od mene bio neki njegov rodjak koji je cijelo vrijeme pokusavao nekome da objasni kako bi on vaspitao tu djecu Majko mila, to bi sve poraslo u Hitlere, serijske ubice i silovatelje

                                Ali se slazem, valja dijete malo ishklepat... cisto da se ruka ne opusti



                                I ja da se prikljucim pljuvanju na svoju drzavu i na obrazovni sistem(mada je ovaj Ekonomski odje dosta fino uredjen i tu nemam nikakvih zamjerki... mozda eto da dozvole pusenje u toku kolokvijuma )

                                Pa dje je normalno da ja sa diplomom ne mogu naci posao u struci... jer nemam veze i vezice po lokalnim firmama. Posao se uvijek moze naci, ali nisam ja gulio pet godina za tu diplomu, da bi na kraju kopao kanale ili vozio taksi(da me ne shvatite pogresno, svaki je posao posten i nije mi ispod nivoa da radim bilo sta, nego samo navodim primjer) ili sto rece Olja, da radim kod Kineza.

                                Zato sam ja digao sidro dok sam bio u sred magistarskih studija.
                                Evo treca godina kako kao diplomirani ekonomista radim kao j*beni izbacivac. To mi je prvo bila samo vikend varijanta, ali eto... ode to na 40-50 sati nedeljno prije nego i sto sam postao svjestan da mi je to trenutno full-time job.

                                Razlika je sto ja za taj posao odje zaradim makar 5 puta vise nego sto bi zaradio u CG, radeci u struci. Uzas... taman bi to i trebalo da stoji uz imena svih bivsih YU republika kad pogledas mapu svijeta. Uzasssss

                                Sent from my Samsung GALAXY S5.

                                Comment

                                Working...
                                X