Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • https://youtu.be/ChiXIZbBE_o

    Hahaha

    Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
    VALENTINO ROSSI #46

    Comment


    • Originally posted by Nerealan View Post
      Misliš da bi to moglo da uspe? Sve mi se čini da je kupina nezahvalnija od groždja, ipak ima manji postotak šećera. Na kraju i sumnjam da bi vinjak mogao dovoljno da odleži u buretu pored tebe
      Ja mislim da bi moglo čak se vinjak pravi od komine od vina (otpada što ostane od vina) a mi bi pravili od ovako čiste kupine. Probaćemo verovatno ove zime kad budemo imali brdo slobodnog vremena sad preko leta ne možemo da stignemo
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Originally posted by Jax Teller View Post
        Kako bi moćno zvučalo "Lordov vinjak".
        I jos slogan:

        Sex za jetru, melem za grlo, Lordov vinjak

        Comment


        • Originally posted by Miletić View Post
          https://youtu.be/ChiXIZbBE_o

          Hahaha

          Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
          Koja je ovo godina?

          Comment


          • Originally posted by Princoni View Post
            I jos slogan:

            Sex za jetru, melem za grlo, Lordov vinjak
            Kad je pritisak života mnogo jak spas ti nudi Lordov vinjak.
            DALE 1992-2020
            NIKAD ZABORAVLJEN

            Comment





            • tt sa A5 u inat Mi6
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Apropo pravopisa

                http://www.opanak.net/najcesce-pravopisne-greske/

                A što se Lorda tiče , kakve je sreće uvalili bi oni njemu sake
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Originally posted by Marija81 View Post
                  Apropo pravopisa

                  http://www.opanak.net/najcesce-pravopisne-greske/

                  A što se Lorda tiče , kakve je sreće uvalili bi oni njemu sake
                  Приметио сам да већина користи ЈЕЛ, ретко ко користи JE Л'. Има ту још ствари, а ова ми запала за око.

                  Comment


                  • Originally posted by Победа View Post
                    Приметио сам да већина користи ЈЕЛ, ретко ко користи JE Л'. Има ту још ствари, а ова ми запала за око.
                    Da l'?
                    Ali kada pobrkaju je l' i jer
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Originally posted by Marija81 View Post
                      Da l'?
                      Ali kada pobrkaju je l' i jer
                      То је катастрофа. Ово јел и је л' не смета пуно, али када неко пише незнам, јер?, дали, ти БИХ...

                      Comment


                      • Originally posted by bice View Post
                        Ma sve Japanci...Potpalio me drugar koji to radi vec par meseci da krenem i ja posto sam odlican sa Engleskim, i gledao sam jedno njegovo predavanje. U fazonu filozofija firme je da ti pricas na englskom, a na njihovom je da te razumeju ili ne, ne moras da pricas japanski
                        Mada dosta losi ti japanci, keze se i smeju u facu i onda ti grunu keca na reputaciji...
                        Zavisi i od firme, ja mogu samo za bibo da ti pričam. Ako planiraš to da radiš trebaće ti kamera (ne mora da bude ništa spec), i obavezno slušalice s mikrofonom (vidljivim je preporučljivo). Skype naravno, ako prođeš skidaćeš posle i kineski pandan istom. Testiraće ti i brzinu neta, mislim da je 15mb minimum bio, s tim što će ti net testirati u odnosu na Azijatske servere. Trebaćeš i da obezbediš čistu jednobojnu pozadinu iza tebe.

                        Kad se prijaviš imaćeš intervju s nekim predstavnikom, uglavnom iz naše regije, ali ćete pričati na engleskom. Prvo radiš test gramatike, ako to prođeš onda ide usmeni gde ti je pored znanja engleskog potrebno i da pokažeš dobre učiteljske veštine. Dobićeš neko pitanje tipa da objasniš razliku između "trip" "travel" i "journey". Na kraju ćeš dobiti i neki test čas pred komisijom nekom.
                        To sve ako prođeš, trebaćeš da snimiš kratak video koji će za svrhu imati da ubedi učenike da baš tebe izaberu, svoje slike isto, a preporučuje se da ih odradiš kod profesionalnog fotografa. Itd itd..

                        Što se ovog smejanja tiče, dešava se naravno da ti se pojavi neki debil, ali to je vrlo retko. A i svi časovi se snimaju, sve može da se vidi, proveri. Uglavnom su ok ljudi. Dobićeš i plan i program rada, ali učenik može uvek da traži neki slobodan čas van tih normi. Neki jednostavno hoće i samo da pričaju s nekim, ne zanima ih toliko da uče. A uglavnom svi imaju bar neko osnovno znanje engleskog.

                        Sve u svemu dobra lova tu može da se zaradi, plus potpuno fleksibilno radno vreme, ti otvaraš termine kad god hoćeš i radiš koliko hoćeš. Možeš odraditi jedan čas dnevno, možeš odraditi 10. Sve zavisi koliko možeš i koliko planiraš da zaradiš. Postoji naravno i određena kvota koju je poželjno da ispuniš svakog meseca da bi dobio više love.

                        Pre se to sve lagano prolazilo, ali sad su dosta podigli standard, jer su se nakotili "učitelji" samo tako. Tako da sad imaš neke koji rade to odavno a i ne stoje baš toliko dobro s engleskim, a imaš neke koji ga znaju mnogo bolje a ne mogu sad da upadnu

                        Pusti mi pp ako te zanima još nešto
                        Last edited by p4p1; 09-09-17, 03:54.

                        Comment


                        • Originally posted by Победа View Post
                          То је катастрофа. Ово јел и је л' не смета пуно, али када неко пише незнам, јер?, дали, ти БИХ...
                          Top 3 mi je JER umesto JEL, BIH i HVALI umesto FALI



                          Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                          VALENTINO ROSSI #46

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post



                            tt sa A5 u inat Mi6
                            Je l ovo prošlogodišnji test? Negde sam skoro na netu video da nije "garnišla", nego da je "karnišla". Sad, šta je pravilno?

                            Meni je nastavnica iz Srpskog jezika rekla samo - piši kako govoriš. E, sad, problem je što kod pojedinih ljudi čujem kako izgovaraju "Jer si bio?".

                            Je l zna neko neku dobru gramatiku našeg jezika, najviše me zajebavaju, kao i uvek, zarezi

                            +Sličan primer (hvaliti-faliti) imaju Nemci, za glagole "können" i "kennen", premda ni jednom nisam čuo rodjenog Nemca da pravi tu grešku, dosta njih, koji su tu godina i godina, tu greše
                            Last edited by Nerealan; 09-09-17, 04:16.
                            Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                            До поновног сусрета, твој Швабо

                            mala H2H 2018/19
                            suicide
                            2019
                            velika H2H 2019/20

                            Comment


                            • Originally posted by Nerealan View Post
                              Je l ovo prošlogodišnji test? Negde sam skoro na netu video da nije "garnišla", nego da je "karnišla". Sad, šta je pravilno?

                              Meni je nastavnica iz Srpskog jezika rekla samo - piši kako govoriš. E, sad, problem je što kod pojedinih ljudi čujem kako izgovaraju "Jer si bio?".

                              Je l zna neko neku dobru gramatiku našeg jezika, najviše me zajebavaju, kao i uvek, zarezi

                              +Sličan primer (hvaliti-faliti) imaju Nemci, za glagole "können" i "kennen", premda ni jednom nisam čuo rodjenog Nemca da pravi tu grešku, dosta njih, koji su tu godina i godina, tu greše
                              Uvek stojim na usluzi kad je pismenost/gramatika u pitanju

                              Comment


                              • Originally posted by Победа View Post
                                То је катастрофа. Ово јел и је л' не смета пуно, али када неко пише незнам, јер?, дали, ти БИХ...
                                Ovo bi i bih je zicer ali kako je krenulo vrlo brzo ce iz pravopisa potpuno da budu izbaceni bismo i biste. Valjda previse slova za kucanje, sta li.
                                Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                                Comment

                                Working...
                                X