Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako je neko slao za termin za vizu njemačka ambasada BiH, neka mi se javi u inbox, imam par pitanja.
    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

    Comment




    • Kroni trenutno.
      DALE 1992-2020
      NIKAD ZABORAVLJEN

      Comment


      • "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Da li je neko od vas imao iskustva da predaje Engleski preko interneta strancima?
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Originally posted by bice View Post
            Da li je neko od vas imao iskustva da predaje Engleski preko interneta strancima?
            Imam ja druga koji je pokusavao da objasnjava Engleski Japancima.

            Samo da te pitam, kako ces se sporazumjeti sa njim, ako ti znas Engleski, a on ne zna i ti treba da ga naucis taj Engleski
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Ma sve Japanci...Potpalio me drugar koji to radi vec par meseci da krenem i ja posto sam odlican sa Engleskim, i gledao sam jedno njegovo predavanje. U fazonu filozofija firme je da ti pricas na englskom, a na njihovom je da te razumeju ili ne, ne moras da pricas japanski
              Mada dosta losi ti japanci, keze se i smeju u facu i onda ti grunu keca na reputaciji...
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Tako se i uči strani jezik, samo se on priča na časovima i amin. Pazi samo da ne naletiš na neke jakuze
                Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                До поновног сусрета, твој Швабо

                mala H2H 2018/19
                suicide
                2019
                velika H2H 2019/20

                Comment


                • Dobar način da se inostranoj masoneriji proda produkt naših vinarija
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Originally posted by Lord Gangarić View Post
                    Dobar način da se inostranoj masoneriji proda produkt naših vinarija
                    Moze neki deal da ugovorimo da te promovisem japancima, u zamenu za neki procenat
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Originally posted by bice View Post
                      Moze neki deal da ugovorimo da te promovisem japancima, u zamenu za neki procenat
                      To to
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Gang, jesi razmišljao o sopstvenom destilatu? Mada je taj tvoj kraj više šljivarski, al što da ne probaš
                        Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                        До поновног сусрета, твој Швабо

                        mala H2H 2018/19
                        suicide
                        2019
                        velika H2H 2019/20

                        Comment


                        • Originally posted by Nerealan View Post
                          Gang, jesi razmišljao o sopstvenom destilatu? Mada je taj tvoj kraj više šljivarski, al što da ne probaš
                          Jesam pričao sam baš o tome ali mi se nikako ne isplati. Vinova loza je kod nas skupa da bi je kupovao a nemam poljoprivredne mašine da je sam uzgajam. Imam drugara koji proizvodi kupinovo vino i sa njim sam pričao da probamo da kopiramo vinjak od kupine pošto je ona trenutno baš jeftina i nije neki gubitak ako nam bude propala tura
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Misliš da bi to moglo da uspe? Sve mi se čini da je kupina nezahvalnija od groždja, ipak ima manji postotak šećera. Na kraju i sumnjam da bi vinjak mogao dovoljno da odleži u buretu pored tebe
                            Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                            До поновног сусрета, твој Швабо

                            mala H2H 2018/19
                            suicide
                            2019
                            velika H2H 2019/20

                            Comment


                            • Originally posted by bice View Post
                              Da li je neko od vas imao iskustva da predaje Engleski preko interneta strancima?
                              Ja to radim kao side job kad imam slobodnog vremena, bas sam pisao Urosu pre par dana o tome cini mi se preko pp...

                              Odgovara mi sto su casovi kratki (25 minuta) i mozes da radis kad god hoces, samo se ulogujes na sajt pa te ucenici kontaktiraju a mozes i da im zakazujes, tu je veca cena casa tako da treba uglavnom zakazivati.



                              Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                              VALENTINO ROSSI #46

                              Comment


                              • Kako bi moćno zvučalo "Lordov vinjak".
                                DALE 1992-2020
                                NIKAD ZABORAVLJEN

                                Comment

                                Working...
                                X