Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Koja je to sila bokte...

    Zemljotres 8 richtera u Meksiku. Poludila priroda.

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Ali zato kad zena pohvali zenu


      tt sa A5 u inat Mi6
      To onda ima mnogo veću težinu
      A Liki je poseban slučaj...

      Originally posted by Lord Gangarić View Post
      Samo ću reći j**m ti muškarca koji sebi ne zna da spremi da jede i da počisti za sobom


      Originally posted by Ves View Post
      Ti, Maro, garant imaš ravnu kosu?!
      Pa klasika...a ove sa loknama plaču za ravnom kosom
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • Odgovoriću ti ovde da ne zatrpavamo i spamujemo temu o USO ...

        Originally posted by Samuraj View Post
        Kakve to veze ima? Kad muskarci mogu gledati mladje od sebe, trebale bi i zene moci.
        Svi smo različiti i ja nigde ne rekoh da žene ne bi trebalo da gledaju mlađe ( ako se već borimo za jednakost)...ja samo rekoh za sebe da ne volim mlađe...
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • Originally posted by Marija81 View Post
          Odgovoriću ti ovde da ne zatrpavamo i spamujemo temu o USO ...



          Svi smo različiti i ja nigde ne rekoh da žene ne bi trebalo da gledaju mlađe ( ako se već borimo za jednakost)...ja samo rekoh za sebe da ne volim mlađe...


          Ti Maro ne bi trebalo ni starije da volis, udata si.

          Comment


          • Originally posted by madrid View Post


            Ti Maro ne bi trebalo ni starije da volis, udata si.
            Aahhaha...U pravu si htedoh napisati u prošlom vremenu " volela", ali ako sam udata nisam slepa
            A i dragom je milo...
            Nego šta kažete za roze čokoladu?
            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment


            • Какво је оно чудо у Мексику, наводно 630х јачи него онај у Краљеву

              Comment


              • Originally posted by Победа View Post
                Какво је оно чудо у Мексику, наводно 630х јачи него онај у Краљеву
                Zemljotres? Kako 630 puta jači? Nema šanse, onda to ne bi bilo moguće očitati...
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Originally posted by Marija81 View Post
                  Aahhaha...U pravu si htedoh napisati u prošlom vremenu " volela", ali ako sam udata nisam slepa
                  A i dragom je milo...
                  Nego šta kažete za roze čokoladu?
                  Sve sto je roze mora da valja.
                  DALE 1992-2020
                  NIKAD ZABORAVLJEN

                  Comment


                  • Originally posted by Marija81 View Post
                    Zemljotres? Kako 630 puta jači? Nema šanse, onda to ne bi bilo moguće očitati...
                    https://earthquake.usgs.gov/learn/topics/calculator.php

                    Овај је 8.2, онај у Краљеву 5.4..
                    Last edited by Победа; 08-09-17, 13:54.

                    Comment


                    • Ovaj je bio magnitude 8.2 po Rihteru a u Kraljevu 5.3. To za zemljotrese je malo cudna racunica, sad sam nasao na nekom sajtu. Kompikovano je merenje bar deluje. Zemljotres od 8.2 je 794 puta jaci od 5.3. 640X jaci od 5.4 oko 500X jaci 5.5. Evo link
                      https://earthquake.usgs.gov/learn/topics/calculator.php

                      Uglavnom vrlo jak zemljotres i cunami je bio posle.


                      Edit: Preduhitrio me Pobeda.
                      Last edited by colchonero; 08-09-17, 13:55.

                      Comment


                      • Originally posted by Победа View Post
                        https://earthquake.usgs.gov/learn/topics/calculator.php

                        Овај је 8.2, онај у Краљеву 5.4..
                        Pa kako je života ti to 630 puta jače?
                        Osim ako misliš na npr. energiju koju oslobađa?

                        Evo gde ja pratim, ali naši još nisu obradili ovaj na granici Gvatemale i Meksika.
                        http://www.seismo.gov.rs
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Koliko ja vidim na ovom sajtu, postoji pojam bigger i stronger. Ovo drugo se odnosi na energiju koju oslobadja, a za prvo nije objasnjeno
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Da, pise da je ovaj oslobio preko 22 000 puta vise energije od "naseg". Ali ne razumem se u zemljotrese.

                            Comment


                            • Originally posted by Marija81 View Post
                              Pa kako je života ti to 630 puta jače?
                              Osim ako misliš na npr. energiju koju oslobađa?

                              Evo gde ja pratim, ali naši još nisu obradili ovaj na granici Gvatemale i Meksika.
                              http://www.seismo.gov.rs
                              Ево ти линк па израчунај. Скала је логаритамска ваљда, али нећу да пишем много јер се не разумем баш толико. Колико видим, људи пишу да би овакав земљотрес сравнио нашу земљу.

                              Comment


                              • Originally posted by madrid View Post
                                Da, pise da je ovaj oslobio preko 22 000 puta vise energije od "naseg". Ali ne razumem se u zemljotrese.


                                Originally posted by Победа View Post
                                Ево ти линк па израчунај. Скала је логаритамска ваљда, али нећу да пишем много јер се не разумем баш толико. Колико видим, људи пишу да би овакав земљотрес сравнио нашу земљу.
                                Slušala sam pre par godina ( kada je bio onaj u Kraljevu) nekog eksperta koji je govorio o tome šta i u kojoj meri utiče na snagu ( iliti moć razaranja zemljotresa) pa je pomenuo između ostalog da mnogo zavisi i od dubine na kojoj se dogodio...od terena i sl...da li je u moru ili na kopnu...
                                Pa će tako zemljotres iste magnitude na većoj dubini biti "slabiji"...
                                Ovaj je bio na 30 km dubine, a Kraljevački na 10km ako se dobro sećam...
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X