Strana 1833 od 1856 PrvaPrva ... 833 1333 1733 1783 1823 1831 1832 1833 1834 1835 1843 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 27.481 do 27.495 od 27827

Tema: Pričaonica

netolerantan Mr. Wolf avatar
    Datum registracije
    14.05.2010
    Moć reputacije
    214748995
    Citirati Originalno postavljeno od LosmiSK Pogledati poruku
    Poprilicno mi dobro ide psihologija
    Wake the fuck up, samurai! We have a city to burn.
    "Jaoj, e, ne mogu sad, Kalina ima nesto da mi poruci."
    :niko nikad:

2. Your Google Adsense code here
    Crvena Djavolica miloolja avatar
    Datum registracije
    04.03.2011
    Moć reputacije
    214749656
    Smarate, a promeniti nista necete.
    I nije lepo ismejavati nikog, ma koliko bili u pravu.

Evo kako da budete bolji ljudi.

http://i223.photobucket.com/albums/dd31/hertz_mhz/33xd4phjpg.gif

Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

Nole Marija81 avatar
    Datum registracije
    19.11.2014
    Moć reputacije
    214748746
    Raplakah se i ja
    Ljudi za mnoge stvari neće reći ništa, ali bitange hoće i za najmanju sitnicu.
    http://www.oldschool-samp.com/slike/?v=zaforum12.jpg
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.

Hero Member LosmiSK avatar
    Datum registracije
    06.08.2017
    Moć reputacije
    214748599
    Citirati Originalno postavljeno od mark it zer0 Pogledati poruku
    U pravu si, nije trebalo da se vracam.

Naravno da imam razloge zasto necu glasati, ali kako nisam zapoceo diskusiju sa tobom, tako i ne zelim da tebi odgovaram bilo sta, rekao sam ti zbog cega.

Sa druge strane, ovo sve ostalo si pogodio, bice da si jedan od najboljih psihologa u Evropi.

Losmi, nemoj da brines za moju buducnost, ona sigurno nije vezana za forume, pravljenje grupa na FB-u, proseravanju na twiteru. I to je nesto.
    Naravno da nisi trebao da se vracas. Nisi se meni obracao, ali se ni ona tebi nije obracala.

Drugo, nisam jedan od najboljih psihologa u Evropi, prosto ti nisi tezak za provaliti, sta vise prost si i jednostavan. Psihologija za pocetnike.

Samo ljudi losih manira tako prebacuju pricu na neki nizi i primitvniji nivo kako bi se bolje snasli i bili u svojoj zoni komfora. Hocu da ti kazem, da ti jednostavno nemas svoje ja, ne smes da kazes javno svoje stavove, ali nisi jedini na ovom forumu i po ovom pitanju. Sta vise, necu ni ja izaci na izbore, ali ja cu ih bojkotovati zbog rusenje svih mogucih prava, sloboda ove vlasti. Takodje zbog kriminalnih radnji i izborne kradje koja se desava svake godine i na sve brutalniji nacin.

Odgovor kao sto je tvoj: ,,ali ja stvarno nemam za koga da glasam'', moze se voditi kao najgluplja recenica koju neko moze izgovoriti kad mu neko kaze da ko ne izadje na izbore da je kriv i najgori i da zbog toga zemlja tapka u mestu.

Kad vidim taj niski oblik da krene prejadnim udarcima, da ne zna da objasni bilo sta u svom stavu, e tu sam morao da reagujem i da pitam sto si se uopste javljao s tako kratkim i ogranicenim odgovorom.

Moras da se pokrenes da uradis i napravis nesto u zivotu, a da to nije nalog na SK forumu. Evo, mislim da mogu da se kladim s tobom. Dajem FB stranu, naspram tvog najveceg dostignuca. Kladicu se u to ime da cu dobiti opkladu, a ti to tako potcenjujes. Razuveri me da ne treba da brinem za tvoju buducnost?

Tebe Olja nista nije pitala, sam si dao odgovor i to besmislen. Najkraca i najprostija recenica koja je ikada vidjena od takvog uma. Naravno u sledecem napises kako ne zelis da dajes odgovor, ali posle toga pises dva stura odgovora gde nista ne objasnjavas. Nasao si se u njenoj recenici, a nisi jedini, ali si dovoljno glup da se sam javis.

Onda na sve to nadjes gramaticke greske i prebacis pricu u drugom smeru, posto te je iznervirao moj odnos prema tebi. Evo, dobio si paznju pa da cujem tvoje stvaralacke potencijale i malo duzi odgovor na pitanje u kojem si se sam pronasao. Mislim da bi i Olju zanimalo.

Mozemo diskutovati o svemu na ovom forumu, ali moras dati konkretne odgovore.

Napravio sam rucak dok nisam bio na forumu. Napravio sam odlican gulas. Mene sad neko da pita kako si skuvao taj gulas, trebalo bi da mu odgovorim tvojim recnikom, pa stavio sam junece meso, krompir, luk i sargarepu. Sta vise, ovo je tvoj dugacak odgovor. Ovako mu lepo kazes, zagrejes serpu na jakoj vatri i dodas malo ulja i vode. Zatim stavim 500 grama junetine, jedan isecen luk na tanke kolutove, dve iseckane sargarepe i to ostavim da se dinsta/kuva nekih sat vremena. U medjuvremenu isecem jednu papriku i tri velika paradajza. Dodam to u serpu, stavim pokolopac i smanjim na srednju jacinu. To kuvam jos 30 minuta i onda dodam malo soka od paradjza i ostavim da se krcka jos 15 minuta. Zavrsni cin je dodavanja zacina. Dodas malo soli, vegete, bibera, belogluka i svezeg persuna. Naravno na drugoj ringli stavis iseckan krompir koji kuvas 15ak minuta i mozes da ga stavis kao dodatak jelu u dva oblika, kao pire krompir ili kao obican kuvani krompir u kockicama.

E to je odgovor koji se ocekuje od tako pametnog momka. Obrazlozi svoj odgovor, a ne da se duris tu kao uvredjena mlada.

Slobodno na kraju dodaj sta si ti napravio znacajnije od te FB grupe i mislim da cu imati odgovor da ti kazem zasto nisi u pravu, ali ostavljam ti prostora da manevrises. Rekao bih da ga nemas, a hteo si da polemises sa mnom i da me uvredis. Ajde da vidimo tu pamet, da li je veca od proste FB grupe.
    Alea iacta est

Omnia mea mecum porto

Hero Member dekkard avatar
    Datum registracije
    22.04.2010
    Moć reputacije
    214748897
    Ono, ima istine da je mark it zero uglavnom one ili two-liner.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

Crvena Djavolica miloolja avatar
    Datum registracije
    04.03.2011
    Moć reputacije
    214749656
    No, no, Losmi Olju da uvlacis

Sada i da hocu da odgovorim, posle ovih vasih "doskocica" danas, ne pada mi na pamet.
    A i s obzirom na to da sam imala sa Markom ranije raspravicu na slicnu temu, zna sta mislim, tj. kako i zasto ne odobravam taj stav.
    http://i223.photobucket.com/albums/dd31/hertz_mhz/33xd4phjpg.gif

Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

am I wrong? mark it zer0 avatar
    Datum registracije
    05.07.2012
    Moć reputacije
    214748771
    Odustajem Lošmi, sve si u pravu. Treba samo da znaš da je psihologija dosta kompleksnija od toga za šta je ti smatraš a i da je ovo internet i da niko ne stoji imenom iza onoga što piše, pa ti tako ja sada nogu pričati da sam astronaut, kao što si ti najbolji u Evropi. Donosi ti slobodno zaključke, meni ne smeta. Ja sam napisao samo ono što se može videti iz priloženog, a to je da si nepismen. Ne znam što se ljutiš. Ti ovde pucaš u prazno, analiziras moju ličnost. Nisam stručnjak za psihologiju kao ti, a i za sve ostalo, ali čini mi se da si ipak ti lakši slučaj, to je i laiku jasno.

Iz ove metafore sa kuvanjem, skontao sam da si ti "advanced" instalacija, a ja "custom".

Smatraj svojom pobedom to što ne želim da merimo dostignuća na internet forumu, i što se isključujem definitivno iz ove rasprave. Za sada u životu nemam većih dostignuća od tvoje facebook stranice.

@dekkard nije mi teško da kliknem "pogledati poruku", ali nisi vredan toga. Verujem da si napisao nešto duhovito.
    Izmenio/la mark it zer0; 14.08.2019 u 17:14.

Hero Member LosmiSK avatar
    Datum registracije
    06.08.2017
    Moć reputacije
    214748599
    Nema tu ''doskocica''. Jednostavno lik je podao i pokusava da prebaci raspravu na drugi teren. Nedovljno dobar orator da bi mogao da igra tu igru. Sto kaze Andjus, bezvzenjak. Ne volim to spustanje, takvi likovi su najgori..zero tolerance

Ovako nesto ide

Napisao sam ti, naravno da ne moze. Bezveznjak si, nemas stav, neprimetan si na forumu. Sad ces dobiti malo prostora i posle po zasluzi. Cuj njega sto opet hoce da ispadne pametan. Tek je pocelo prijatelju.
    Izmenio/la LosmiSK; 14.08.2019 u 17:33.
    Alea iacta est

Omnia mea mecum porto

Datum registracije
    22.04.2010
    Moć reputacije
    214748897
    Video si ti, video. Nastavi da čitaš, ne smeta mi.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

netolerantan Mr. Wolf avatar
    Datum registracije
    14.05.2010
    Moć reputacije
    214748995
    Aj, Losmi, ne prdi vise, jebote.
    Wake the fuck up, samurai! We have a city to burn.
    "Jaoj, e, ne mogu sad, Kalina ima nesto da mi poruci."
    :niko nikad:

Nole Marija81 avatar
    Datum registracije
    19.11.2014
    Moć reputacije
    214748746
    Od cele današnje diskusije jedino onaj recept za gulaš vredi
    Spoiler
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali

Datum registracije
    22.04.2010
    Moć reputacije
    214748897
    Citirati Originalno postavljeno od Marija81 Pogledati poruku
    Od cele današnje diskusije jedino onaj recept za gulaš vredi
    Spoiler
    Dabre, pobedi Lošmi ove tužne grobare.

Hero Member Indigo avatar
    Datum registracije
    03.04.2011
    Moć reputacije
    214748870
    Meni nebitna rasprava, frapiran sam cinjenicom da neko skuva gulas od glavice luka

Losmi kuvao si junecu corbu, ne preseravaj se tu.
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

Nole Marija81 avatar
    Datum registracije
    19.11.2014
    Moć reputacije
    214748746
    Citirati Originalno postavljeno od Indigo Pogledati poruku
    Meni nebitna rasprava, frapiran sam cinjenicom da neko skuva gulas od glavice luka

Losmi kuvao si junecu corbu, ne preseravaj se tu.
    Mere štednje...
    A šta kažeš na kombinaciju svežeg paradajza i soka od paradajza?

The Saints NemanjaMikser avatar
    Datum registracije
    16.08.2015
    Moć reputacije
    214748578
    Kakav recept? Ja sutra pravim gulaš.
    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

Strana 1833 od 1856 PrvaPrva ... 833 1333 1733 1783 1823 1831 1832 1833 1834 1835 1843 ... PoslednjaPoslednja

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •