Announcement

Collapse
No announcement yet.

Copa Liberatadores/Sudamericana

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Tako je, jebi lažnu sirotinju i najgori klub na svetu uz Barselonu - Boku. Ovo je odličan osećaj. Kukala je lažna sirotinja, bušila svuda da za zelenim stolom uzme titulu ali ne može. Odvratne boje, odvratan klub. Odvratne boje ali samo kada ih Boka nosi. Parmi lepo stoje. Boki ništa ne stoji.

    Tako se uvek ljigavcima vrati. Sve u vezi Boke je toliko lažno i prljavo pa sve i da su crveno beli zgadili bi mi te boje na momenat.
    Last edited by Cassius Clay; 09-12-18, 23:06.

    Comment


    • #92
      Idemoooooooooo

      Duvajte ga Maradona, Tevez, Rikelme, sem Palerma i Samuela tu simpatican igrac nije igrao

      Bez El Munjeka na obje utakmice, tim uvijek ispred individualaca
      sigpic

      Comment


      • #93
        Originally posted by Ivan_PG View Post
        Dobija to River,toliko makar pravde ima.Pickice moraju da izgube,jednostavno moraju.
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • #94
          E cuj dogodine da se igra CL bez Rivera, bas bi glupo bilo.

          Cestitke momcine, mada kako su Gremio prosli Bog jedini zna vjerovatno.

          Lijepe scene nakon meca, bas lijepe.
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • #95
            Originally posted by Vladan View Post
            Idemoooooooooo

            Duvajte ga Maradona, Tevez, Rikelme, sem Palerma i Samuela tu simpatican igrac nije igrao

            Bez El Munjeka na obje utakmice, tim uvijek ispred individualaca
            A sto Rikelmea majku mu.

            Sent from my Mi A1 using Tapatalk

            Comment


            • #96
              Ne pamtim kada sam poslednji put videla ovde, na ovim prostorima (citaj: na Starom kontinentu) indirektan udarac
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • #97
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • #98
                  Pickice kmezite sad jos malo.
                  Bravo za River,moj novi omiljeni klub.

                  Comment


                  • #99
                    E bas mi drago, nek se krivi sada Benedeto... Bolji River naravno, ali po meni ovo je Skelotov poraz, covek mislio dobio utakmicu u 50 minuti lol. Vadi Benedeta i stavlja onog Abilu koji se nije pomerio, a Tevez mu na klupi.

                    Kako Quintero nije u nekoj evropskoj ekipi? Uvek kida i na SP kad dobija sansu, i sad kad je usao prodisao je River bas

                    Comment


                    • Originally posted by Ser Gagi View Post
                      E bas mi drago, nek se krivi sada Benedeto... Bolji River naravno, ali po meni ovo je Skelotov poraz, covek mislio dobio utakmicu u 50 minuti lol. Vadi Benedeta i stavlja onog Abilu koji se nije pomerio, a Tevez mu na klupi.

                      Kako Quintero nije u nekoj evropskoj ekipi? Uvek kida i na SP kad dobija sansu, i sad kad je usao prodisao je River bas
                      Znalo se još prije početka utakmice da Benedeto nije spreman za svih 90 minuta, bila je samo odluka da li će ga gurati prvih 50-ak miuta ili zadnjih 40, ali obzirom da zadnjih pola sata poslovično bude uspavanka i svi se trude da ne prospu ono što imaju, mislim da je pravilno odlučio. Njega su izneverili Pavon i uvođenje Gaga. Pavon, koji važi za najboljeg igrača njihove lige, je bio neprimjetan, ništa korisno nije uradio, a Gago je stara prevata od igrača, ali ga je morao uvesti zbog povrede Pereza.

                      Inače neko se u Boki opasno prekalkulisao i prepao Rivera nakon prve utakmice. Ona priča oko neigranja i očigledna namjera da se svim silama pokuša pobjeda zaraditi za zelenim stolom im se na kraju obila o glavu. River zasluženo!
                      We hate Notthingham Forest, we hate Everton, too,We hate Manchester United, but RED STAR, WE LOVE YOU!

                      Comment


                      • Originally posted by Ser Gagi View Post
                        E bas mi drago, nek se krivi sada Benedeto... Bolji River naravno, ali po meni ovo je Skelotov poraz, covek mislio dobio utakmicu u 50 minuti lol. Vadi Benedeta i stavlja onog Abilu koji se nije pomerio, a Tevez mu na klupi.

                        Kako Quintero nije u nekoj evropskoj ekipi? Uvek kida i na SP kad dobija sansu, i sad kad je usao prodisao je River bas
                        Mislim da je tu nekonstantnost jedini problem. Juan je bas majstor fudbala, dribling, pass, sut (sto smo i sinoc vidjeli jelde ), bas bas lucidan igrac i kad igra kako moze to izgleda bas senzacionalno, ali i kada nije motivisan to izgleda senzancionalno lose, nazalost. Mada jutros citam da bi trebao u Porto, mozda ovaj put bude vise srece za njega tamo.

                        On ce u Porto, Piti u Atlantu, Palacios ce sigurno negdje, a ne bi me cudilo ni da gospodin Franco Armani krene put Evrope, jer je on bas bas brutalan golman, licno 5 boljih na svijetu ne mogu nabrojati (bez pretjerivanja), pa iduce godine idemo sve od nule.
                        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                        Comment


                        • On bio jednom u Portu ako se ne varam, nadam se da ce se ovaj put ustaliti u prvih 11 Bas je majstorcina, sve ima.

                          Comment


                          • U spoileru slike fantasticnog stadiona na kojem se igra finale.

                            Spoiler

                            Comment


                            • Ponovi se finale LS iz 1999. preokret u zaustavnom vremenu

                              Comment


                              • Kakav preokret

                                Gabigol

                                Comment

                                Working...
                                X