Strana 7 od 7 PrvaPrva ... 5 6 7
Rezultati 91 do 102 od 102

Tema: Copa Liberatadores/Sudamericana

النجم الاحمر 弱肉強食 avatar
    Datum registracije
    12.06.2012
    Moć reputacije
    214748866
    Tako je, jebi lažnu sirotinju i najgori klub na svetu uz Barselonu - Boku. Ovo je odličan osećaj. Kukala je lažna sirotinja, bušila svuda da za zelenim stolom uzme titulu ali ne može. Odvratne boje, odvratan klub. Odvratne boje ali samo kada ih Boka nosi. Parmi lepo stoje. Boki ništa ne stoji.

Tako se uvek ljigavcima vrati. Sve u vezi Boke je toliko lažno i prljavo pa sve i da su crveno beli zgadili bi mi te boje na momenat.
    Izmenio/la 弱肉強食; 09.12.2018 u 22:06.

2. Your Google Adsense code here
    E! V!ad Vladan avatar
    Datum registracije
    01.04.2008
    Moć reputacije
    214750048
    Idemoooooooooo

Duvajte ga Maradona, Tevez, Rikelme, sem Palerma i Samuela tu simpatican igrac nije igrao

Bez El Munjeka na obje utakmice, tim uvijek ispred individualaca

netolerantan Mr. Wolf avatar
    Datum registracije
    14.05.2010
    Moć reputacije
    214749005
    Citirati Originalno postavljeno od Ivan_PG Pogledati poruku
    Dobija to River,toliko makar pravde ima.Pickice moraju da izgube,jednostavno moraju.
    Wake the fuck up, samurai! We have a city to burn.
    Bjelica: Nas narod je dobar narod.
    "Jaoj, e, ne mogu sad, Kalina ima nesto da mi poruci."
    :niko nikad:

VIP Dale avatar
    Datum registracije
    16.04.2010
    Moć reputacije
    214748971
    E cuj dogodine da se igra CL bez Rivera, bas bi glupo bilo.

Cestitke momcine, mada kako su Gremio prosli Bog jedini zna vjerovatno.

Lijepe scene nakon meca, bas lijepe.

Active Member
    Datum registracije
    09.09.2016
    Moć reputacije
    214748498
    Citirati Originalno postavljeno od Vladan Pogledati poruku
    Idemoooooooooo

Duvajte ga Maradona, Tevez, Rikelme, sem Palerma i Samuela tu simpatican igrac nije igrao

Bez El Munjeka na obje utakmice, tim uvijek ispred individualaca
    A sto Rikelmea majku mu.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Crvena Djavolica miloolja avatar
    Datum registracije
    04.03.2011
    Moć reputacije
    214749669
    Ne pamtim kada sam poslednji put videla ovde, na ovim prostorima (citaj: na Starom kontinentu) indirektan udarac
    http://i223.photobucket.com/albums/dd31/hertz_mhz/33xd4phjpg.gif

Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

netolerantan Mr. Wolf avatar
    Datum registracije
    14.05.2010
    Moć reputacije
    214749005
    Wake the fuck up, samurai! We have a city to burn.
    Bjelica: Nas narod je dobar narod.
    "Jaoj, e, ne mogu sad, Kalina ima nesto da mi poruci."
    :niko nikad:

Hero Member Ivan_PG avatar
    Datum registracije
    31.01.2016
    Moć reputacije
    214748600
    Pickice kmezite sad jos malo.
    Bravo za River,moj novi omiljeni klub.

Viki Odintcova Ser Gagi avatar
    Datum registracije
    07.01.2012
    Moć reputacije
    214748815
    E bas mi drago, nek se krivi sada Benedeto... Bolji River naravno, ali po meni ovo je Skelotov poraz, covek mislio dobio utakmicu u 50 minuti lol. Vadi Benedeta i stavlja onog Abilu koji se nije pomerio, a Tevez mu na klupi.

Kako Quintero nije u nekoj evropskoj ekipi? Uvek kida i na SP kad dobija sansu, i sad kad je usao prodisao je River bas

Junior Member Jesper avatar
    Datum registracije
    12.08.2011
    Moć reputacije
    0
    Citirati Originalno postavljeno od Ser Gagi Pogledati poruku
    E bas mi drago, nek se krivi sada Benedeto... Bolji River naravno, ali po meni ovo je Skelotov poraz, covek mislio dobio utakmicu u 50 minuti lol. Vadi Benedeta i stavlja onog Abilu koji se nije pomerio, a Tevez mu na klupi.

Kako Quintero nije u nekoj evropskoj ekipi? Uvek kida i na SP kad dobija sansu, i sad kad je usao prodisao je River bas
    Znalo se još prije početka utakmice da Benedeto nije spreman za svih 90 minuta, bila je samo odluka da li će ga gurati prvih 50-ak miuta ili zadnjih 40, ali obzirom da zadnjih pola sata poslovično bude uspavanka i svi se trude da ne prospu ono što imaju, mislim da je pravilno odlučio. Njega su izneverili Pavon i uvođenje Gaga. Pavon, koji važi za najboljeg igrača njihove lige, je bio neprimjetan, ništa korisno nije uradio, a Gago je stara prevata od igrača, ali ga je morao uvesti zbog povrede Pereza.

Inače neko se u Boki opasno prekalkulisao i prepao Rivera nakon prve utakmice. Ona priča oko neigranja i očigledna namjera da se svim silama pokuša pobjeda zaraditi za zelenim stolom im se na kraju obila o glavu. River zasluženo!
    We hate Notthingham Forest, we hate Everton, too,We hate Manchester United, but RED STAR, WE LOVE YOU!

VIP Dale avatar
    Datum registracije
    16.04.2010
    Moć reputacije
    214748971
    Citirati Originalno postavljeno od Ser Gagi Pogledati poruku

Mislim da je tu nekonstantnost jedini problem. Juan je bas majstor fudbala, dribling, pass, sut (sto smo i sinoc vidjeli jelde ), bas bas lucidan igrac i kad igra kako moze to izgleda bas senzacionalno, ali i kada nije motivisan to izgleda senzancionalno lose, nazalost. Mada jutros citam da bi trebao u Porto, mozda ovaj put bude vise srece za njega tamo.

On ce u Porto, Piti u Atlantu, Palacios ce sigurno negdje, a ne bi me cudilo ni da gospodin Franco Armani krene put Evrope, jer je on bas bas brutalan golman, licno 5 boljih na svijetu ne mogu nabrojati (bez pretjerivanja), pa iduce godine idemo sve od nule.

Viki Odintcova Ser Gagi avatar
    Datum registracije
    07.01.2012
    Moć reputacije
    214748815
    On bio jednom u Portu ako se ne varam, nadam se da ce se ovaj put ustaliti u prvih 11 Bas je majstorcina, sve ima.

Strana 7 od 7 PrvaPrva ... 5 6 7

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •