Strana 2 od 7 PrvaPrva 1 2 3 4 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 16 do 30 od 102

Tema: Copa Liberatadores/Sudamericana

  1. #16
    Member discharge avatar
    Datum registracije
    24.07.2011
    Lokacija
    Stoke-on-Trent
    Poruke
    263
    Moć reputacije
    42953905
    Grupa 1


    Barcelona SC 2-1 Atlético Nacional
    Botafogo 2-1 Estudiantes La Plata




  2. Your Google Adsense code here
  3. #17
    Member discharge avatar
    Datum registracije
    24.07.2011
    Lokacija
    Stoke-on-Trent
    Poruke
    263
    Moć reputacije
    42953905
    Grupa 2


    Sporting Cristal 1-1 Santos
    The Strongest 2-0 Independiente Santa Fe






  4. #18
    Member discharge avatar
    Datum registracije
    24.07.2011
    Lokacija
    Stoke-on-Trent
    Poruke
    263
    Moć reputacije
    42953905
    Grupa 3


    Independiente Medellín 1-3 River Plate
    FBC Melgar 1-0 CS Emelec




  5. #19
    Member discharge avatar
    Datum registracije
    24.07.2011
    Lokacija
    Stoke-on-Trent
    Poruke
    263
    Moć reputacije
    42953905
    Grupa 4


    Universidad Católica 1-0 CR Flamengo
    San Lorenzo 0-1 Atlético Paranaense

    CR Flamengo 4-0 San Lorenzo
    Atlético Paranaense 2-2 Universidad Católica








  6. #20
    Member discharge avatar
    Datum registracije
    24.07.2011
    Lokacija
    Stoke-on-Trent
    Poruke
    263
    Moć reputacije
    42953905
    Grupa 5


    CA Peñarol 2-1 Atlético Tucumán
    Palmeiras 1-0 Jorge Wilstermann

    Atlético Tucumán 1-1 Palmeiras
    Jorge Wilstermann 6-2 CA Peñarol






  7. #21
    Member discharge avatar
    Datum registracije
    24.07.2011
    Lokacija
    Stoke-on-Trent
    Poruke
    263
    Moć reputacije
    42953905
    Grupa 6


    Godoy Cruz 1-1 Atlético Mineiro
    Sport Boys Warnes 3-3 Libertad




  8. #22
    Member discharge avatar
    Datum registracije
    24.07.2011
    Lokacija
    Stoke-on-Trent
    Poruke
    263
    Moć reputacije
    42953905
    Grupa 7


    Chapecoense 1-3 CA Lanús
    Nacional 0-1 Zulia FC

    CA Lanús 0-1 Nacional
    Zulia FC 1-2 Chapecoense




  9. #23
    Member discharge avatar
    Datum registracije
    24.07.2011
    Lokacija
    Stoke-on-Trent
    Poruke
    263
    Moć reputacije
    42953905
    Grupa 8


    Zamora FC 0-2 Grêmio
    Deportes Iquique 0-1 Club Guaraní




  10. #24
    Member discharge avatar
    Datum registracije
    24.07.2011
    Lokacija
    Stoke-on-Trent
    Poruke
    263
    Moć reputacije
    42953905

    Ipak su je odigrali.

  11. #25
    Member discharge avatar
    Datum registracije
    24.07.2011
    Lokacija
    Stoke-on-Trent
    Poruke
    263
    Moć reputacije
    42953905
    COPA SUDAMERICANA
    1. kolo
    Cruzeiro/MG 2-1 Nacional Asunción
    Independiente 0-0 Alianza Lima
    Petrolero Yacuiba 1-3 Univ Católica Quito
    03.03.2017
    Deportes Tolima 2-1 Bolívar
    02.03.2017
    Cerro Porteño 1-1 Caracas FC
    Juan Aurich 0-2 Arsenal Sarandi
    CD Palestino 0-1 Atlético Venezuela
    Racing Club 1-0 Rionegro Águilas
    01.03.2017
    Anzoátegui 3-0 CA Huracán
    Nacional Potosí 3-1 Sport Huancayo
    Deportivo Cali 1-0 Sportivo Luqueño
    LDU Quito 2-2 Defensor Sporting
    28.02.2017
    Boston River 3-1 Comerciantes Unidos
    O'Higgins 1-0 Fuerza Amarilla SC




  12. #26
    Member discharge avatar
    Datum registracije
    24.07.2011
    Lokacija
    Stoke-on-Trent
    Poruke
    263
    Moć reputacije
    42953905
    COPA SUDAMERICANA
    05.04.2017
    Corinthians 2-0 Univ de Chile
    Fluminense 2-0 Liverpool (URU)
    Defensa y Justicia 0-0 São Paulo
    Everton Viña del Mar 1-0 Patriotas FC
    Ponte Preta 0-0 Gimnasia La Plata






  13. #27

  14. #28
    Member discharge avatar
    Datum registracije
    24.07.2011
    Lokacija
    Stoke-on-Trent
    Poruke
    263
    Moć reputacije
    42953905
    COPA LIBERTADORES
    13.04.2017
    Flamengo 2-1 Atlético
    Palmeiras 3-2 CA Peñarol
    Universidad Católica 1-1 San Lorenzo
    Club Guaraní 3-1 Zamora FC
    12.04.2017
    Grêmio 3-2 Deportes Iquique
    Estudiantes La Plata 0-2 Barcelona SC
    Jorge Wilstermann 2-1 Atlético Tucumán
    Libertad 1-2 Godoy Cruz






  15. #29
    Member discharge avatar
    Datum registracije
    24.07.2011
    Lokacija
    Stoke-on-Trent
    Poruke
    263
    Moć reputacije
    42953905
    COPA LIBERTADORES
    14.04.2017
    Atlético Nacional 0-2 Botafogo
    River Plate 4-2 FBC Melgar
    Atlético Mineiro 5-2 Sport Boys Warnes
    CS Emelec 1-0 Independiente Medellín




  16. #30
    Member discharge avatar
    Datum registracije
    24.07.2011
    Lokacija
    Stoke-on-Trent
    Poruke
    263
    Moć reputacije
    42953905
    COPA LIBERTADORES
    26.04.2017
    Atlético PR 2-1 CR Flamengo
    CA Peñarol 2-3 Palmeiras
    FBC Melgar 1-2 Independiente Medellín
    Atlético Mineiro 2-0 Libertad
    25.04.2017
    San Lorenzo 2-1 Universidad Católica
    Atlético Tucumán 2-1 Jorge Wilstermann
    24.04.2017
    Deportes Iquique 4-3 Zamora FC
    20.04.2017
    Barcelona SC 1-1 Botafogo
    Independiente Medellín 2-0 FBC Melgar
    Club Guaraní 1-1 Grêmio/RS
    Godoy Cruz 2-0 Sport Boys Warnes
    19.04.2017
    Ind. Santa Fe 0-0 Santos
    Libertad 1-0 Atlético Mineiro
    Zamora FC 1-4 Deportes Iquique
    Estudiantes La Plata 1-0 Atlético Nacional
    18.04.2017
    Chapecoense 1-1 Nacional (URU)
    Sporting Cristal 0-0 The Strongest
    CA Lanús 5-0 Zulia FC




Strana 2 od 7 PrvaPrva 1 2 3 4 ... PoslednjaPoslednja

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •