Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moto2-Shell Malaysia Motorcycle Grand Prix

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moto2-Shell Malaysia Motorcycle Grand Prix



    5 levih, 10 desnih krivina
    Najduži pravac: 920m
    Najbrži krug: Luthi 2'06.383


    Pobedom u Australiji Luthi se uključio u borbu za titulu.



    Tiho, iz prikrajka, iskoristio je svoje šanse i činjenicu da je vodeći tandem u krizi. Ako smo ranije govorili da je rasplet borbe za titulu u srednjoj kategoriji neizvestan, šta tek sad možemo da očekujemo?

    Jako me zanima da li Luthi može da vozi ovako dobro kada je pod pritiskom. Osim toga, volela bih da me Rins i Zarco ubede da su stvarno veliki vozači koji mogu da izvuku maksimum iz sebe onda kada je najpotrebnije.



    Definitivno, najveća nepoznanica je Zarco. Šta se sa njim dešava? Kako vozi u finišu sezone, podseća me na Lorenza. Tavori negde u sredini, neprimetan i neubedljiv. Imao je sreće jer je Rins mnogo grešio i nije završavao trke.




    Da je Španac bio zdrav i da je vozio malo bolje, Zarco ne bi imao šanse da odbrani titulu. Sad su dozvolili Luthiju da se probudi. Ko će dokazati da je dostojan titule?

    Naravno, postoji matematika po kojoj Zarco može do šampionskog naslova već ovog vikenda. Najlakše bi bilo kada bi zabeležio pobedu, u tom slučaju ne bi bilo bitno na kojim pozicijama su završili njegovi rivali.

    Luthi je vlasnik najbržeg kruga na Sepangu, a posle Australije je postao vozač sa najviše podijuma u Moto 2 kategoriji.



    Publika će najburnije pozdraviti svog sunarodnika Syahrina. On je pružio neke sasvim solidne partije ove godine, a uz podršku sa tribina ima velike šanse da završi u vrhu.

    Za vikend je najavljeno loše vreme. Ko je najbolje pripremljen da izdrži izazove po visokoj temperaturi i pljuskovima? Strah od greške na mokroj stazi će svakako biti prisutan, najviše kod favorita.



    Šampion srednje klase je do sada u dva navrata krunisan na Sepangu. Da li će tako biti i u nedelju, ili ćemo čekati rasplet sezone u Valensiji?

    Last edited by nb_korac; 27-10-16, 14:02.
    sigpic

  • #2
    Mislim da ce se titula odluciti u Valensiji. Imaju Lutija koji je nabijen samopouzdanjem, a njih dvojica ne znaju ni kako se zovu.

    Послато са GT-I9300 уз помоћ Тапатока

    Comment


    • #3
      Kiša na početku trke

      "I love to speak with Leonard
      He’s a sportsman and a shepherd
      He’s a lazy bastard
      Living in a suit ."
      Leonard Cohen

      Comment


      • #4
        1. Zarco
        2. Morbideli
        3. Folger
        4. Baldasari
        5. Syari

        "I love to speak with Leonard
        He’s a sportsman and a shepherd
        He’s a lazy bastard
        Living in a suit ."
        Leonard Cohen

        Comment


        • #5
          Bravo Zarco!!! Nadam se da su u Suzukiju zažalili zbog svoje odluke za iduću godinu.
          A za salto ocena...20 (2x10).

          Ispisane su nove stranice istorije!
          sigpic

          Comment


          • #6
            Bravo za Zarka, moglo je to ranije da se zavrsi
            Dupli salto
            Uh, kada vidim musku sportsku suzu, ni meni ne bude lako, samo on zna kroz sta je sve prosao.

            Послато са GT-I9300 уз помоћ Тапатока
            Last edited by BogdanB; 30-10-16, 09:48.

            Comment


            • #7
              Sve cestitke Zarcu, zaista zasluzeno, mada je krenuo kao Kent prosle godine, doduse Rins nije bio na nivou kao Oliveira prosle god.
              Morbidelii ce sl.god.biti jos opasniji, isto se nadam da ce vaziti i za Alexa
              Bilo kako bilo u poslednju trku ulazimo rastereceni, pa da vidimo sta ce biti
              P.S. Evo ga double backflip
              https://www.facebook.com/groups/motogpfans58/?fref=nf
              sigpic

              Comment

              Working...
              X