Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA 2016/17 OKTOBAR/NOVEMBAR

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • NBA 2016/17 OKTOBAR/NOVEMBAR

    Спремни браћо?
    Last edited by Урош94; 26-10-16, 04:33.
    Arise, Serbia!
    You fell asleep long ago,
    And have lain in the dark.
    Now wake up
    And rouse the Serbs!


    sigpic

  • #2
    http://sportklub.rs/Video/Kosarka/NB...i-Lazarom.html
    Arise, Serbia!
    You fell asleep long ago,
    And have lain in the dark.
    Now wake up
    And rouse the Serbs!


    sigpic

    Comment


    • #3
      Omasio si sezonu

      Sent from my Samsung GALAXY S5.

      Comment


      • #4
        Originally posted by Урош94 View Post
        Спремни браћо?


        Ovu prvu tekmu ne znam koliko cu gledati, ali bih bacio pogled na Portland i Jazz-ere.

        @Uki
        Rename temu alkosu.
        sigpic

        Comment


        • #5
          Јебено сам радио копи пејст са старе, мрзело ме да куцам.

          А ипак сам касније искуцао на ћирилици октобар и новембар. Ок, ретард.
          Arise, Serbia!
          You fell asleep long ago,
          And have lain in the dark.
          Now wake up
          And rouse the Serbs!


          sigpic

          Comment


          • #6
            Treba da bojkotujemo ove teme što pravi Урош.
            sigpic

            Comment


            • #7
              Originally posted by Reise View Post
              Treba da bojkotujemo ove teme što pravi Урош.
              Ne moze covek temu latinicom da napravi...
              sigpic

              Comment


              • #8
                Боље?
                Arise, Serbia!
                You fell asleep long ago,
                And have lain in the dark.
                Now wake up
                And rouse the Serbs!


                sigpic

                Comment


                • #9
                  Kakav trenerski mag je Greg Popović. Kalendarski oronula i stara ekipa poigravala se sa strašnim trilingom Golden Stejta usred San Franciska. Kavai Leonard dokazao da je trenutno u rangu superstarova Voriorsa. Potpomognut zverskom partijom LaMarkusa Oldridža pod oba reketa. Međutim, meni što bode oči i zašto mislim da je Greg najbolji, trenerski umetnik, čovek od Džonatana Simonsa pravi ozbiljnog igrača.

                  Comment


                  • #10
                    Koliko mi je drago sto je San Antonio odvalio od zivota onu odvratnu ekipu

                    Comment


                    • #11
                      Smesna je klupa GS naspram Klivlenda.Prestani da jedes ludare, Colke.

                      Previse mi tu besnis u poslednjih nekoliko dana.

                      Comment


                      • #12
                        Njima je covece najbolji igrac sa klupe Richard Jefferson, od ostalih se ne zna ko je veci raspad. Centra nemaju, rezervnog pleja nemaju. Nije ni GSW klupa bolja, ali nekako mislim da vise toga u dobrom scenariju mogu da pruze.
                        sigpic

                        Comment


                        • #13
                          A smejali se Barkliju kada kaze da je Lenard iza Lebrona.UBICA !!!
                          Koliko se posprdao Pop sa supertimom Voriorsa. Naravno prva je utakmica uklopit ce se to ali zabrinjavajuca je klupa Voriorsa, odrekli su se svega da bi doveli KD-a i mozda ih to zajebe. Odbrana takodje nula, timska u reketu katastrofa. Ne mogu da kazem da mi nije drago Veceras nastupa manijak Russ videcemo kako to izgledati.
                          Last edited by bjelaksson[YNWA]; 26-10-16, 14:33.

                          Comment


                          • #14
                            Originally posted by colke995 View Post
                            Njima je covece najbolji igrac sa klupe Richard Jefferson, od ostalih se ne zna ko je veci raspad. Centra nemaju, rezervnog pleja nemaju. Nije ni GSW klupa bolja, ali nekako mislim da vise toga u dobrom scenariju mogu da pruze.
                            Donosis sud na osnovu jedne utakmice, ja bih rado zeleo da imam u timu igrace poput Dzefersona, Samperta i Fraja.Pa ni Danlivi nije los, Lebron ce da igra 3 i 4.Kada Lebron bude igrao 4, okruzis ga suterima i cim krene udvajanje imace slobodnog igraca na 3.Tompson ce najvise da igra na 5, Lav ce po potrebi, dok ce Anderson i Fraj ostalo da pokrpe.Centar im ne treba, za pleja se slazem.Cudi me da se ne povezuju sa Calmersom koji je FA.Veoma zahvalan igrac i lego bi im ko kec na deset.

                            Comment


                            • #15
                              Vidim sinoc Miles ubacio 30p. Embiidu povecali minutazu (iako je Uros rekao da nece ), 20 poena za momcinu, i to kakav repertoar. I Jonas se sprdao sa Bobanom.



                              Liga odavno nije obilovala ovako talentovanim visokim igracima, zaista ne pamtim i jako mi je drago zbog toga.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment

                              Working...
                              X