Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA 2016/17 OKTOBAR/NOVEMBAR

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sta mislite mogu li Warriorsi opet preko 70 pobeda ili cak mozda opet ispod 10 poraza?

    Comment


    • Gde bas ovi raspali Knicksi da mi zapadnu za srce(uz Lakerse ali to znam zasto, zato sto je Kobi igrao kad sam poceo da ih pratim, pa je sad ostalo).Nikad ne znas da li ce da pobede. Ne mogu na miru da gledam utakmice, nego stalno preracunavam koliko je pobeda potrebno za playoff i kakve su sanse za playoff, a na kraju se obicno razocaram. Od kad ih gledam(2004) samo su 4 puta usli u playoff. Valjda ce imati bar 3 pobede u naredna 4 meca. Igraju 2 puta sa Timberwolvesima, i po jednom protiv Kingsa i Heata.

      Jos jedna neverovatna stvar- Westbrook ima triple double u proseku
      Last edited by colchonero; 29-11-16, 13:15.

      Comment


      • Zasto se ljudi loze na ove Westbrook-ove tripl dablove? Svaka mu cast ali mislim da bi to vecina zvezdi u ligi mogla da radi da imaji lopti u rukama ko on I da siluju te asistencije pogotovo. Ima preko 5 izgubljenih lopti po mecu,nek nadje neko ko je poslednji put imao taj prosek. Vise cenim 7 asistencija chrisa paul-a nego 15 westbrook-ovih. I dalje mislim da je u glavi I dalje los sto se tice clutch situacija. Samo kad se setim koliko je gresio u sestoj utakmici protiv voriorsa prosle sezone. Verovatno ce imati prosek tripl dabl,isilovan. Zato me.nece ni iznenaditi.
        "Nikad ne odustaj od necega sto volis"
        Legends never die. Mamba will be back!
        sigpic
        HOUSE ALL NIGHT LONG

        Comment


        • Originally posted by NbaIsMyLife View Post
          Zasto se ljudi loze na ove Westbrook-ove tripl dablove? Svaka mu cast ali mislim da bi to vecina zvezdi u ligi mogla da radi da imaji lopti u rukama ko on I da siluju te asistencije pogotovo. Ima preko 5 izgubljenih lopti po mecu,nek nadje neko ko je poslednji put imao taj prosek. Vise cenim 7 asistencija chrisa paul-a nego 15 westbrook-ovih. I dalje mislim da je u glavi I dalje los sto se tice clutch situacija. Samo kad se setim koliko je gresio u sestoj utakmici protiv voriorsa prosle sezone. Verovatno ce imati prosek tripl dabl,isilovan. Zato me.nece ni iznenaditi.
          Zato što je Oklahoma 11-8 sa timom koji pored Russa ima jednog i po krštenog igrača, dvojicu plafon.

          Comment


          • 43% suta iz igre i 5.5 izgubljenih lopti nije za toliku buku. Lebron sa 30% snage upise tripl dabl,samo mislim da mu se previse paznje daje ali ok.
            "Nikad ne odustaj od necega sto volis"
            Legends never die. Mamba will be back!
            sigpic
            HOUSE ALL NIGHT LONG

            Comment

            Working...
            X