Strana 8 od 8 PrvaPrva ... 6 7 8
Rezultati 106 do 110 od 110

Tema: NBA 2016/17 OKTOBAR/NOVEMBAR

Active Member madrid avatar
    Datum registracije
    22.09.2016
    Moć reputacije
    214748555
    Sta mislite mogu li Warriorsi opet preko 70 pobeda ili cak mozda opet ispod 10 poraza?

2. Your Google Adsense code here
    Active Member madrid avatar
    Datum registracije
    22.09.2016
    Moć reputacije
    214748555
    Gde bas ovi raspali Knicksi da mi zapadnu za srce(uz Lakerse ali to znam zasto, zato sto je Kobi igrao kad sam poceo da ih pratim, pa je sad ostalo).Nikad ne znas da li ce da pobede. Ne mogu na miru da gledam utakmice, nego stalno preracunavam koliko je pobeda potrebno za playoff i kakve su sanse za playoff, a na kraju se obicno razocaram. Od kad ih gledam(2004) samo su 4 puta usli u playoff. Valjda ce imati bar 3 pobede u naredna 4 meca. Igraju 2 puta sa Timberwolvesima, i po jednom protiv Kingsa i Heata.

Jos jedna neverovatna stvar- Westbrook ima triple double u proseku
    Izmenio/la madrid; 29.11.2016 u 12:15.

Active Member NbaIsMyLife avatar
    Datum registracije
    22.05.2012
    Moć reputacije
    329
    Zasto se ljudi loze na ove Westbrook-ove tripl dablove? Svaka mu cast ali mislim da bi to vecina zvezdi u ligi mogla da radi da imaji lopti u rukama ko on I da siluju te asistencije pogotovo. Ima preko 5 izgubljenih lopti po mecu,nek nadje neko ko je poslednji put imao taj prosek. Vise cenim 7 asistencija chrisa paul-a nego 15 westbrook-ovih. I dalje mislim da je u glavi I dalje los sto se tice clutch situacija. Samo kad se setim koliko je gresio u sestoj utakmici protiv voriorsa prosle sezone. Verovatno ce imati prosek tripl dabl,isilovan. Zato me.nece ni iznenaditi.
    "Nikad ne odustaj od necega sto volis"
    Legends never die. Mamba will be back!
    HOUSE ALL NIGHT LONG

Beštija Bastia33 avatar
    Datum registracije
    16.09.2014
    Moć reputacije
    214748645
    Citirati Originalno postavljeno od NbaIsMyLife Pogledati poruku
    Zasto se ljudi loze na ove Westbrook-ove tripl dablove? Svaka mu cast ali mislim da bi to vecina zvezdi u ligi mogla da radi da imaji lopti u rukama ko on I da siluju te asistencije pogotovo. Ima preko 5 izgubljenih lopti po mecu,nek nadje neko ko je poslednji put imao taj prosek. Vise cenim 7 asistencija chrisa paul-a nego 15 westbrook-ovih. I dalje mislim da je u glavi I dalje los sto se tice clutch situacija. Samo kad se setim koliko je gresio u sestoj utakmici protiv voriorsa prosle sezone. Verovatno ce imati prosek tripl dabl,isilovan. Zato me.nece ni iznenaditi.
    Zato što je Oklahoma 11-8 sa timom koji pored Russa ima jednog i po krštenog igrača, dvojicu plafon.

Active Member NbaIsMyLife avatar
    Datum registracije
    22.05.2012
    Moć reputacije
    329
    43% suta iz igre i 5.5 izgubljenih lopti nije za toliku buku. Lebron sa 30% snage upise tripl dabl,samo mislim da mu se previse paznje daje ali ok.
    "Nikad ne odustaj od necega sto volis"
    Legends never die. Mamba will be back!
    HOUSE ALL NIGHT LONG

Strana 8 od 8 PrvaPrva ... 6 7 8

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •