Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA 2016/17 OKTOBAR/NOVEMBAR

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76

    Nestvaran talenat KAT.

    Comment


    • #77
      Kojom se brzinom raspala Indiana, žao mi je pojedinaca koji ispaštaju zbog osvete karme nad franšizom nakon otpuštanja Vogela.

      Comment


      • #78


        Comment


        • #79
          Tek sad vidim kako su Raptorsi pokradeni sinoć.

          http://sports.yahoo.com/news/unfoldi...144424490.html

          Veću glupost u životu nisam video u sportu. Nadam se da će naknadno odigrati te 3 sekunde, mada bi najpoštenije bilo da odigraju OT, ali od toga nema ništa

          Comment


          • #80
            Meni samo nije jasno zašto oni nisu dobili loptu ponovo.

            Comment


            • #81
              Zato što kažu da je Cousins dodirnuo loptu, a vreme nije tad krenulo da teče.. i onda su izmerili koliko je vremena prošlo od trenutka kad je lopta pipnula DMCa i došli do zaključka da bi vreme isteklo pre nego što je Ross šutnuo. A on je to verovatno trebao da sanja. Čak i da zanemariiš to, napad pre toga Kingsima je istekao napad, a vreme se nije odmah zaustavilo, a to nisu popravili niti gledali. Trebalo je da ima 3s - 3,4s, a ne 2,4s. Retardi.

              Comment


              • #82
                Samo su trebali da ponovo izvodjenje, tj. napad Raptorsa, a ne da procene koliko je proslo.

                Comment


                • #83
                  Evo čitam večeras nešto po redditu, pišu upućeniji da nigdje u pravilima sudija nema pravo da skrati vrijeme utakmice bazirajući se na nečemu što su primjetili tokom pregleda snimka, što su noćas sudije uradile smatrajući da je lopti trebalo 4 desetinke da dođe do Rossa. Frka se diže i oko ovog što je Papi napisao, na satu je trebalo biti 3,3 a ne 2,4 sekunde.

                  Očajno suđenje zadnjih ne dana, već godina. Pazite šta se desilo nekidan u clutch timeu Clippersi-Bullsi.

                  https://streamable.com/e5in

                  U životu ne znam da sam vidio više očite korake, ovo je jednostavno smijurija. Ne možeš ovo kao sudija da uradiš 30 sekundi prije kraja na 2 razlike. Svaka čast Jimmyu na odbrani.

                  Comment


                  • #84
                    Nik Jang ladno ukrao šut Lu Vilijamsu, napravio jedno pet korako i naravno pogodio šut za pobjedu. Cirkus.
                    sigpic

                    Comment


                    • #85
                      Klasika za Swagija, al mora se priznati da je drugi čovjek otkako je Walton preuzeo Lakerse.
                      DALE 1992-2020
                      NIKAD ZABORAVLJEN

                      Comment


                      • #86

                        Comment


                        • #87




                          Inace stvarno mi se svidja sta Luke radi sa Jezerasima, kako je on od jednog ispodprosecnog NBA tima, stvorio onako jako kompaktnu jedinicu. Usudjujem se da kazem da Lakersi imaju najjacu klupu u ligi.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • #88
                            Ove godine ih pratim jer ih prvi put gledam bez Mambe i ono cudno mi je haos. Timska igra, rijetko se kad desi da neko ubaci 30 poena. Uz jednog all star igrača bi mogli biti ozbiljna ekipa.
                            DALE 1992-2020
                            NIKAD ZABORAVLJEN

                            Comment


                            • #89
                              Ali opet greška sudija na kraju koja je odlučila utakmicu.

                              Kako bi sve ovo izgledalo da su sudije odradile svoje i da su suđeni koraci, ovo bi bila klasična Swaggy situacija. Presječe pas, ubode za pobjedu, sviraju mu korake, kakva bi sprdnja tek onda nastala

                              Comment


                              • #90
                                Nije džaba Walton bio pomoćni trener u GSW, evidentno je da zna znanje..

                                Kako mi ova trojka vratila sećanje na najvećeg

                                Comment

                                Working...
                                X