Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA 2016/17 OKTOBAR/NOVEMBAR

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Ja se sjećam da sam zimus odgledao 2-3 utakmice Lakersa i gledam ko je ovaj lik što izgleda kao da ima 30 godina, bijel ko sir a raspon ruku do Tokija, kad ono 27. pik na draftu. Kontao sam da su ga svi furali zbog ćaleta, ali Larry je strašna atleta. Igrač sa ogromnim rebound potencijalom. Još sam se tad zimus čudio kako je on prošao tako loše na draftu, igra finu odbranu s obzirom da je često žrtva mismatcha na jačem i višem igraču.

    Velika mana je što ne zna loptu da vodi, kada bi imao handling imao bi sve da bude jako kvalitetan 6th man.

    Comment


    • #62
      Originally posted by p4p1 View Post
      Ne treba da se poleti mnogo, nisu Lakersi odigrali ništa spektakularno. Spremio je Luke uredno sve, on ih barem zna, ali Warriorsi su bili potpuno izduvani, mentalno nespremni. Curry gore šutersko veče neće imati ove sezone, a Klay je u kanalu od početka sezone.

      Nance je mnogo koristan i zahvalan igrač. Tačno zna svoje granice i nikad ih ne prelazi. Eventualno se preceni nekad i pokuša neko nerealno zakucavanje, ali stvarno može svašta da prikuca, tako da to nije strašno. Imaće više prostora ove godine jer će se furati small ball sa njim i Randleom/Blackom. Randle je sinoć radio mnogo više onoga čemu on treba da teži, mislim da ga je samo jednom povuklo da proba za tri. D'Aneglo je nepoznata, ima nestvarnu količinu samopouzdanja i koliko god to nekad može biti dobro, nekad je i loše i ume da ukanali tim. Promenio je tehniku šuta, mnogo brže izbacuje loptu. Stalno mi varira mišljenje za njegov potencijal, baš me zanima koliki će biti njegov "plafon".

      Svakako je ovo već sad mnogo bolje od onoga s Scottom. Byron nema više šta da traži u današnjem NBAu. U napadu izgledamo neuporedivo bolje, atmosfera je top i vidi se da postoji dobra hemija između igrača. Čak i Nick Young može biti koristan u ovom sistemu, boljeg šutera svakako nemaju u timu. Defanziva je ono gde postoji najveći prostor za napredak.
      Шта ти бре варира, лик је болестан јебено. Звериште мало.
      Arise, Serbia!
      You fell asleep long ago,
      And have lain in the dark.
      Now wake up
      And rouse the Serbs!


      sigpic

      Comment


      • #63
        Originally posted by Reise View Post
        Što radi Derozan ove sezone, ovo nisu istine. Nema šut za tri, ali nema problema da ubaci 30 na svaku utakmicu.
        Usavrsio je poludistancu maksimalno. Radio je dosta na kreiranju dobre pozicije za sut, vise cak i ne siluje preko ruke, mada i to kada proba, ono ide. Postao je elitan slasher, koji uz to moze usavrsiti tricu u dogledno vreme, 33% od prosle sezone i nije mali procenat.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • #64
          Originally posted by Урош94 View Post
          Шта ти бре варира, лик је болестан јебено. Звериште мало.
          On već ima taj stav, ali i dalje mislim da može u više pravca da mu ode karijera.

          A je l ste provalili što su pojedini bolidi izviždali Rose-a sinoć? Njima baš mnogo nije dobro.

          Comment


          • #65
            Embiid drugi ruki po broj ubačenih trojki ove sezone:

            Buddy 7/33
            Embiid 6/9

            Pišanje

            Comment


            • #66
              Samo da kazem da mi je veoma drago sto Buker i Voren kidaju.

              Comment


              • #67
                Bolesno.



                Last edited by Rossonero; 08-11-16, 11:19.

                Comment


                • #68
                  Ne volim ovu ekipu, ali akcija...

                  UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                  Comment


                  • #69

                    Comment


                    • #70
                      Last edited by Rossonero; 12-11-16, 13:17.

                      Comment


                      • #71
                        Ono sto jos dodaje na znacaju je to, da on ima mizeran procenat za tri, oko 15%, 2/13 za ovih 8 tekmi, i opet postize ovoliki broj poena sto sam pre samo kod LeBrona vidjao.

                        Embiid sinoc season high, doduse ne tako bajni procenti, ali dobro, ipak je on freshman koji nije igrao dugo, i koji kada je na terenu realno ima sve ovlasti kao najbolji napadac u timu. Vidi se da jos mora da uci po pitanju timske odbrane gde bas pravi pocetnicke greske ali dobro.
                        Phila uze prvu pobedu, a uopste nisu dobro igrali, to dovoljno govori o smecu od igre kakvu Indiana prikazuje ove sezone, stvarno veliko razocarenje za mene.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • #72
                          [VINE]5Tnaid0wrIT[/VINE]

                          Dovoljno je reci Rasel Vestbruk.
                          sigpic

                          Comment


                          • #73
                            Klipersima je i dalje najgori protivnik Memfis, i to već duži niz godina. Oni bi radije u plej of igrali sa GSW-om ili SAS-om nego sa njima.

                            Vjerovatno su svi očekivali da najbolji igrač Denvera bude Jokić ove sezone, pa i ja na kraju. Samo što su oporavili za ovu sezonu Nurkić i Čendler, pa je malo teže doći do minutaže. Dubok je frontcourt Denvera, pet mnogo dobrih igrača. Ko bi rekao da će Čendler, koji je propustio cijelu prošlu sezonu, biti najbolji od njih. Baš gotivan igrač. Koliko sam želio njega u Portland prije dvije sezone, a oni na kraju doveli Aflala raspada... Ima Denver finu osovinu, volio bi u plej of da uđu. Nisu dobro krenuli, dva poraza od Portlanda će ih dosta koštati, mogli su obije te utakmice da dobiju. Mada je tek početak sezone, mogu oni ovo da isprave.
                            sigpic

                            Comment


                            • #74
                              Originally posted by Reise View Post
                              Vjerovatno su svi očekivali da najbolji igrač Denvera bude Jokić ove sezone, pa i ja na kraju.
                              Iskreno, ja ne. Nisam nikada verovao da moze bas postati lider neke ekipe, moze napredovati dosta i biti bitan deo jedne slagalice, ali najvazniji tesko. Pogotovo sto je tu Nurkic kojeg smatram dosta talentovanijim. Mada nisam ocekivao svakako ove dosta losije igre. Njega ce u karijeri kostati nedostatak ociglednih fizickih atributa, ove njegove "olovne" noge.



                              E voleo bih ovako na DMC da naleti "slucajno".
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • #75
                                Veceras radim nesto sto nisam jedno dobrih pet godina - gledam Filadelfiju.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X