Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA 2016/17 OKTOBAR/NOVEMBAR

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Ja više ne smijem ni gledati šta sve radi Giannis i kakve mogućnosti ima kada ima loptu. Izgleda bogovski na poziciji beka, ono je strašno. Bez teksta sam, ja barem nisam do sad vidio nešto slično njemu.

    Gledam jutros sažetke nešto, šta mislite da li je bilo vrijedno svirati moving screen na onoj akciji kada je Lillard izjednačio za produžetke? Očito se Leonard pomjera u bloku, Mudiay ga obilazi gotovo bez kontakta ali je ovaj sigurno u bloku napravio korak-dva i išao u tijelo. Skroz sumnjiva situacija.. Ali svakako Muday ne bi stigao Lillarda, i drago mi je što su primili ovaj koš, ovakve odbrane moraš igrati na preuzimanje, nema smisla trčati za igračima na 2 sekunde do kraja.

    Statistika je malo mag Jokićeve igre, koliko se samo namašio otvorenih flotera i horoga, odatle mu i svi off skokovi, promaši poptuno otvoren floter, isčačka loptu između dvojice i onda položi dok mu trojica pokušavaju udariti blok. Ali 17 skokova je i dalje veliki broj, bravo Nikola

    Comment


    • #32
      Plamli bas rizikovao u odbrani sa tim Jokarinim sutevima, uvek sam bio....srecom po nas simpatizere Blejzersa dosta je masio....ali sjajna partija,nema sta....

      Luda zavrsnica...onakav stari majstor Cendler da omasi dva bacanja....a Plamli ubode dva klac bacanja na 113-109...i onda Dejm Dola sada vec rutinski resava ove zavrsnice ....ali ipak ona dva bacanja Plamlija su bila mnogo vazna jer da nije dao ta dva, verovatno bi bio poraz...

      Igraju lose Blejzersi na startu sezone....muce se...nikako da kliknu kao prosle sezone...vuce Lilardica ovo za sada...CJ malo losije igra, moze bolje....fali Aminu mnogo...zadnjih par meseci prosle sezone je bio bukvalno treci covek....i on sada na pocetku ove sezone, hladan, ponovo je kamenjar u sutu za tri...a Ezili fali kao lebac...rim protector i dobar defanzivac...ko zna kad ce da zaigra...do tada krpljenje pod kosem...a ni Tarner nikako da klikne sa timom...ima tu dosta rezervi jos samim tim...

      Uzimajuci u obzir sve to...ovih 2-1 je sasvim dobar skor...mozda ih ova zavrsnica probudi za dalje....jedva cekam utorak i sudar sa Voriorsima....moglo bi to da bude rumble in the jungle ako se Lilardica i CJ zapale kao prosle sezone protiv njih....

      Sota gubi dva dobijena meca na startu sezone...danak neiskustvu....morace Tibs da vuce za usi....mada bolje sada da gube tako, nego kasnije u sezoni....taman da izvuku pouke...

      Bulsi odlicni...mnogi su potcenjivali Vejdaru....ali stara je to kuka i veliki as...i ako se nameraci da ubada suteve sa distance, ima da ih ubada...plus Batler i svezi na pocetku sezone Rondo dovoljno za sasvim kul pocetak sezone za njih...

      Niksi odlicni sinoc...Zoakim kraljina....tacno donosi onaj fajterski duh Niksima iz 90-tih...lozenje i defanziva....ako budu cesto Niksi imali veceri kao sinoc, izgledali bi kao PO ekipa.....ovako da sacekam jos neke utakmice pa da vidimo da li mogu da budu konstantni....fino su sinoc klacovali Medjede...malo Melo,malo Rouz,malo KP....i relativno mirna zavrsnica...

      Comment


      • #33




        Neverovatno sta su Wolvsi dozvolili sebi, nakon 20+ tokom citavog meca, oni u 3/4 potpuno pogube konce. Wiggins i LaVine su preveliki potrosaci lopti, na kraju je to i dovelo do toga da Wiggins uzme sve sam u svoje ruke i upropasti par napada. Neosporan potencijal, imao je par sjajnih poteza, ali i dalje hoce mnogo. LaVine nekad zaista izgleda nezaustavljivo, ali nekada izgleda kao da ima sve ovlasti u timu, pa uzima potpuno neverovatne suteve, koje bas i ne pogadja uvek. Morace to Thibs da dotera u red.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • #34
          A da ja vas nesto pitam. Sto Kawhi Leonard ne bi bio MVP sezone ?
          sigpic

          Comment


          • #35
            Zato sto ce RW da ima triple double u proseku, jedino sto je pitanje dal ce uci u PO

            Comment


            • #36
              Dzaba Kornjaci sve ako udju kao 7 ili 8 u PO recimo nema nista od MVP

              Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
              VALENTINO ROSSI #46

              Comment


              • #37
                Nepisano pravilo je da MVP mora biti igrac iz 2-3 najbolje plasirana tima u konferenciji. Kareem je jedini koji je uzeo nagradu u sezoni kada njegov tim nije usao u Playoff, ali to je bilo pre 40 godina. Zato mislim da Kawhi moze, bila je kvota 10 pre pocetka sezone, sad je pala na 5
                sigpic

                Comment


                • #38
                  Коментар на јућубу о Каваију:

                  It saying it'll happen but it's possible:

                  MVP
                  DPOY
                  NBA Champ
                  Finals MVP
                  All NBA 1st team
                  All defensive 1st team
                  Јебем ти сунце...
                  Arise, Serbia!
                  You fell asleep long ago,
                  And have lain in the dark.
                  Now wake up
                  And rouse the Serbs!


                  sigpic

                  Comment


                  • #39
                    Ovaj agresivniji Kawhi > Kawhi iz prosle sezone. Definitivno ce vise da grize, imace vise lopti, vise ce da trosi.....sto je dobro. Jedini nacin i da bude MVP, a sve alate realno ima i mislim da je svakako u nekih top5 favorita.
                    Durant ima finu sansu u GSW, mislim da ce Curry imati slabije brojke sigurno (koliko, ne znam ), nekako mi se vise Kevin tu istice za sada, LeBrona to odavno ne zanima, a sto se tice Russela, mislim da njegova ekipa nece uci u PO, ili ce se bar boriti grcevito, sto ga samim tim otpisuje u startu, iako ce verovatno postavljati jako bolesne brojke. AD je verovatno u istom sosu.

                    Od ostatka lige, niko drugi "ozbiljan" mi ne pada na pamet. Mozda treba ocekivati npr od Lillarda dosta jacu sezonu, cini mi se da je i DeRozan dobro napredovao, George je tu, ali to je onaj red ne tako ozbiljnih kandidata.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • #40
                      Večeras na programu anuelno zakopavanje Dubsa od strane Lillarda

                      Comment


                      • #41

                        Comment


                        • #42
                          Originally posted by Bastia33 View Post
                          Večeras na programu anuelno zakopavanje Dubsa od strane Lillarda
                          20 razlike za GSW ide ovo.
                          sigpic

                          Comment


                          • #43
                            Morace nesto da se menja u Portlandu....i u predsezoni i sada deluju jako lose...sreca da je 2-2 skor...

                            Mora da se menja petorka pre svega....Aminu i Harkles zaista su teski kamenjari i treba da se gleda u pasulj da li ce da pogode nesto...i kad im dodju takvi dani(a bogami od starta sezone su takvi), onda je petorka Blejzersa osakacena....fakticki od sutera imas samo Dejma i CJ-a....Plamli,Aminu i Harkles kamenje...

                            Vonle odnosom i napretkom u igri zasluzuje da pocinje od starta....a i nabacio je sut ove sezone samo tako...bolji i od Aminua i Harklesa debelo na tom polju...i lepo roknes Kreba na 3 i to je to...na petici igras kroz Plamlija sa njegovim asistima a okruzis ga suterima i moci ces da siris igru i da imas sirinu...

                            Ovako se svi skupljaju na Aminua i Harklesa i smanjuju sirinu Blejzersa po kojoj su prepoznatljivi...i samim tim i Dejm i Cj se muce za svaki svoj kos...

                            Tarner ne valja nista....mnogo drnda loptu, mnogo izgubljenih lopti...i ako je imao aj ok vece,Lejmen za par minuta presisao to njegovo ok vece po poenima...i po utisku....

                            Lejmen zanimljiv igrac...siromasna verzija Parsonsa....puter ruka...secam ga se sa Merilenda...ali i tamo je imao i on utakmice kad ga nema i kad je pod pritiskom...mekan je tu na tom polju....ali kad nema pritiska, moze da naprasi spolja samo tako...kao veceras....videcemo da li ce ga ova partija malo gurnuti u rotaciju za dalje....mislim da je prvi ruki koji je na debiju zabio 5 trojki....

                            Nadam se da ce Blejzerse ovaj samar veceras probuditi....ne ide ovako...svi nazadovali nekako...sem Lilarda koji deluje da pika sezonu zivota...mora tu da se protrese ekipa...ovo veceras je bilo bas blamiranje...da ne uleti ovaj Lejmen,bila bi teska blamaza...

                            Comment


                            • #44
                              Nisam se ubijao nesto sa pracenjem offseason-a, jer su zaista smorile brojke koje su davane pojedinim igracima. Ali Boze moj, das Turner-u 17 miliona, a Crabbe-u 18.5? Odlicni role player igraci, ali mislim da je Portland preterao na tom polju, i to bas.

                              Ajd Riese baci neko misljenje o tome, pa da diskutujemo.
                              sigpic

                              Comment


                              • #45
                                Pazi, Kreba su morali da zadrze...najbolji suter nakon Dejma i CJ....bar mozes da se pouzdas da ce da pogadja...kad vidim kako pustaju Aminua i Harklesa po dva metara onda jbg i treba da daju Krebu te pare...izgubili su sirinu igre zbog njih dvojice...

                                Problem je i na centru...super Plamli to odradjuje napred...ali u odbrani prosto nije rim protector...i fali neki takav tip da zatvori reket....nemam poverenja i vere u Ezilija da ce da se oporavi u tom smislu da ce moci da igra nesto duze na parketu zbog tih njegovih kolena...i sad kada vidim kako Dvajt lepo pegla u Atlanti, pojedem se ziv sto nisu njemu roknuli kes umesto sto su ga roknuli Tarneru i Lenardu npr....

                                U sustini moze sve to da se vrati na staro, ali trebace gledanja u pasulj da Aminu i Harkles nameste sut, da Eziliju kolena ne oticu i da Tarner ''klikne''.....

                                Generalno fali treca napadacka opcija...pouzdana....

                                Comment

                                Working...
                                X