Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA 2016/17 OKTOBAR/NOVEMBAR

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Odličan start mojih SAS. Pao i Sakramento u Kaliforniji. Prelomili smo meč sjajnom odbranom u trećem kvartalu kada smo zaustavili većim delom fantastičnog Kazinsa (36p), stegnuli odbranu i napravili lep zalog za pobedu. Ponovo je glavna osovina "Mamuza" bio duo Leonard-Oldridž a sjajno su ih ispratili i Divejn Dedmon i Dejvid Li.

    Comment


    • #17
      Dobar je Jaylen. Igra bez straha, sto je impresivno uzimajuci u obzir njegove godine. Jedina zamerka za sad su mu eto te pocetnicke greske, sinoc oni koraci na kraju i uz to 2-3 jeftina faula, ali kako vreme bude odmicalo toga ce biti sve manje i manje, a onda drz'te gace
      sigpic

      Comment


      • #18
        Jaylen nije čuo za strah od ulaska pod koš. Lik je ušao na prvu utakmicu karijeri i povredio igrača odmah, pokušao da ga stavi na poster na debiju. Momak je malo lud, ali pozitivno lud, vidi se da može imati košarku u malom prstu, građa mu dopušta da bez straha ide na ulaz a kroz koju godinu fizikalije će mu dopuštati da sa lakoćom završava protiv viših i jačih defendera.

        Comment


        • #19
          Mogli bi da bacite dobre streamove za vecerasnje tekme kad krenu ovde

          Comment


          • #20
            Eo Ace
            Raptors - Cavs (01:00) & Pels - Warriors (03:30)

            Nets - Pacers (01:30)

            Mavs - Rockets (02:30, španski komentatori)

            Comment


            • #21
              Nemam ja to i mrzi me da instaliram
              Koji su sad popularni sajtovi ko onomad firstrow i slicno?

              Comment


              • #22
                Westbrook 51 poen, od toga 15 bacanja, sut iz igre 17/44. Znaci 44 suta, 35 poena. Nekome je ovo impresivno, meni ne.

                Comment


                • #23
                  Originally posted by Ljuba90 View Post
                  Nemam ja to i mrzi me da instaliram
                  Koji su sad popularni sajtovi ko onomad firstrow i slicno?
                  Rojadirecta.me cuvena

                  AD kakva bratina. Steta samo sto nema trenutno Jrue-a pored sebe koji nije povredjen, ali jbg, zajebanu situaciju lik ima, i nema jos Evans-a. Sa njima dvojicom, pa bi mozda mogli da se kolju ze 8. mesto.
                  sigpic

                  Comment


                  • #24
                    Kakva moćna odbrana Pelikana u 3/4 sa petorkom Frejzer-Mur-Hil-Kaningem-AD. Frejzer je malo nizak, ali ova četvorica su defanzivne zvijeri. Šteta što AD nema jače igrače pored sebe, bar da stigne do plej ofa da se posprda malo. A sa ovako limitiranim ofanzivnim igračima da je neko nezaustavljiv je nerealno. Bukvalno se cijela odbrana na njega fokusira i opet nema lijeka.
                    sigpic

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by Pobeda.. View Post
                      Westbrook 51 poen, od toga 15 bacanja, sut iz igre 17/44. Znaci 44 suta, 35 poena. Nekome je ovo impresivno, meni ne.
                      Nista impresivno a?

                      Comment


                      • #26
                        Kada shvatis da je do tih 50 poena dosao tako sto je sutnuo 44 puta, onda ti nije toliko impresivno.
                        Last edited by Победа; 29-10-16, 13:57.

                        Comment


                        • #27
                          Ne mogu, a da ne primetim koliko je odbrana GSW ove sezone losija, ili ce tek biti. Mislio sam da ce Zaza biti dobar upgrade ili zamena, ali kao rim protector on je bas nikakav, smesan u ova dva meca. Bogut, Ezeli, velike su to rupe za popuniti, i ne bi me cudilo da u toku sezone potegnu za jos jednog visokog.

                          Sa druge strane, AD, sta reci. Jos cetiri godine ce on morati tu da igra, ili minimum tri, dakle gotovo najbolje godine ce provesti u timu koji ima ocigledne limite, bar ove sezone, ne znam sta planiraju dalje. Treba reci da nema Jruea i Tyrekea, ali i sa njima, ovaj tim ima tek grcevitu borbu za 8. poziciju na Zapadu.

                          Veceras Phila u pola sedam protiv Hawksa, treba to ispratiti, ali i LFC igra u istom terminu, pa ce biti tesko.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • #28
                            Westbrook masina. Ko bi trebao da suta umesto njega, Singler?? Manite se te price. I da uzme 60 suteva vidi se da ima samo jedan cilj a to je pobeda i igra sa onim sto ima oko sebe. Lako je otici i igrati sa jos 4-5 superstara.Mogao je do 20 asista da su njegovi pogadjali zicere a onda bi opet bilo da je "ballhog".
                            Ne pisite gluposti nego uzivajte u najsrcanijem igracu u NBA.

                            Davis jebe keve. Ocekivao sam da nece u plus veceras jer ce citava odbrana biti na njemu ali opet izdominirao. Golden ako ne popravi odbranu bit ce u velikom problemu.

                            Comment


                            • #29
                              Originally posted by bjelaksson[YNWA] View Post
                              Westbrook masina. Ko bi trebao da suta umesto njega, Singler?? Manite se te price. I da uzme 60 suteva vidi se da ima samo jedan cilj a to je pobeda i igra sa onim sto ima oko sebe. Lako je otici i igrati sa jos 4-5 superstara.Mogao je do 20 asista da su njegovi pogadjali zicere a onda bi opet bilo da je "ballhog".
                              Ne pisite gluposti nego uzivajte u najsrcanijem igracu u NBA.
                              Totalno si omasio poentu.

                              Po mom misljenju Westbrook je drugi najbolji igrac lige, ali nisam lik koji ce da se lozi kada neko da 35 poena iz igre, a pritom je sutnuo 44 puta.

                              Comment


                              • #30
                                To je samo statistika. Kad ti njega gledaš, toliko doprinese ekipi da se zanemari koliko puta šutne. Koliko se samo ofanzivnih skokova uhvati kad promaši polaganje, jer odvuče cijelu odbranu. Mogao bi Ras i do nekih 70 poena ove sezone na neku utakmicu đe se odbrane ne igraju.

                                Muči se Oklahoma sa lottery ekipama, na jedvite jade dobiše ove dvije utakmice. Teško će bez dobrih šutera oni dobijati utakmice.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X