Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dominacija Juventusa u gostima protiv najvećeg konkurenta za titulu, čiji je trener najjači stručnjak u ligi.

    Ili, možda drugi najjači stručnjak, pošto je Mauricio Sari položio sve ispite sinoć.
    Last edited by La Jugoslavia; 07-10-19, 11:58.
    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

    Comment


    • OOPS.....

      Comment


      • Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Ronaldo je mnogo zadovoljniji sa Sarijem nego sa Alegrijem sto je bio

          https://www.bbc.com/sport/football/50133880
          sigpic

          Comment


          • Vise mu lezi taj stil, ali je Max >>>>> Sari
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Napokon je milina gledati Juventus, napokon grizemo i nadam se da ćemo vremenom samo napredovati ka cilju da igramo fudbal 21. veka jer je očigledno da ziherašenje ne prolazi još od epski userskog finala Grčke na EP i onog Čelzija pod Drogbom sa Di Mateom.

              Comment




              • Ta suza i dalje pada.

                Srecan rodjendan jedan jedini.
                Last edited by Brajkula; 09-11-19, 12:11.

                Comment


                • Sve najbolje legendi! On i Buffon su glavni razlog sto sam poceo da navijam ya Juve, sve mu najbolje yelim, maestro Pinturikio!
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Originally posted by bice View Post
                    Sve najbolje legendi! On i Buffon su glavni razlog sto sam poceo da navijam ya Juve, sve mu najbolje yelim, maestro Pinturikio!
                    Zavolio bi ih sad kad je don Maurizio dosao, sve da ih dosad nisi volio. ;)
                    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                    Comment


                    • Njegov najdrazi gospodin Maurizio.
                      DALE 1992-2020
                      NIKAD ZABORAVLJEN

                      Comment




                      • Sedam minuta osećaja seksa.

                        Comment


                        • Mocni Trezegol, kakav igrac!

                          Inace Kvadrado i Govnuci produzili ugovore do 2022. tj. 2024. godine
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Odigrao je De Light juče ceo meč sa takvim ramenom, inače najbolji igrač na terenu je bio.

                              Sreća naša je što npr. Inter ima kratku rotaciju i što su im se dva glavna igrača povredila, Sensi koji se oporavio ali nije u formi sa početka sezone i danas Barela, ide na operaciju kolena, duža pauza.

                              Vidim ljudi masovno kukaju na jučerašnju igru, kao da su pali sa kruške, ja se iskreno ne sećam kada smo mi to poslednji put izdominirali u Bergamu, baš teško gostovanje za Juventus, pobeda kao kuća i poklopilo nam se što su oni bili osakaćeni neigranjem Zapate, Iličića i Malinovskog.

                              Comment


                              • U njegovom slučaju dislokacija mu dođe kao prednost, ne može da diže ruke ko što ume

                                Mora se uzeti u obzir da je Sarrito tek par meseci tu gde jeste, bez takmičarskog poraza (jedini u prvih pet liga ukoliko se ne varam). Rezultati su itekako zadovoljavajući, a mislim da igra može samo da se zajača i da će i tu sve leći na svoje.

                                Razumem da ga neko ne želi u klubu zbog napolitanske epizode, ali osporavanje rezultata je skroz druga stvar.

                                Sutra će biti zanimljivo, voleo bih da odere Čolu
                                Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                                До поновног сусрета, твој Швабо

                                mala H2H 2018/19
                                suicide
                                2019
                                velika H2H 2019/20

                                Comment

                                Working...
                                X