Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Auuu kakvo bi to bilo pojacanje...Nadam se da nije neka patka novinarska.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Iz ove agencije za nekretnine je prvo procurio info da Iguain dolazi jer je njih angažovao da mu nađu kuću u Torinu.

      Istu agenciju je angažaovao i Ibra i Pogba pri pronalaženju doma u Mančesteru.

      Da li se priča ponavlja ? Uf....

      Comment


      • Mada je kod Zidanea zadnja rupa na svirali,tanko,tankosava ta informacija...
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Bio sastanak u Monte Karlu



          ali otprilike da od tog posla nema ništa.

          Comment


          • Takvo pojacanje je pravi upgrade, kreativni ofanzivni veznjak - dovoljno imamo radilica. Ako se realizuje bice odlicno. Ma moze i poluspica da igra po potrebi
            Mada opet Isko je Isko, sve ostalo je koliko god dobro bilo - losije od njega.
            Last edited by Sandugp; 25-08-16, 15:59.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Benzemu sam jedva prezalio sto ga nikad necu gledat u Juventusovom dresu, sad se ovi twiterasi opet igraju sa mojim zivcima. Ne smem ni da pomislim kakvo bi to pojacanje bilo

              Comment


              • Simpatičan žreb, izraziti smo favoriti obzirom da imamo u grupi nikad slabiju Sevilju bez svog talismana - Emerija, Lion koji na otvaranju primi laka 4 od PSŽ-a i Dinamo kao autsajdera koji će prodati sve što valja u ekipi. Mekano dakle.

                I da se doda malo sprnja


                Inače zrikavi izjavio da su šanse da dovedemo Džejmsa skoro nula. Diplomatski.

                Comment


                • Mora nov post

                  #Mediaset's @c_raimondi: "#Matuidi is a #Juve player." €22m + €3m bonus are the fees involved
                  što su potvrdili i mnogo pouzdani izvori širom Italije.

                  Dobrodošao Blase !!!!

                  Ima i ovo

                  If West Ham & Zaza found a definitive agreement on the salary, the deal will be closed. Loan (€6m) with obligation to buy at €22m. [Sky]
                  Zrikavi otac doveo Matuidija samo za 22 milke. OTAC!!!

                  Comment


                  • To sa Matuidijem sam procitao da je gotovo tokom dana ,kao i da od Iska nema nista,ovo za James,ne znam bilo bi odlicno ako ga puste iz Reala,a kakav tretman ima kod Zidana,trebali bi,..A da se ja pitam al ne pitam se ,zveknuo bih ponudu za ova dva sto valjaju jedino u Arsenalu, Ozil,Sanzez, u nadi da se i njima smucio cirkus u tom klubu,a i da Venger bude u plusu,da ne brine covek ...

                    Comment


                    • Originally posted by 61563 View Post
                      To sa Matuidijem sam procitao da je gotovo tokom dana ,kao i da od Iska nema nista,ovo za James,ne znam bilo bi odlicno ako ga puste iz Reala,a kakav tretman ima kod Zidana,trebali bi,..A da se ja pitam al ne pitam se ,zveknuo bih ponudu za ova dva sto valjaju jedino u Arsenalu, Ozil,Sanzez, u nadi da se i njima smucio cirkus u tom klubu,a i da Venger bude u plusu,da ne brine covek ...
                      Slazem se, prodao bi Venger kakav je. Mesutaru smo trebali da jurimo to bi nam bio upgrade samo takav.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Do godine Arsenal ispada iz Top 4 i eto vam Sanceza
                        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                        Comment


                        • Originally posted by saburo sakai View Post
                          Do godine Arsenal ispada iz Top 4 i eto vam Sanceza
                          Dogodine ce on da napuni 30 - u stvari imace 29 .... ne znam. Ne treba nama on mi hocemo Mesutaru.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Hahhaha....to je već sprdnja

                            Nzm koje su plate tamo ljudima.

                            Comment


                            • Ozil i Sanchez imaju 4.2M NET godisnje. Isto kao i Wilshere

                              Comment


                              • Originally posted by Prototype View Post
                                Ozil i Sanchez imaju 4.2M NET godisnje. Isto kao i Wilshere
                                Ne lupaj gluposti.

                                Ozil i Sanchez imaju 7m funti godisnju platu plus image rights. Odnosno 140k sedmicno plus ti bonusi za nastup, golove i asistencije. Wilshere je na 100k sedmicno.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X