Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dolazi De Light, uskoro so to zatvara.

    According to @FabrizioRomano, Matthijs de Ligt spoke to Sarri over the phone and told the Coach that he's ready to join Juventus.

    Juve and Ajax are in talks to finalize the transfer
    A i Kanselo najverovatnije zatvara priču kod nas.

    Schira: ManchesterCity insist to close João #Cancelo from #Juventus. #Agnelli ask €60M without counterparts (Begiristain offered #Danilo, but Juve rejected). #Citizens have also offered €50M +bonuses to Juve for Cancelo and a contract until 2024 (€5M a year) for him

    Comment


    • Natrčim na fejsu



      Nmg da verujem da ovaj nisu uvrstili



      "Buffon strepitoso" !!!

      Comment


      • Najjaci golmanski dres ikad ovaj roze iz 2003/04 sezone znaci ludeo sam za njim da ga kupim hahah
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Comment


          • Comment


            • Trenutno se ceka samo dogovor izmedju dva kluba, Ajax trazi 75 milki, mi nudimo 65. Hajde da se ne ciganisemo nego da se ovo privede kraju do kraja nedelje.
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment




              • Kako ga predstavljaju u Italiji, vunderkid među štoperima, legitimni naslednik Kjelinija....

                Comment


                • Igrace u Djenovi na pozajmici ove sezone, verovatno i Demiral u Sasuolo/Atalantu. Voleo bih Demirala da vidim u Juventusu kao backup stopera.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Ma sta si navalio sa tim Demiralom da ide na pozajmicu Ostaje on buraz bez brige.

                    Comment


                    • Comment




                      • Nešto Remzija nisam zapazio na ovom videko klipu ? Gde je on ? Je l povređen ?

                        U subotu De Light potpisuje i putuje sa ekipom u Aziju na turneju

                        Last edited by Brajkula; 11-07-19, 12:47.

                        Comment


                        • Otpisuju ga vjerovatno zbog dolaska De Ligta, tesko da ce on imati mjesta kao starter a jos je dosao i Demiral.

                          Comment


                          • Ma Govnuci je kiksara nevidjena, koliko je samo golova na njegovu dusu bilo prosle godine. Posle njega Alex Sandro najveci krivac za primljene golove + penale glupave. Mora De Liht pre njega, ali opet kazem, cekam da ga vidim kako potpisuje, necu da se raduje prevremeno.
                            Da nam je da se otarasimo Kvadrada, Pipite, Kedire da se skupi kakav novac i prodaju viskovi, eto i Mandzukic ide verovatno, za njega mi mnogo krivo, veliki ratnik i borac.
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Kvadrado odbio neke kineze za 15 milki, najverovatnije ostaje kao igrač koji će konkurisati na pozicijama DR i AMR.

                              Sari navodno tražio da se dovede Kijeza, nije taze priča ali da se pomene, navodno takav igrač mu je potrebniji od Pipite i Ikardija koji je meta, mobilniji igrač koji više učestvuje u igri, pa bi odatle verovatno CR bio centralni a po boku doktori Kijeza i Bernadeski.

                              EDIT: Bonući je klasa štoper, bez obzira ne lošu sezonu.

                              Comment


                              • Ma golman Juventusa je bezveze, to mora da se reši za neku ozbiljnost na bilo kom planu.
                                Ako iko ima golmana, ima ih Italija i Serija A, gde samo nađoše ovoga smotanka.

                                Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                                Comment

                                Working...
                                X