Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Neka Bufona, bez obzira što se izglupirao uvek je dobrodošao.

    #Juventus have confirmed to the brother-agent of #Higuain that the Argentine striker is not part of Juve’s plans
    #pipitaout

    Pominje se priča da ćemo menjati Pipitu za Zaniola, ako to uradimo majstori smo zanata.

    Comment


    • Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Sirotinjo i Bogu si teška. Jbg nemamo za De Lighta obzirom da su nas ova tri transfera Remzi, Rabio i Bufon koštali podosta, celih 0e.



        De Ligt will have his first pre-season training session with Ajax on Monday, However the player is not expected to stay at the club, Ajax want €75m, Juventus leading the race: PSG in the background. [Vlnl]
        Juventus want to sell Cancelo before announcing De Ligt. [Momblano]
        Taman novine prenele da Kanselo ipak ne ide, ono sledeće vesti danas

        Juventus have decided to sell Joao Cancelo to make up some cash, Barcelona & Man City the interested sides, the Bianconeri could sign Darmian as his name is back in fashion for the club. [Gazzetta]

        Comment


        • Bolje bi vam bilo da nista ne citate, jer pise se svasta. Mnogi hoce da budu prvi nesto da objave, a i ne da budu posto potom upravu. Tesko da cemo Cancela sada prodati, nemamo alternativu, a glavni razlog sto se spominjala njegova prodaja jeste FFP. Prodaja Spinazzole je resen problem za proslu fiskalnu godinu. Ne verujem u njegovu prodaju, mada sve je moguce. Neka dobra ponuda od 60M bi sve promenilo, al kad City nije spreman za toliku cifru, pitam se ko je ?!

          Sto se tice De Ligta, standardna procedura kad se prvo dogovoris sa igracem pa onda sa klubom. Cenkanje ti tu ne gine, posebno kad je Juve u pitanju Zato se smatra neprofesionalnim da se dogovaras sa igracem pa klubom. To i Barsa radi decenijama, pa onda kroz medije Barsini igraci kmecu kako bi ga voleli videti u Barsinim dresu... svi zele dati sto manje para bez obzira koliko su bogati.

          Comment


          • Prošlog leta je João Cancelo plaćen €40.4M.

            Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
            C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

            Comment


            • Ako ga prodaju ludi su.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Originally posted by La Jugoslavia View Post
                Prošlog leta je João Cancelo plaćen €40.4M.

                Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                Ti to nas Juventusovce obavestavas ?

                @Sandu

                Da znas da nisu. Onolika muka proslog leta da se dovede i sad jednu sezonu kasnije da ga prodajes. Nidje veze...

                Comment


                • Ja ne znam zasto se svake godine spominje jebeni Darmian. Ka oda je Messi licno, svake godine ga zele ovi nasi i srecom jos uvek nije dosao, a nadam se da nece ni doci. Moramo popraviti bekovske pozicije, ako ode Kanselo haos je zamena Darmian/MDS znaci promaja.
                  Sto se De Lihta tice ne znam ni sam, bio sam rezervisan kad su svi pricali da je gotovo, ja dok ne vidim sa dresom i potpisom ne likujem i ne radujem se. Vise puta smo ga tako izduvali za nekog igraca pa me ni za njega ne bi cudilo.

                  Markizio je slobodan igrac, voleo bih da ga dovedu ovi nasi eto cisto da bude u ekipi i oprosti se i on u rodnom klubu, mnogo gotivan igrac.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Ja samo molim Boga da se De Lightom ne dočekamo scenario Julian Draksler.

                    Logically first offer for #Deligt was rejected. #Ajax remains firm on the price of 75mln€. But the distance is not unbridgeable. The deal can be concluded by working in the coming hours.[SKY ITALIA]
                    Navodno po pisanju drugih novinara Ajaks sad više ne traži 75m nego 87.

                    I vezano za Bufona, da se stavi tačka na seljačke priče da dolazi samo kako bi oborio rekord Maldinija po broju utakmica u Seriji A.

                    Despite what was reported by La Repubblica, there is no clause in Gianluigi Buffon's contract that requires him to play at least 8 games to break the record for appearances in Serie A. [Romeo Agresti]

                    Comment




                    • UFFICIALE - Demiral è bianconero: ha firmato fino al 2024
                      Odličan igrač. Ovo možda i znači da smo odustali od De Lighta.

                      Comment


                      • Ma kako te odustajanje naslo. Dovodjenja Demirala nema nikakve veze sa De Ligtom. Ako nedaj Boze propadnu pregovori sa De Ligtom, nece biti razlog Demiral u to biti siguran.

                        Comment


                        • Demiral ide u Sasuolo na pozajmicu, klasika za nas, treba jos da se kali. Gde ce on biti zamena De Lihtu, to ce biti neki ozbiljniji stoper.
                          Nema nista od De Lihta, cim se ovo odugovlaci toliko dugo kao sto sam pretpostavio. Ide on u Barsu.
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Ne odustajte tako lako De Ligt je nas, osim ako ovi nasi ne budu opet insistirali sa nekim malim ponudama. Ja sam ubedjen u ovaj transfer.

                            Comment


                            • Originally posted by bice View Post
                              Demiral ide u Sasuolo na pozajmicu, klasika za nas, treba jos da se kali. Gde ce on biti zamena De Lihtu, to ce biti neki ozbiljniji stoper.
                              Nema nista od De Lihta, cim se ovo odugovlaci toliko dugo kao sto sam pretpostavio. Ide on u Barsu.
                              Demiral je "tange frange" posao između nas i Sasuola, mi smo im ga i doveli uz uslov da ukoliko se razvije u igrača imamo prednos pri kupovini i po unapred utvrđenoj ceni.

                              Taj uslov smo aktivirali ne verujem da ćemo ga sad vraćati u Sasuolo opet.

                              Jedino ako smo stvarno rešili da opet unovčimo Bonućija.

                              Comment


                              • Znaci on ce igrati za nas ove sezone? Hajde bas da ga vidimo, svakako korisniji igrac od Kaseresa koji je napustio klub. Rugani je tu, Govnuci, Djordjo i tacno fali jos jedan dobaar stoper nadam se De Liht. Samo ne bih voleo neki "panic buy" ako ispali klinac a mislim da ce ispaliti.
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X