Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne bih se slozio sa tobom. Max je dosao na sredjenu ekipu u prvoj sezoni, svake naredne sezone su mu odlazila po 3 glavna igraca iz tima i bukvalno je radio sa novim igracima. Promenio taktiku i ostalo, urodilo plodom, napredovao je i on sam uz Juve. On je cak sa istom ekipom koju je Konte imao uspeo da stigne do finala LS, dok je Konte ispadao od Galate u grupi.Odlican je trener Max, puno bolji od Kontea, koji u zadnej vreme stagnira.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Originally posted by bice View Post
      Jesu odlicne brojke, ali je imao tu "srecu" da vodi Juve u periodu kada je konkurencija jedno 25 puta slabija nego pre 30, 20, 15 godina.
      Ipak rezultati vredni velikog postovanja.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Kaze veliki Dordjo da, ako si Italijan, iz Juvea ides samo ako te oteraju..
        MESSI 10

        Comment


        • Originally posted by bice View Post
          Ne bih se slozio sa tobom. Max je dosao na sredjenu ekipu u prvoj sezoni, svake naredne sezone su mu odlazila po 3 glavna igraca iz tima i bukvalno je radio sa novim igracima. Promenio taktiku i ostalo, urodilo plodom, napredovao je i on sam uz Juve. On je cak sa istom ekipom koju je Konte imao uspeo da stigne do finala LS, dok je Konte ispadao od Galate u grupi.Odlican je trener Max, puno bolji od Kontea, koji u zadnej vreme stagnira.
          Ja nisam govorio o tome kakav je trener Max, niti ga upoređivao sa Konteom, smao kažem šta je dobrim delom uticalo na brojke. I to što su mu odlazila po 3 igraa po sezoni nije od značaja jer su dolazili novi bar podjednako dobri ( u njegovoj eri Juve je prekršio tabu da preplati igrača - Iguaina ), a i pored toga što su odlazili konkurencija nije napredovala u toj meri da dostigne Juventus na tlu Italije.

          Tek ove godine malo kuva sa Napolijem, ja iskreno mislim da ćemo opet da odemo na +6 na kraju.

          Comment




          • Max pokazao da ima muda, sve na napad. Samo me plasi sto dugo nismo igrali u ovoj formaciji. Pobeda od 1-0 bi bila top.
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Sve ispod 3 razlike za Juve je neuspeh.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment




              • Izasle prve 3 epizode dokumentarca na Netflixu.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Jos jedna povreda, Bernardeski mesec dana van terena, Iguain 2 nedelje. Dokle vise sa povredama pitam se...
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Kakvo je stanje sa Pipitom? Potvrdjeno 2 nedelje?

                    Comment


                    • Kazu bice spreman za duel sa Laziom, znaci verovatno ga i tu nece biti, cuvace ga za LS. Berna gotovo sigurno ne iga protiv Tot-a. Haj bar neka se Dybala oporavio, jos Matuidi.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Nema odmaranja jer Napoli ne popusta.

                        7.3. je tako blizu, a tako daleko.

                        Comment


                        • Berna 3 nedelje van, Iguain 7 dana. Tako nekako.....

                          Nego do koje sam statistike došao, nestvarno

                          Khedira’s game by numbers vs. Torino:

                          Tackles: 0
                          Interceptions: 0
                          Clearances: 0
                          Key Passes: 0
                          Shots: 0
                          Dribbles: 0
                          Blocked Shots: 0
                          Aerials Won: 0
                          Accurate Crosses: 0/1
                          30 Passes (PA%: 97%)
                          @Khaledalnouss1

                          Sturaro
                          Tackle: 5
                          Interception: 1
                          Clearances: 2
                          Key Passes: 1
                          Shots: 0
                          Dribbles: 0
                          Blocked Shots: 0
                          Aerials Won: 1
                          Accurate Crosses: 0/1
                          15 Passes (PA%: 80%)
                          HAhahhaha.....pa je l ovo moguće ? Šta igra veseli Kedira ?

                          Comment


                          • Pricam cele sezone da je igrac manje. Odigrao 2 dobre utakmice u celoj sezoni, dao 5 golova na tim tekmama, ostalo nema ga. Da ako ga se otarasimo na leto i ode u MLS za dzabe.
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Originally posted by bice View Post


                              Izasle prve 3 epizode dokumentarca na Netflixu.
                              Video sam danas to i poceo da gledam ... odgledao prvih 15ak minuta i onda mi bilo muka zbog Kardifa - pa sam ugasio.
                              Mozda se nekada nakanim da pogledam. Bolo mi je oci i pominjanje kako je ovo najjaci sastav jedne italijanske ekipe ikada (najtrofejniji mozda i po dostignucima kao sto su 6 titula za redom uz tri poslednja kupa sigurno - ali najjaci, najbolji i slicno )
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Ma te serije su klasika marketing, što ovi naši ubijaju. Ima i info gde su nam deonice ove godine najviše skočile u svetu.

                                Comment

                                Working...
                                X