Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakav je ono treći dres?

    Comment


    • Ovaj dres je poseban zbog toga što je bio uključen u akciju Adidas-a u kojoj su učestvovali fanovi koji su poslali svoj dizajn dresa.

      Treći dres za sljedeću sezonu je inspirisan dresom koji je su igrači Juventusa nosili 40-ih i 50-ih godina prošlog vijeka.


      Meni se ne svidjaju ali hajde sad, preziveo sam i one roze dresove pre koju godinu, tako da mi ovo ne pada toliko ruzno
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Comment


        • Di Marzio ne masi, znaci ovo je onda zavrseno.
          Hajmo jos po veznjaka jednog i desnog beka, mada po svemu sudeci ostacemo na Lihstajner/MDS
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Tri ljevaka naprijed
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Jos da smo doveli Schicka, kojeg necu prezalit dugo , pa bi onda imali 4. levaka napred ako Pipita ne igra

              Comment


              • Jebite vi mene ako Alegri i Šilja ne liče

                Comment




                • Ma muljao je tu nesto Max, sigurno.
                  Inace Allegri danas odrzao konferenciju za stampu, pitali su ga o mogucem transferu Dybale u Barsu, on je rekao:

                  “I don’t know directly what’s happening at Barcelona with Neymar and PSG,” Allegri said in last night’s Press conference.

                  “With that in mind I don’t know if Barcelona will try to buy a replacement, but I’m not afraid of losing Dybala. I’m not worried.”
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • I to sto je rekao moze da se protumaci kako hoces.
                    Mozda je mislio da se ne brine jer zna da ce Dibalica ostati, a moze da se kaze i da ga ne tangira mnogo i u koliko ode, jer ce se u klub sliti brdo novca, pa ce moci da juri igrace. Sve u svemu ne svidja mi se nikako to dvosmisleno izrazavanje. Kazi brate lepo sta mislis i kraj.
                    Ne prodajemo ga ili prodacemo ga u koliko stigne mocna ponuda. A ne ovako ispadamo klub koji stvara igrace za druge velike klubove. Mrs.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Priča se o nekim klauzulama, tipa da Dibala ima klauzulu da može da pređe u Barsu ako ista ponudi nov svetski rekord. Ako Nejmar ode u PSŽ za 220 miliona, onda bi valjda Dibala išao u Barsu za minimum 220.000.001 euro.

                      Jbt koji novci, otišlo sve u q....

                      Milan za te pare promenuo celu ekipu, 8 igrača.

                      Comment


                      • Ma ide Dybala u Barsu, pitanje je samo kada, sledece ili one tamo sezone. Mislim da ce sav taj hype oko Nejmara proci brzo i da ce on ostati u Barsi.
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Stigao vam Bernardeski

                          www.facebook.com/MilanVesti sigpic

                          Comment


                          • Comment






                            • Sad nam ostalo samo još da se nadamo da će se razviti u Roberta Bađa.

                              Comment


                              • Lol, to je MOZDA (hahaha mozda) malo previse, ali moze decko jos mnogo vise a trenutno je klasa.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X