Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Brajkula View Post

    P.S. Samo Alvaro Morata.
    Cekaj sto sad Alvaro,sto sad ovdje u ovom postu bas Alvaro Morata zvani prvi sam spic Spanije uskoro?

    Mnogo ti bio skeptik u vezi njega,svi vi ovdje Juventini,ali dobro mlad,20 miliona,Spanac i nije da nije bilo elemenata za nekoga ko ga nije puno gledao
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Ja sam rekao da je dobar igrac ali da smo ga preplatili posto se zna politika Marote dovedi za dzabe ili do 10-15 miliona
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Originally posted by AK47 View Post
        Cekaj sto sad Alvaro,sto sad ovdje u ovom postu bas Alvaro Morata zvani prvi sam spic Spanije uskoro?

        Mnogo ti bio skeptik u vezi njega,svi vi ovdje Juventini,ali dobro mlad,20 miliona,Spanac i nije da nije bilo elemenata za nekoga ko ga nije puno gledao
        Molio biih za jedno izvinjenje, ovako javno cisto da se zna ko je bio skeptik a ko ne

        Comment


        • Nisi ti vala sjecam se.Bice je govorio da se nece uklopiti u ekipu,A Brajko da je Michu bolji igrac
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Originally posted by AK47 View Post
            Nisi ti vala sjecam se.Bice je govorio da se nece uklopiti u ekipu,A Brajko da je Michu bolji igrac
            Istina,zapravo vise je bilo pitanje moze li se uklopiti u ekipu tj u Italijanski stil igre itd plus sam se nadovezao na skup transfer,eto pogresio sam drago mi je sto me demantovao Alvaro
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Originally posted by AK47 View Post
              Nisi ti vala sjecam se.Bice je govorio da se nece uklopiti u ekipu,A Brajko da je Michu bolji igrac
              Brajki dominator

              Comment


              • Originally posted by AK47 View Post
                Cekaj sto sad Alvaro,sto sad ovdje u ovom postu bas Alvaro Morata zvani prvi sam spic Spanije uskoro?

                Mnogo ti bio skeptik u vezi njega,svi vi ovdje Juventini,ali dobro mlad,20 miliona,Spanac i nije da nije bilo elemenata za nekoga ko ga nije puno gledao
                Istina živa.

                No još je to mlad igrač i još treba da se dokazuje, ali kako trenutno igra zaslužjue svaku simpatiju.

                Comment


                • Geri brat što se plaši Juvea i Del Pijera vekovima



                  Comment


                  • Originally posted by Brajkula View Post
                    Istina živa.

                    No još je to mlad igrač i još treba da se dokazuje, ali kako trenutno igra zaslužjue svaku simpatiju.
                    Jbg ko je tada mogao da zna slazem se jos Michu igrao ekstra onaj period...

                    Sto se Morate tice naravno sve stoji da mora da se dokaze,ali sve ima sto treba da ima jednostavno fantastican potencijal mada on vise potencijal nije nego ozbiljan igrac.Cini mi se da je i ovako gospodin i da je vrlo pametan tako da ne sumnjam u njega sekunde ako ga zdravlje normalno posluzi.
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Pa tako je bre, Padoin da kreira

                      Comment


                      • Ma ima da dodaje loptu prvom igracu do sebe i od njega dosta.

                        Comment


                        • 1-0 ovde i to iz penala ce ga uvaljamo.Izveli smo presmesan tim ali kontam da se cuvaju igraci za cup utakmicu protiv Viole.
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Comment


                            • U tebe se kunem



                              naslednik Barzaljija oca igre ove.

                              Comment


                              • GRANDE, GRANDE, GRANDE, GRANDE GIGI

                                Comment

                                Working...
                                X