Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Juventus je osnovan na današnji dan 1897. godine:
      Od tada:

      34 Serie A
      13 Coppa Italia
      7 Supercoppa Italiana
      3 UEFA Cup
      2 Champions League
      2 UEFA Super Cup
      2 International Continental Cup
      1 Serie B
      1 UEFA Cup Winners’ Cup
      1 Intertoto Cup

      Definitivno najuspesniji Italijanski klub svih vremena. Nadam se da ce se konto u LS povecati od ove sezone.
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment




      • Zver. Nebitno koliko godina ima, glad je još uvek tu. Krvav radnik, naklon do poda.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Kapira čovek da ako vrati ušatog u Torino nakon sijaset izgubljenih finala i 22. godine, uz one tri uzastopne sa Realom, da će to biti to, najveći ikada.

          Mada nerealno koliko je čovek disciplinovan, ja cenim da on cara po planu i programu kad mora da prazni kalorije.

          Comment


          • JUVENTUS (4-3-3): Szczesny; Cancelo, Bonucci, Benatia, De Sciglio; Bentancur, Pjanic, Matuidi; Douglas Costa, Ronaldo, Dybala.
            Napokon napad kakav priželjkujem duže vreme.

            Comment


            • Dobiti ovo 3-0 lagano, da se ne muce previse pred mec sa UTD-om.
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Comment


                • Nama i X odgovara, samo se nadam da Max nece izaci pickasto, vec resiti sve u prvom poluvremenu sa 2 gola pa neka cuva posle rezultat.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Faliće nam dosta igrača sutra, diskutabilno ko će početi

                    - Chiellini and Mandzukic back in training.
                    - Matuidi [Hip] & Cancelo [Thigh strain] undertook personalised training.
                    - Douglas Costa had physiotherapy on a thigh injury.
                    - Moise Kean will have scans on his left thigh.
                    - Bernardeschi [ankle] monitored day to day

                    Comment




                    • Allegri has won the 2018 Panchina d'Oro award which is given to the best Italian coach. He is the first to ever win the award four times (3 times with Juventus & 1 time with Cagliari). Lippi, Capello & Conte have won it three times each.

                      Najbolji Itlaijanski trener 4. put.
                      Bravo za Maxa, iako ga ja kritikujem podosta, veliki je trener. Samo da prestane igrati na 1-0 i ziheraski.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Izgleda da cemo vratiti Vidala u Januaru. Ne znam koliko je ovo pametan potez s' obzirom da ima 32 godine, ali da je bolji igrac od Kedire mrtvaka i Dzana to stoji.
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment




                        • Na danasnji dan debitovao je Gigi u Seriji A, sve ostalo je istorija.
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Al je izdominirao utakmicu Grande Gigi, ludilo mozga.

                            Bađo kadar nevera.

                            Comment


                            • Jedna od najboljih partija ove sezone odigrana veceras.
                              Cancelo je zverina od igraca, strasno pojacanje, covek leti po terenu. Bentakur takodje. Bez Pjanketa sa ogranicenim Kvadradom u vezi smo dobro prosli.
                              Sledeci mec je derbi sa Interom u Torinu, treba dobiti to jer ulazimo u seriju teskih utakmica.
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Još od onih pet komada u prvoj šampionskoj ili možda drugoj nismo ovako lako dobili Violu u Firenci.

                                Odlično otvorismo ovu seriju teških utakmica, sad je sve nešto derbi za derbijem - inter, Torino, Roma, Atalanta....a između negde LŠ sa Jang Bojsom.

                                Kanselom sam oduševljen, a Bentakur nije definitivno idealna zamena za Pjanića, dosta greši u dodavanjima, on mi više nekako liči na zamenu za Kediru.

                                Comment

                                Working...
                                X