Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Slažem se sa Ognjenom da prelazni rok nije tolika truba kao što ga navijači predstavljaju. Došao De Light kojeg smo toliko želeli celo leto, a sa njim i Rabio i Remzi koji će sigurno igrati, prvi da se malo uhoda, a drugi da se oporavi od povrede.

    Jedino prodaja Kansela, tj. trampa za Danila, mada taj Danilo jedan od boljih u meču sa Napolijem. Dobar igrač, pravi bek, jak u odbrani, ponavlja se u napadu, ne mrsi ko Kanselo i eto.

    Naravno po prvi put za ovih 8 godina dominacije nismo prodali najboljeg igrača iz prethodne sezone i to je plus, pored toga igrači ne žele da nas napuste, Dibala i Pipita prvi.

    Comment


    • Matuidi je ubjedljivo najbolji vezista uz Pjanica u Juveue, on je uz Kantea najbolji vezista francuske reprezentacije i bio je najvazniji sraf za osvajanje Mundijala, dje ga god stavis odradice posao, taj mora biti zakucan u startu postavu, nema logike da se prodaje. Kedira je drugo, ali nivo na kojem je nekad igrao Dzan nikad nije, niti ce. Cak se usudjujem da kazem da Kedirin nivo u utakmici sa Napolijem Dzan ne moze da proizvede.

      Mandzukic je mogao otici dje oce maltene, svi bi ga objerucke prihvatili, pokriva vise pozicija i krvavi je radnik, pravi pobjednik. Naci ce taj nacin da bude bitan tu nema sumnje
      sigpic

      Comment


      • Da li neko uzima za ozbiljno šta piše npr. Bice.. On čovek kuka kada je osigurana titula 20 i više utakmica pre kraja, evo sada pljuje gospodina Sarrija a da pošteno nije ni dobio priliku.

        Comment


        • Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Protiv Spala igramo bez klasicnog beka. Danilo i Sin povredjeni, Alexu Sandu je umro otac pa je otputovao u Brazil, tako da ce Kvadrado igrati desno a levo Matuidi. Voleo bih da vidim 3-5-2 kako bi islo ali ne ume to Sari. Ono sto je zanimljivo to je da ce menjati formaciju u 4-3-1-2 sa Remzijem na AMC jer mu se svidelo sta je video u ove zadnje dve tekme od njega. Bar ne fura samo jednu te istu. Sreca je SPAL protivnik, ocekujem konacno jednu laku pobedu ako je to moguce.
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Gledao sam SPAL protiv Sasuola, razmontirao ih Sasuolo, baš su tanki. Evo i u sredu pukli kod kuće od Lećea.

              Samo bez 3-5-2 ako može, taman smo se ratosiljali istog, ne vraćaj nas Sari kad te molim.

              Remzi jeste otkrovljenje, napokon jedan igrač koji gleda više ka pas unapred nego u stranu ili unazad, traži igru, loptu, nudi se, doktor.

              Kad imamo toliko tih veznih, pa nek ih koristi, tako treba i graditi formaciju.

              Comment


              • Aron Ramzi je jedna od zvezda svetskog fudbala i to definitivno. Imao je tu nesreću da je igrao u Arsenalu, ali će tek sada dostići svoj pun potencijal.

                Baš ga cenim kao igrača i kao karakter lidera na terenu i u timu.
                Savršen je posao Juventus završio i to za 0 evra/funti ga je doveo, ako se ne varam.
                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                Comment


                • Klaudio objavio povlacenje iz fudbala, koliko samo volim ovog coveka, dajte mu neku funkciju u klubu, covek to zasluzuje!
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment




                  • Ogroman gospodin i veliki fudbaler.

                    Comment


                    • A ovaj gol mora u poseban post pred derbi za vikend

                      Comment


                      • Comment


                        • I da se napomene, u onoj kambek sezoni, prva od osam u nizu, možda naš i ponajbolji igrač.

                          Milanu je u prvom delu dao dva gola ako se ne varam u pobedi od 2:0, možda i preloman momenat uz kiks Milana u Rimu kod Rome.

                          Kultura fudbala, prefinjena tehnika, izmiru takvi igrači i verovatno poslednji Mohikanac, jer Juve baš retko izbaci igrača iz svog omladinskog pogona koliko god da se tude da napreduju na tom polju ( odatle U23 tim igra Seriju C1), a ukoliko ga i izbaci isti imaju marginalnu ulogu u svetu fudbala, poslednji Rugani i Moisa Kaen, mada za ovog drugog i ima vremena, ali sumnjam da je taj kalibar....

                          Živ bio šmekeru.

                          Comment


                          • Ma strasan igrac, povrede su ga sputale da postane jos bolji, nestvarno koliko ga gotivim, zao mi bilo kad otisao u Zenit, i nadam se da ce ostati u klubu na nekoj funkciji.
                            Iskidao je u toj kambek sezoni, onaj gol protiv Intera neprocenjiv.
                            Prosao sve skole Juventusa, veliki igrac, hvala za sve Klaudio!



                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Ja ga pamtim sa Marakane 2011. Dao je gol i bio jedan od glavnih igrača Italije.
                              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                              Comment


                              • Kad sam mislio na kambek sezonu i pobedu nad Milanom ovaj meč sam imao na umu, jedan od najdražih pobeda u tom nizu titula, možda i meč koji je preokrenu tok istorije Serije A.

                                Comment

                                Working...
                                X