Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ma jok bre, gde osam meseci. Doslo je do istegnuca kolena, ne do pucanja ligamenata. Nekih 30-40 dana mora da odmara. Znaci propustice sve pripreme, pa onda dok se spremi za sezonu racunaj da ga nema 2 meseca najmanje.

    Comment






    • 1.5 milion pozajmica sa pravom otkupa.

      I da stavimo tačku na ovu temu, napokon

      Juventus’ Marotta: “Vidal is not up for sale, he’s happy here and he intends to stay”

      Comment


      • Moram i ovo da ispoštujem

        I received a very nice email from Valeria, one of my fans. I decided to publish it. The world's most beautiful to say thanks! Mirko "You will that happiness does not exist and you fishing to take your happiness."
        Hi Mirko.
        You taught me that in order to fulfill their dreams, you have to grow them, with dedication, sweat, passion. You that since you left your tiny Earth, in order to chase that dream, the dream: playing football. And here here. That child grew, (apart from some videos of your ahahahah) and became a professional footballer. A man who I admire. A humble man, polite, helpful. All that to say thank you. Thank you because you made me love you even more my favorite team, thank you because you make me thrill every time I run behind the ball. Thanks of your joys, your singular celebration: "wishes" brothers "tell me directly, tell me everything." Thanks of your play, never banal, unpredictable. Thanks for these three years together. You are and you will be forever that number 9 that will make me rejoice, move, cry, rejoice. You are and will always be my favorite.

        Good luck for this new adventure. And as always, I'll be there!

        Greetings to you, Stefania, Mirko to Ale and Matija, them you have always supported, and supported. Like only people who like they do.

        Ciao, Valeria.

        Comment


        • Hhahah pocelo je,Allegri car za ovakve meceve.

          http://www.sportske.net/vest/medjuna...sa-188309.html
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Romulo stigao u Juve na pozajmicu,sa pravom otkupa na kraju sezone za 7 miliona.Po meni dobar back-up igrac,svakako bolji od Peluza,Padoina...

            http://www.sportske.net/vest/transfe...la-188352.html
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Originally posted by bice View Post
              Hhahah pocelo je,Allegri car za ovakve meceve.

              http://www.sportske.net/vest/medjuna...sa-188309.html
              Alegri bogotac.

              Originally posted by bice View Post
              Romulo stigao u Juve na pozajmicu,sa pravom otkupa na kraju sezone za 7 miliona.Po meni dobar back-up igrac,svakako bolji od Peluza,Padoina...

              http://www.sportske.net/vest/transfe...la-188352.html
              Uz Luku Tonija najkostantniji igrač Verone prethodne godine, može i u vezu i na desni bok, all-round neki, nije da nisam zadovoljan njim. Dok eto Pereira ne znam koji će nam iskreno, šta taj čovek igra, baš nekako nedefinisan, niti vezni, niti krilo, niti bek, sve nešto između.

              Comment


              • Mozda zamena za nekog, u slucaju odlaska...

                Comment


                • Brajkula veruje Maroti i King Arturu da nema prodaje!
                  IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment


                  • Verovao sam i ja de ce Konte ostati jos koju godinu... ;)

                    Comment


                    • Vidal svakim komentarom sve vise nagovestava odlazak.Prvo je bilo "ne idem nigde",pa posle "lepo mi je u juventusu",pa je posle bilo "ne znam da li cu ostati" itd,sumnjivo je sve to,ali cenim da ce ostati bar ove sezone a sledece on i Pogba u paketu idu to sam siguran.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Ide Pogba, ide Pogba.....gde bre ide Pogba ?

                        Report: Pogba agrees Juve contract

                        Romulo gotova pričica

                        Verona: 'Romulo to Juve is done'

                        Comment


                        • A ovo ne prenosiš?
                          http://www.football-italia.net/52699...-borriello-bid

                          Čitajući tvoje postove čovek bi rekao sve idilično tamo kod vas posle odlaska Kontea.

                          Comment


                          • Pročitao ja to, šta da prenesem, moj brat blizanac Marko Mada i nije još ni blizu zvaničnog to.

                            On ili Osvaldo, nema trećeg, to nam je peti napadač za narednu godinu. Da ne trubim o Laveciju itd. da se i on povezuje sa nama, ali kako dovodimo ta krila cenim da ga duvamo i za njega.

                            Pa ne znam šta se desilo to sa Antoniom, otprilike da mu nisu ispunili garancije u vezi sa pojačanjima, tražio čovek Kvardada ili Sančeza, nisu došli, pristao bi cenim i na Iturbea, ni on nije došao i čovek se pokupio i otišao jer motiv nema, osvojio sam tri puta SA, tražio igrače za stepenicu više, nisam dobio, ja nemam više ovde šta da tražim - taj neki rezon. Sad druga je stvar što su mediji krenuli redom da osipaju sa nagađinja šta i kako i zašto je otišao, da ne pričam o tome da je su zajedno sa njim "oterali" pola tima Juventusa.

                            Nije sreća što je otišao Konte, nije sreća ni što nam je sada trener Alegri raspali, ali nije ni smak sveta, pamtim i gore momente, ovako u sezonu ulazimo sa verovatno najjačim timom kao trostruki uzastopni šampion....ne bih se ja menjao ni sa kim od rivala z lige ovu pol poziciju i da mi neko ponudi.
                            Last edited by Brajkula; 27-07-14, 17:24.

                            Comment


                            • Šalim se ja, nema šanse da se Roma toliko usreći i proda Borijela, i to baš direktnom konkurentu za Skudeto.

                              Comment


                              • Who's back ? Eleven of our World Cup contingent reported for training this morning.

                                Spoiler




























                                Pogba i Evra se vraćaju poslednjeg dana Jula.

                                GdS: Juventus: Man Utd make the offer for Vidal at €60m
                                Vidal to meet with Juve

                                Vidal ostani bre

                                Juve press for Savic-Isla swap

                                Nzm koji će nam Savić rupica pored Kjelinija, Bonućija, Barzaljija, Ogbone i Kaseresa. Nadam se da je to samo pokušaj da se otarasimo Isle, koji više nije ni back-up opcija jer dolazi Romulo.

                                Comment

                                Working...
                                X