Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mandzukic nece igrati izgleda do kraja sezone, msm nije ni bitno, nek Kean igra do kraja prvenstva.

    Comment


    • Comment


      • Otklonio sve medijske patke sto su se vukle ovih dana.

        Inace 8. u nizu titula 6 kola pre kraja, eto ove sezone 2 trofeja, zal ostaje za tom LS i kupom ali tu je vec sledeca sezona.

        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Comment


          • Svašta sam čuo, lepote mi.

            Comment


            • As we published earlier, going into details, Max Allegri is going to demand improved contract till 2022 with hike in salary (€ 10-12 million) as well as extended control on Mercato strategies along with requisition of two new defenders ( CB ), Top quality midfielder and quality striker.
              #allegriout

              Comment


              • Sto se tice transfera sve je na mestu, sve nam to treba. Ali to sto trazi vecu platu, deluje kao alibi da ne produzi ugovor, tj da ih natera da ga otpuste, a da pritom nebi ostao u nekim losim odnosima sa upravom.

                Misljenja sam takvog da se emocionalno ispraznio nakon Cardiffa, da vise nije to to. A i ona proslogodisnja eliminacija od Reala u QF nije bas pomogla. Dodas na to staracki dom na poziciji CB-a, nedovoljno dobar vezni red, Dybala se pogubio ko Spidermen u Vojvodini...

                I zao mi ga donekle, dosta puta je izmisljao toplu vodu sa formacijama. Unistili mu onakav vezni red i spali na Matuidia da ti diktira tempo u veznom redu.

                Douglas Costa bih voleo da ostane, i sam je reako da mu je odlicno u Torinu i da ove godine nije igrao najvise zbog povreda, plus ona suspenzija. Mnogo jak igrac, videlo se i ono malo sto je pokazao protiv Ajaxa da je igracina.

                Comment


                • Špic treba kao leba.

                  Što se veznih tiče, veza Remzi-Pjanić-Čan je sasvim ok.

                  Comment


                  • Ma gde okej vezni, kad se setim Vidal-Pirlo-Pogba-Markisio brukaaa, ovo sad tankoza bas.
                    2 stopera, jos jedan vezni i moze eto spic neki, otarasiti se Kvadrada pod hitno, verovatno ce i Dybala ispastati nazalost.
                    Kad pogledas ako ode Max nemamo koga dovesti
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Didie Dešan, naš čovek.

                      Što se Alegrija tiče, razičite su glasine novinara.

                      Comment


                      • Od onakvog old school amblema, pa do ovog smiješnog, i od onakvog prepoznatljivog dresa do ovoga sada...

                        Valjda neće u skorijoj budućnosti i ime mijenjati ili dodavati nešto.

                        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                        Comment


                        • Ja jedno volim, a to je što su i Dibala i Pjanić u spotu za novi dres. To je uvek imalo neko značenje.

                          Ako ćemo o dresovima meni je najlepši bio onaj plavi sa žutom zvezdom na ramenu.

                          Last edited by Brajkula; 12-05-19, 15:12.

                          Comment


                          • Originally posted by Tarantula View Post
                            Od onakvog old school amblema, pa do ovog smiješnog, i od onakvog prepoznatljivog dresa do ovoga sada...

                            Valjda neće u skorijoj budućnosti i ime mijenjati ili dodavati nešto.

                            Kad sam video sliku dresa prvi put bio sam ubedjen da je ovo neki fake... razocaravajuce.

                            Comment


                            • Koji god da je ovo dres, znam da nije Juventusov. Preko sto godina tradicije ode u vraziju. Takodje jei Barsa onda nosila ovakve dvodelne dresove. Ocaj kako god da okrenes.

                              Comment


                              • Komercijala, marketing itd, sranje zivo ali jbg takvo vreme doslo...
                                Ocaj su dresovi svakako.
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X