Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bice View Post
    Kako ja gotivim Markizia pa krv bih mu dao koliko god mu treba,jebiga nemam nista vrednije sto bi on hteo.
    Bubreg ako mu nekada zafali .... cisto da zna kome da se obrati.
    I ja isto, najvise zato sto je faca nevidjena.
    I da samo da znate ovaj australijski glumac Dzekmancic, jos samo jedan film glumi Wulvija, posle se povlaci, a producentima bi bilo dobro da se jave Klaudiju ... On ce tu ulogu da ponese onako iskusno, ko iz picke ...
    Last edited by Sandugp; 02-07-15, 15:49.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Retko pametan fudbaler Klaudio Markizio.

      Comment


      • Ali opasno je dobar slogan, sa ovog klipa "No clowns":
        Our way or no way! VRH
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Ma adidas je uvek imao glupe slogane, msm bilo je i dobrih ali ovi bas i nisu. Al samo nek sipaju ca$h i sve pet

          Comment


          • Sto se tice reklama (Adidas) najjaca mi je ona pred euro 2000 valjda zato sto su u njoj ucestvovale 3 najvece face svetskog fudbala tada + Patrik Klajvert ....
            A slogani manje vise, nisam nesto ni obracao paznju na njih, ali ovaj mi je bas dobar.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Originally posted by Sandugp View Post
              Sto se tice reklama (Adidas) najjaca mi je ona pred euro 2000 valjda zato sto su u njoj ucestvovale 3 najvece face svetskog fudbala tada + Patrik Klajvert ....
              A slogani manje vise, nisam nesto ni obracao paznju na njih, ali ovaj mi je bas dobar.
              Del Piero tada bio najplaceniji igrac sveta u ono vreme Steta sto ga ona povreda onoliko poremetila, izgubio 3 godine u svom prime-u. A i Zidan usput, jer nije imao s' kim ni da igra kad je Del Piero bio povredjen/van forme. Nije ni cudo sto je zeleo da ode.

              Al kad je Roberto Baggio mogao da igra bez kolena, onda ne treba zaliti nikoga

              Comment


              • http://www.football-italia.net/68636...joins-juventus

                I zvanično, dobro nam došao kapiram da nas je bolje našao...

                Comment


                • Meni zao Storarija,po meni mnogo dobar golman sto je i pokazao kad god je imao prilike da zaigra,mogli su mu produziti ugovor na jos 1 godinu bolje brani od Neta koji je sklon kiksevima.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Storari je trazio da ode, nije zeleo da se penzionise na klupi za rezerve vec je hteo da bude 1. golman u nekom drugom timu kad vec ne moze u Juventusu. On je godinu stariji od Buffona, da je ostao sigurno nebi nikada vise bio prvi golman.

                    Comment


                    • Yep.

                      Arise, Serbia!
                      You fell asleep long ago,
                      And have lain in the dark.
                      Now wake up
                      And rouse the Serbs!


                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by bice View Post
                        Meni zao Storarija,po meni mnogo dobar golman sto je i pokazao kad god je imao prilike da zaigra,mogli su mu produziti ugovor na jos 1 godinu bolje brani od Neta koji je sklon kiksevima.
                        Originally posted by Prototype View Post
                        Storari je trazio da ode, nije zeleo da se penzionise na klupi za rezerve vec je hteo da bude 1. golman u nekom drugom timu kad vec ne moze u Juventusu. On je godinu stariji od Buffona, da je ostao sigurno nebi nikada vise bio prvi golman.
                        Brat Storari

                        Comment


                        • Originally posted by Prototype View Post
                          Storari je trazio da ode, nije zeleo da se penzionise na klupi za rezerve vec je hteo da bude 1. golman u nekom drugom timu kad vec ne moze u Juventusu. On je godinu stariji od Buffona, da je ostao sigurno nebi nikada vise bio prvi golman.
                          Nema veze i da je trazio,meni ce uvek biti gotivan lik i drago mi je sto je bio deo nas ovih 5 godina,sve najbolje u daljoj karijeri.
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Оде бураз Пирло Андреа и званично. :/

                            Хвала брату много!
                            Arise, Serbia!
                            You fell asleep long ago,
                            And have lain in the dark.
                            Now wake up
                            And rouse the Serbs!


                            sigpic

                            Comment


                            • Ostadosmo bez Pirla,legende fudbala ali smo produzili ugovor sa Markiziom i Alegrijem
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment




                              • EDIT: Od 1:48 da se naježiš.
                                Last edited by Brajkula; 06-07-15, 21:41.

                                Comment

                                Working...
                                X