Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Možda čovek ne juri za parama nego igra fudbal iz ljubavi, da li još postoji tako nešto danas?

      Ne svidja mu se rad trenera i želi da nas napusti ponovo da bi igrao gde ga poštuju i cene?

      Comment


      • Ma ne pita se on tu nista, mislis da ce ga Raiola pustiti da se vrati u Juve? Nema sile, debeli gmaz gleda i sebi udeo tu. Probace on da ga uvali Realu ili PSG-u. Mada ne bi me nista cudilo da proba Peponja da ga dovede. Murinjo je tako ispustio Salah, KDB evo sad i Pogbu.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Nece se to desiti - na moju zalost.
          Kako bi nam legao jedan Pogba uz Miralema.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Izgleda da nam na leto pored Dzana stize i Darmian. Bekovski tandem Darmian-MDS
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment




            • Pozvani za sutrasnji mec sa Atalantom. Bice neugodno kao i uvek, ali nadam se pobedi. Osakaceni smo povredama, najavljuje se da bi Bernardeski mogao cak i na operaciju ako ne budu terapije uspele. Max najavio da sutra sigurno krecu Pjanic i Matuidi, za Dybalu izjavio da jos nje siguran hoce li poceti zato sto nije u potpunosti spreman da igra 90 minuta.
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Pjaca bi više igrao da je ostao u Juveu nego sada, em ovaj neće da mijenja napad, em u Juventusu svi roviti, vječiti baksuz

                Comment


                • Pozvani za vecerasnju utakmicu



                  Evo par stvari sta je Max rekao na konferenciji:

                  “Higuain neće biti u ekipi, ali će startovati Dybala i Buffon. Chiellini bi mogao da odmara.”

                  “Higuain je trenirao, mada je previše rano govoriti o njegovom nastupu u Londonu. Mi smo optimistični i verujemo u njegov oporavak.”

                  “Oseća bolove, inače bi pošao u Rim sa nama. Trenutno nam je Lazio prioritet, ne razmišljamo o Tottenhamu. Želimo pozitivan rezultat protiv Lazija.”

                  “Ova utakmica nas dosta motiviše. Pobediće onaj koji bude imao više taktike i obraćao pažnju na detalje.”

                  “Izgubili smo dvaput od Lazija zahvaljujući greškama. Mnogo su se poboljšali, a Inzaghi je sjajan trener.”

                  “Lazio zaslužuje trenutnu poziciju jer su odlični i fizički i tehnički, a veoma je teško igrati protiv njih.”

                  “Moj ugovor? Važi do 2020. godine i meni je dobro ovde, osim ukoliko se ne desi neka katastrofa do kraja sezone.”
                  EDIT: Mandzukic izgleda propusta utakicu zbog povrede, jos jedne u nizu.
                  Last edited by bice; 03-03-18, 10:25.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment




                  • Pozvani za sutra, bez Mandzuke, Kvadrada i Bernardeskija. Najverovatnije ide sutra 3-5-2, neka slicna postava kao protiv Lacija. Sam Allegri je izjavio da nece napadati vec cekati kontre.
                    Last edited by bice; 07-03-18, 00:12.
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment





                    • Bravo momci, idemo dalje!
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Učini mi se od ovog skroz desno ( naše desno ) da je Ljorente

                        Kakav je Pjanić veseli ima žuljeve svuda po stopalima, oba palca i peta .

                        Comment


                        • Igra svaku utakmicu, jbg ocekuje se od njega da bude nosilac igre, samo sto i dalje na nekim utakmicama odigra krajnje prosecno. Nema veze, bitno da nema povreda.
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Nikad on meni nije kranje prosečan, bar ne ove godine. Sam čovek u veznom redu nešto mrsimudi.

                            Fali ozviljan vezni pored njega, koji ume fudbala.

                            Matudi je mesar, Kedira se čovek nešto krije, nešto ga nema nigde....da ga uparimo sa jednim Veratijem i svake godine osvajamo LŠ.

                            Comment


                            • Slazem se da jedini drzi sredinu, jer Kedira odigra 1 dobru utakmicu u 2 meseca dok je Matuidi trkac klasican, ali nije vest sa loptom. Meni zao sto Max ne proba Markizija malo vise, siguran sam da bi bio korisniji od Kedire.
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Originally posted by bice View Post
                                Slazem se da jedini drzi sredinu, jer Kedira odigra 1 dobru utakmicu u 2 meseca dok je Matuidi trkac klasican, ali nije vest sa loptom. Meni zao sto Max ne proba Markizija malo vise, siguran sam da bi bio korisniji od Kedire.
                                Bio bi Klaudio, nije on naprasno zaboravio da igra fudbal. Nego je samo to ipak proces koji zahteva vreme (vracanja igraca u takmicarski ciklus i ritam), a Juve (zbog situacije u kojoj jeste, neizvesne borbe za titulu i progresa u LS) vremena nema. Sto je najgore nema ga ni Markizio
                                Macka, faca, kralj .... ako on ode na kraju ove sezone jbg.

                                A cinjenica je da bi Miralem bio mnogo bolji da ima jos jednog (ne daj boze dvojicu) ozbiljnih veznjaka uz sebe.
                                E moj Pole, gde si ti otisao ..... sa konja na magarca. Zajebali te dusmani, djavoli, pusti novci.
                                Last edited by Sandugp; 10-03-18, 07:56.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X