Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cuj Rabiot ne zna lopte ?! Sandu deder da je malo trehnes o zidu vid' ima l' kakve surutke unutra... tako barem meni Majdak iz matematike govorio

    Ume on lopte al je pomalo supak

    Comment


    • Ma ok više je nastrojen da kvari igru protivnika, obzirom na konstituciju to mu ide više nego dobro. Samo opet nzm šta će nam ako dovodimo Pogbu ili SMS-a, imamo Čana, Bentakura, Pjanića i Remzija, uz pretpostavku da Kedira i Matuidi odlaze.

      Btw. stigao Sari



      najgori stajling sigurno od svih trenera ove planete i Ljupko Petrović da mu pozavidi.

      Comment


      • Ma isto kao klosar, koliki je gospodin bio Max toliko je ovaj ljakse. Da ako danas na konferenciji u 11 ne izadje u trenerci i cigarom u ustima.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Pjanić i Ramzi su super tandem na sredini, ali za vrh treba još jedan kapitalac.
          Za Sarijev sistem i za ambicije Juventusa jedan Marko Marin bi im legao samo tako.
          C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

          Comment


          • Mogao bi u crno bijeli dres i Goran Zakarić, bas bi legao Sarriju a vidjeli smo da mu i boje odgovaraju.
            DALE 1992-2020
            NIKAD ZABORAVLJEN

            Comment




            • Comment


              • Comment


                • Kako je ispalio Momblana smecara, bas mi drago.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Izgleda da ste blizu dovodjenja De Lihta. Ako ke istina, vrhunsko pojacanje
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Pa tako je Sari, zakucaj Bonućija na fosnu.

                      Comment


                      • Evo citam i ja preneli Romano, Agresti i Di Marzio, sigurno najbolji novinari u Italiji. Nadam se da ima istine u ovome, dobili bi stopera za narednih nekooliko godina dok ne ode dalje.
                        Prica se o 70 milki a plata oko 15m, pitanje je koga cemo prodati jer je nemoguce dovesti sve ove navedene igrace a da niko ne ode.
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Originally posted by bice View Post
                          Evo citam i ja preneli Romano, Agresti i Di Marzio, sigurno najbolji novinari u Italiji. Nadam se da ima istine u ovome, dobili bi stopera za narednih nekooliko godina dok ne ode dalje.
                          Prica se o 70 milki a plata oko 15m, pitanje je koga cemo prodati jer je nemoguce dovesti sve ove navedene igrace a da niko ne ode.
                          Da je tu Alegi, moj pik bi bio Dibala da ide ali pod Sarijem kontam da ce biti brutalan tako da nemam pojma koga mozete prodati. Vrvt idete all in ove sezone po tu LS
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • Originally posted by bice View Post
                            Evo citam i ja preneli Romano, Agresti i Di Marzio, sigurno najbolji novinari u Italiji. Nadam se da ima istine u ovome, dobili bi stopera za narednih nekooliko godina dok ne ode dalje.
                            Prica se o 70 milki a plata oko 15m, pitanje je koga cemo prodati jer je nemoguce dovesti sve ove navedene igrace a da niko ne ode.
                            https://www.football-italia.net/1397...igt-and-rabiot

                            Evo ga artikl. Mada tutto piše da dajemo konačne udarce da dovedemo i Pogbu.

                            Mada ovo oko De lighta još nije gotovo stvar, novinari pišu da smo u pol poziciji, ali cenim da ćemo zakerati oko visine plate, no Martoa je sada u Interu i to mi daje nadu da je ovo istina....

                            Comment


                            • Izjavio Sari da zeli da gradi tim oko Daglasa i Dybale naravno uz Ronalda tako da mislim da ce ostati. Kvadrado isto ide, mogao bi Spinazola ali sve su to male pare za ovako velike transfere.
                              Pa ne mogu se dovesti i De Liht i Pogba bez da neko ne ode za dobru sumu tako da ja sam pre za De Lihta a da dovedemo nekog veznog krstenog, ne preko 50m skupog.
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Sarri has decided to keep Dybala reports @Gazzetta_it

                                Comment

                                Working...
                                X