Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To ga bog kaznjava...Zbog izdaje...
    ForzaNapolisempre

    Comment


    • Ma koji Sari neznalica, jos gori mu onaj pomocnik, ma ceo njegov tim je sranje. Molim se za otkaz. Oprace ga Karlo u Torinu plus ce ga Montela dobiti u Firenci. Mozda neki x sa Parmom eto.
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • jel Neimar dolazi u Juventus?
        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

        Comment


        • Marca ga seli u Real.IMG_20190823_114932.jpg

          Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
          C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

          Comment


          • Ivan Rakitić u Juve, Emre Čan u Barsu, pa ko se zajebao videćemo.

            Comment


            • Hoce li biti odlazaka iz Juvea, zar nije Sarri rekao da ima previse igraca?

              Originally posted by Brajkula View Post
              Ivan Rakitić u Juve, Emre Čan u Barsu, pa ko se zajebao videćemo.
              Barca vjerovatno vise.

              Comment


              • Originally posted by Brajkula View Post
                Ivan Rakitić u Juve, Emre Čan u Barsu, pa ko se zajebao videćemo.
                Nema nista od ovoga, samo prazne price novinara.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • I ja mislim da nema od toga nista jer Rakitic hoce da ostane u Barceloni a neki pouzdani izvori su objavili da su vodjeni razgovori tako da nije bas prazna prica.

                  Comment


                  • Originally posted by Ognjen View Post
                    Hoce li biti odlazaka iz Juvea, zar nije Sarri rekao da ima previse igraca?


                    Barca vjerovatno vise.
                    Robovi gledamo da uvaljamo nekoga nekome i ne ide. Gori. Ruganijev transfer sjebao mali Rići, sad kako vidim okrećemo se prodaji 4 štopera, što je greška kardinalna, Demirala, i to Milanu, greota, momak je opak štoper.

                    A što se razmene tiče, ja bih prihvatio, ljudi pišu Raketić 31. godinu ovaj 25. Pa ? Ni Rakitić ako dođe, ni Čan ako ostane kod nas neće boraviti duže od dve godine u klub, ne gradimo mi sad neku budućnost na Čanu da ga planiramo za 5 sezona da bude stub veznog reda pa da sa njegovom trampom gubimo. Uvek pre Raketa u ovom trenutku.

                    Comment


                    • Nema nista od Demirala u Milan, izjavili su da jure napadaca i da im stoper ne treba.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Rakitić-Pjanić-Ramzi bi bilo baš brutalno, Rabio za rotaciju.
                        C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                        Comment


                        • Niti smo zainteresirani za Demirala, niti nam treba.

                          Comment




                          • Nisam nesto odusevljen zrebom, moglo je ovo lakse dosta. Atletiko nam je uvek zadavao probleme, Leverkusen uvek neugodan kuci dok nas ceka dug put do Moskve.
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Je'l može neko da objasni, zbog čega želite da se rešite Dibale?

                              Nedovoljna iskorišćenost u prethodnim sezonama, novi trener sa novim sistemom, taj čuveni capital loss/gain u koji nisam želeo da se detaljnije uputim, ili neki drugi razlog.
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • Zarada menadžera.
                                Dibala ostaje u Juventusu, transfer 0, provizija menadžera 0.
                                Dibala ide iz Juventusa, transfer 200m, provizija menadžera 20m.

                                Odavno transferi nemaju veze sa zdravom sportskom logikom, samo grabi i zgrni.
                                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                                Comment

                                Working...
                                X