Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To se ne zna,ali govori se kako ce Parma otkupiti polovinu njegovog ugovora a drugu na kraju sledece sezone ;)
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Originally posted by bice View Post
      pa na tom bi se lepo uklopio givonicno mada i alex igra dobro na toj poziciji. :d
      sad sve je na novom treneru ili ldn-u ako ostane a mercato tek treba da pocne,verovatno ce marotta opet na pozajmice da dovodi igrace
      Тај рад. Мени цео живот Дел Пјеро на ПЕС-у игра полу-шпица, и добро се сналази, кад може тамо, може и овде
      Last edited by Урош94; 27-04-11, 14:35. Reason: Правопис
      Arise, Serbia!
      You fell asleep long ago,
      And have lain in the dark.
      Now wake up
      And rouse the Serbs!


      sigpic

      Comment


      • Hehhee nije PES i ovo isto,ali ko zna ja bih ga voleo videti na toj poziciji kako bi se snasao.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Хехе, знам зато сам и ставио овог малог зеленог зајебаног смајлија
          Ма искусан је он, мислим да би могао ту да игра.
          Arise, Serbia!
          You fell asleep long ago,
          And have lain in the dark.
          Now wake up
          And rouse the Serbs!


          sigpic

          Comment


          • Juve planira da angazuje Mancinija za sledecu sezonu,prolupali ovi iz Juventura.
            Gdje njega nadju od toliko trenera?
            sigpic
            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

            Comment


            • Ma budale,a Mancini izjavio da zeli da ide na klupu Juventusa i da ce dovesti Balotelija i Ibrahimovica u Juve,jbt koji pacenik obojicu nepodnosim
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Sve mi diraj, Ibrahimovica mi ne diraj

                Comment


                • Sve samo ne Mancini U medijima se dosta spominje dolazak Van Gala... jest da je on po meni malo sizofrenik ali barem je tiranin i ne bi igrali ko manekeni kad treba da se pobedi.

                  Comment


                  • Ма нек се терају у .!. и Манћини и Ван Гал. Не знају они ништа бре. Ибрахимовић нам не треба, а и онако је кретен лик, а Балотели исто, као да му је рођени бураз. Обојица су недисциплиновани и безобразни. Што се мене тиче на клупу требају или Липи или Капело (овај други нема силе да дође ал волео бих да буде тренер).
                    Arise, Serbia!
                    You fell asleep long ago,
                    And have lain in the dark.
                    Now wake up
                    And rouse the Serbs!


                    sigpic

                    Comment


                    • Slazem se za Lippija ;)
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • To bi bila prica.Juventus uzme Lippija osvoje "scudetto" i Marcello sluzbeno objavi da ide u zasluzenu mirovinu
                        sigpic
                        4ever in my heart!

                        Comment


                        • toliko prasine a na kraju ce nam ostati veseli Del Neri, koji ispusti 2:0 protiv Katanije Nesposoban je onaj Marota, koga ce bre on da dovede

                          Comment


                          • Posle neverovatno glupog Alesija Seka pomislio sam da dolaskom Marote počinje Juve sa pravim pojačanjima. Kad ono jedino dobro što je napravio je dolazak Krasića... One pare što je dao na Martineza i ostale "igračine" mogao je odmah da otkupi Kvaljarelu a ovako sad na leto trebaju pare za otkup njega, Matrija, Pepea i Akvilanija. Ali nema šanse svi oni da ostanu u Juveu. A da li će biti para za nova pojačanja koja su preko potrebna? I zašto je dao Đovinka Parmi i pružio im je opciju da kupe 50% njegovog ugovora na kraju sezone, što će oni naravno da urade!

                            Ako se i ovog leta nastavi sa dovođenjem "polovnih igrača" bez unapređivanja kvaliteta ekipe ode i sledeća sezona u propast.

                            Pa bar da udjete u LŠ naredne sezone
                            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment


                            • Krle ne zna se ko je gori veruj mi
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • http://www.football-italia.net/apr28j.html

                                Najnovija vest za Juventine, vlasnik hoće da da pare samo kad bi znale ono pametno da se utroše...

                                John Elkann, the President of Juventus' holding company Exor, has promised to make the team younger and more competitive.

                                “The next meeting will decide our objectives and if there is need of any [financial] support, Exor will be there to give it.”

                                Govori čovek i o novom stadionu. Prvi tim u Italiji koji će imati svoj stadion...
                                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                                C'E SOLO L'INTER

                                Comment

                                Working...
                                X