Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pravo resenje za Juve u ovom trenutku, sto se trenerske pozicije tice...
    Spoiler



    Comment


    • Ma najvise me boli to sto je Conte bio pravi Juventino, jedan od nas. Imam osecaj da su ga izdali...

      Comment


      • http://www.juventus.com/juve/en/news/thank-you-antonio

        Comment


        • Auuuuuuuu aaaaaaaaaaaaaaaaauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

          Šok i medju navijačima Intera!

          Konte je napravio takav sistem u Juveu da će teško naći boljeg trenera. Jedino Lev ako bi voleo da dodje a ovi što se pominju su komedija!

          Tačno je bio i napravio podlogu za novu formaciju sa kojom bi Juve bio uspešniji u Evropi i onda vidiš ovo...
          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • Nije ovo udarac samo za Juventus vec i za celu ligu jer je sada jasno da nijedna ekipa iz Italije ne moze da sacuva svoje najbolje igrace.

            Comment


            • Hehe to ko da se nije znalo... Svako u kalču ima cenu. Lepa pijaca za Engleze, Real, Barsu, Bajern, Dortmund, PSŽ, Monako i još po nekog.

              Naravno da će se prodati Vidal. On sam može isto da priča kako voli Juve ali sigurno u pozadini zaheva da ode u Junajted da igra za duplo veću platu...

              Konte jednostavno ne može više da podnese ovo stanje. Možda se vrati za 3/4 godine kada se očekuje nešto veće trošenje Italijana...

              Mi volimo Kalčo i dalje jer imamo novih 7 sestara koje imaju potencijal i koje opet mogu da učine ligu zanimljivom.
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • Zidan na klupi Juvea?!

                Vase misljenje?

                Comment


                • Samo ću ostaviti ovu sliku dok malo podođem

                  Comment


                  • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                    Zidan na klupi Juvea?!

                    Vase misljenje?
                    Kamo li lepe srece Al ne bedna uprava ce da dovede neku marionetu koja se nece previse buniti. Dovodice razlicite Motte, Peluse, kurte murte... nece im niko traziti da dovedu normalnog krilinog igraca. Ma divota, sve sto se radilo skoro 3 godine otislo je u pm.

                    Comment


                    • Juventus has missed out on signing Juan Iturbe, according to @romeoagresti
                      Nadam se da je ovo razlog, a ne prodaja Vidala.....

                      Comment


                      • Sastanak sa Iturbeom je odlozen za sutra, sumnjam da je to u pitanju. Bice da je prodaja Vidala. Dok je Conte tu bio, znao sam da ga nece prodati ni po koju cenu. Sada je sve moguce. Jedino ako dovedu Deschampa kao zamenu mogao bih biti nesto optimisticniji onda. Ali tesko da ce oni retardi setiti njega.

                        Comment


                        • Ma jedno od ta dva jeste, ili ne dovođenje potrebnih igrača ili prodaja bitnih postojećih.

                          Comment


                          • Ja sam cuo da ovi iz Verone traze bas mnogo za Iturbea, tipa skoro 30m, sto je bas previse.
                            Ovo je bas sokantno za Juve, sada prodaja Vidala deluje bas realisticno, i to cak ispod cene.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Ma traze kamaru para za njega, ali to se i ocekivalo jer oni Iturbea platili 15M. Hoce da zarade sto vise.

                              Comment




                              • Konacno prilika da se brajkuli ispuni dugogodisnja zelja
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X