Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sa Leminom u vezi nemamo mi šta da se nadamo u LŠ, a na klupi Sturaro i Matielo, Ernaneš.....mora da se istripi povratak Markizija i da se na zimu dovede Vitsel.

    Da ne dođe do zabune, Lemina je solidan igrač, ali za tim koji navodno napada LŠ on ne sme ići preko solidne rotacije. Rola Sturaro, tako nekako.

    A ta priča previše oprezno, svaki put kad tim izađe sa tri štopera i dva beka je zapravo signal da ulazi previše oprezno u utakmicu. Očigledno da je to Alegrijeva taktika.

    Comment


    • Добар неки голман.

      Arise, Serbia!
      You fell asleep long ago,
      And have lain in the dark.
      Now wake up
      And rouse the Serbs!


      sigpic

      Comment


      • Prolazio je Gigi kroz težak period ovih dana, kiksnuo za repku u Makedoniji, pa za Juve za vikend protiv Udina, i već su novinari krenuli da ga razapinju i postavljaju pitanja Maroti da li je kucnuo sudnji čas. Diplomatski, kao i uvek, je Zrikavi odgovarao na pitanja.

        Odatle i odgovor samog Bufona posle meča medijima u smislu da nije još vreme za njegovu "sahranu". http://www.football-italia.net/93128...my-funeral-yet

        Slično je bilo i pre par godina kada je primio onaj gol skoro sa centra protiv Bajerna.



        Mnogo mi je drago zbog njega, klasa je večna, opet se potvrdilo. Uvek Gigi na golu !

        Comment


        • Neka zavrsi ovu sezonu pa neka ide kao legenda u penziju, a mi da se okrenemo dovodjenju Donarume
          Godine su to, Brjako moj, svaka mu cast, otac je i dalje, ali treba misliti na buducnost.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • "Mandžukić i Higuain ce započeti u napadu. Claudio Marchisio, Kwadwo Asamoah i Daniele Rugani se vraćaju.”

            “Jako je važan povratak Marchisija, ali ne zaboravimo da je bio van terena šest mjeseci. Moramo biti jako oprezni oko njegovog povratka.”

            “Paulo Dybala treba proći još neka testiranja, isto kao i Marko Pjaca. Vjerojatno se obojica neće vratiti prije reprezentativne pauze.”

            “Norberto Neto će započeti sutra jer je Buffon dobio dva dana odmora. Alex Sandro bi mogao igrati u napadu ako to bude potrebno.”
            Znaci jos 2-3 nedelje van terena. Dobro je sto se vraca Markizio, a voleo bih da konacno veceras zaigra i mladi Kean.
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Raduje me povratak Markizia na teren. Odlicno je odigrao protiv Sampdorije, ulazio je u duele bez straha i bice nam izuzeno vazan u subotu. Vidi se koliko je napravio razliku na sredini, mada ni Sampdorija nije neko merilo, ali opet posle duge pauze ovo je odlicno bilo.
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Ma kao i da nije bilo povrede, neverovatan nivo posle onakve strasne povrede.

                Comment


                • Raiola hints at Pogba ownership
                  http://www.football-italia.net/93588...ogba-ownership

                  “How can I say it? Yes: in this deal Juventus was not the only owner of the player’s rights.

                  “It’s not TPO [third party ownership]. Be careful with the legal definition of TPO. But let’s say that in that case there was an upside for our side. And by our side, I mean the player’s side."

                  Comment


                  • Na današnji dan....ceo Bernabeu se sagao Ocu

                    Comment


                    • Grande Alex, veliki igrac i kapiten, secam se da smo tada usli u LS odmah po povratku iz Serije B.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Barzaljiju dislocirano rme. Izasao u 4. minutu danas.
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Juventus sprema nove ugovore za Bonucija i Dybalu.
                          Leo ce primati oko 4,5 miliona a Dybala 5, i obojica ce imati ugovore do 2021. godine.
                          Barzalji ce odsustvovati 2 meseca sa terena.
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Srecan rodjendan GRANDE ALEXU, mom omiljenom fudbaleru i velikom kapitenu.

                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Bentakur od leta. Završeno.

                              Comment


                              • Sta je sa Dibalicom?
                                Vidim nije predvidjen za mec sa Peskarom.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X