Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Brajkula View Post
    Evo piše se da je danas sastanak igrača i Pirla na kome će saopštiti za koje smatra da su prekobrojni i to je uglavnom spisak koji je okačio Hedbrn.



    Ne bih se složio da je Juventus tu nešto kriv. Rugani i Bernadeski su dobili svoju šansu, nisu je iskoristili. Evo ja za Bernadeskija tvrdim da je najveća prevara italijanskog fudbala danas uz El Šaravija i otprilike da će tvoja Roma da ih spoji u timu.

    I Bonućija smo doveli zelenog pa eto ko je on danas, Pogbu isto, Dibalu.....jbg nije svako ko zna da ižonglira loptu do 100 igrač za Juventus.

    Pa Moisa Ken da je ostao kod nas više bi se fudbala naigrao nego tamo u Evrertonu, kod nas je ličio na igrača, tamo liči na napast iz filma Predator 1.

    Perion ono što je bio kod nas 70% vremena bio povređen, a kad je branio kiksirao je najstrašnije, Romero jedino nije dobio šansu, a Pelegrini je doveden da bude igrač koji će da bude kombinacija za svaki transfer u Italiji, tipa ja tebi 20 miliona i Pelegrinija.
    Dobar bio Berna u Violi, ali je ocigledno igrac za mid-table ekipe, nema on taj potencijal za jaci klub. Ja jedinu tekmu njegovu dobru sto pamtim jeste onaj revans protiv Atletika kada je asistirao za prvi gol i kada je pretrcao svezeg Koreu za penal.
    Ruganija je trebalo da prodamo Arsenalu kad su nudili 40 milki, lik je rupetina nebeska....
    Ne slazem se da smo postali mesto za unistivanje talenata, jer ovi realno nisu opravdali ocekivanja.
    Ma koji Romero i Pelegrini, tanki su oni z Juve realno, mada kad De Siljo moze igrati, mogao bi i Pelegrini dobiti sansu
    I dalje mi je krivo za Kean-a ali uzeli smo lepe pare za njega, a imamo opciju da ga vratimo ja mislim tj pravo prece kupovine.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Nemamo pravo preče kupovine.

      On je otrčao tamo jer je tripovao da dolaskom CR-a neće igrati puno, na kraju se ispostavilo da bi više igrao kod nas nego što je imao minuta u Evertonu.

      Comment


      • Juventus FC

        Greška je sto je Kean otisao u Englesku. Morao je on da ostane u Italiji i da napreduje. Bas ozbiljan potencijal bio. Ma gde nije bio potencijal Bernardeski, lik je bio top u Fiorentini. Jednostavno Juve ima presirok roster i ako ispadnes iz prve postave verovatno ces ostati bez minuta. Pogotovo kod trenera koji su forsirali jednu formaciju i jedne te iste igrace, a to su radili i Alegri i Sari.

        Daglas Kosta kidao u Bajernu, u Juveu ne znam da li je imao gol ili dva ove sezone koliko sam ispratio.

        Cini mi se da posle ovog SD-a sto je otisao u Inter, Juve ne posluje bas najbolje sto se tice transfera. Onaj lik je znao da ubode zlatne igrace.
        Last edited by HeadBurn3r; 12-08-20, 23:46.

        Comment


        • Što se Daglaša Koste tiče, lik je taman krenuo da igra i onda je pljunuo onog štopera Sasuola i zakucao 4 utakmice suspenzije, od tada nije vezao 60 minuta na terenu a da se nije povredio.

          On je za prodati ili pokloniti da se rastereti budžet od njegove plate, samo je problem što ga niko neće jer su upoznati da ima staklenu zadnju ložu.

          Comment


          • Sve više se u italijanskoj javnosti priča da će Pirlo iduće godine igrati 3-4-3 formaciju, kao i da će nam pojačanje u napadu biti Karim Benzema, koju informaciju dodatno pogreva video na kome sutira loptu sa grbom Juventusa.




            Prva postava bi otprilike ovako izgledala

            Voja
            De Light-Bonući-Demiral
            Kuardado-Artur-Bentakur-Kuluševski
            Dibala-Ronaldo
            Benzema

            Danas je istrčao i treći dres

            Comment


            • Poceo je Pirlo da cisti

              Comment


              • Kediru bih poklonio nekome, a sa Iguainom cemo po svemu sudeci da raskinemo ugovor
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Taj transfer mi nije ništa treće nego marketing jer vidim da smo naklonjeni ka tom USA tržištu, odatle promena grba, pa oni dresovi od prošle sezone bez pruga. Da se popularizuje Juve na tom kontinentu jer ne vidim kako će dotični ostaviti iole dublji trag u klubu izuzev uloge igrača u široj rotaciji.

                    Comment


                    • Juventus reportedly work with Mino Raiola to bring Everton forward Moise Kean back to Turin.

                      Everton signed the Italy international for €27.5m last summer but the 20-year-old centre-forward has only scored twice in 33 appearances and struggled to convince in England.

                      Juventus are prepared to offer a two-year loan deal with an obligation to buy their former youth player.

                      La Gazzetta dello Sport reports the Old Lady’s interest and links it with the fact that he would enter the list of homegrown players in the Champions League.
                      Pominjasmo Moisu pre neki dan.

                      Comment


                      • Comment


                        • A onaj treći Romano Agresti, kako već, kaže da dovodimo Džeku.

                          Comment


                          • Samo Fabrizio, ništa ovi drugi...
                            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                            Comment




                            • Priča se da je gotovo i da će dobiti čak i italijanski pasoš obzirom da ima italijanske korene tako da se neće računati u pravilo non-EU igrač.

                              Dolazi za 0, odn. kompenzaciju po pravilima UEFA od 1.5m ugovor na dve godine i plata 10 milki godinšnje.

                              Comment


                              • Mislim da nece biti bas za 0, nesto ispod 10m evra ce iznositi transfer.

                                Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X