Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prvi je zakljucan, vas ex husband veruje u njega, drugi takodje, bar dok ga mi ne propitamo. On je vec pre 10-ak dana nabacio da bi se oprobao na ostrvu... ne verujem da je mislio na SPFL
    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

    Comment


    • Vrtela se negde informacija, sad ne znam koliko je pouzdana da se ne pobuni limar, da će nam Raiola ukoliko Pogba ode kod vas upravo Matuidija završiti kao eventualna zamena.
      Last edited by Brajkula; 28-07-16, 22:34.

      Comment


      • Idemo redom

        TS : " Marotta raises, closer Witsel . Juve improves offer for Zenit : working on bonuses . Contacts for Matuidi and Kovacic "
        During (Agent ) : " Gabigol close to Juve , can reach the levels of Neymar "
        ima i ovo

        Gabigol has informed Juve that he doesn't intend to accept their offer, Gabriel prefers Barcelona & is waiting for a call from them. [Sport]
        Nema nama sna do kraja prelaznog

        First never follow,



        šta je od toga ostalo



        Comment


        • Ma nema adidasu najviše znače Junajted i Real.......ček pa video ima i Juve, pa Ozil, repka Belgije, pa Čelzi



          sram bilo onog Pogbu i sram bilo adidas

          Comment


          • Da hoce vise otici Pogba ovo je bas smorilo sve a i takvi igraci mi nisu nekako za Juventusa.
            Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

            Comment


            • I sta bi na kraju sa Pogbom, jos uvek nista? Daj neka ostane onda. Da pokazemo moc, da smo u stanju da dovedemo coveka za 94 milke a da ne prodamo nikoga za ogromne pare. To je stabilnost, tako se grade vrhunski timovi, to je dokaz odlicnog poslovanja prethodnih godina.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Kaze Sarri ostali smo bez najboljeg napadaca na svijetu i sada se oslanjamo na kolektiv i na Manolita

                I na kraju gromoglasna podrska

                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Originally posted by Sandugp View Post
                  I sta bi na kraju sa Pogbom, jos uvek nista? Daj neka ostane onda. Da pokazemo moc, da smo u stanju da dovedemo coveka za 94 milke a da ne prodamo nikoga za ogromne pare. To je stabilnost, tako se grade vrhunski timovi, to je dokaz odlicnog poslovanja prethodnih godina.
                  Iskreno treba odjebat i njega i njegovog retardiranog menadzera i tako pokazat moc,nadam se da nece vise saradivati sa njim.
                  Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                  Comment


                  • Di Marzio : Gabigol , agreement with Juventus but lacks the understanding on the tag : the details


                    Što se Pogbe tiče, ne zna se ko koga jebe.

                    Comment


                    • Najvise bih voleo da ode u Kinu...
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Originally posted by Brajkula View Post


                        Što se Pogbe tiče, ne zna se ko koga jebe.
                        Ahahahhaha...
                        Ovo je ono cuveno: "Amerika - Australija!"
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Čitam da je kvota za prelazak Pogbe u Junajted skočila sa 1.74 na 8, nemam izvor, čitam forume, sad jebem li ga....

                          I bio je ceo video onaj sa Pogbom "First never follow" i bukvalno nema nikakve veze sa povezivanjem Pogbe u Junajted....kako mi milo što su se ljudi tamo nalupetatli o potcenjivanju Juventusa od strane adidasa....mada razumljivo je to sve, prevelika je to ostrašćenost, kao što je kod mene kada je Juve u pitanju.

                          Priča se i da je Inter otvorio Gabigolu 30 miliona te je njegov transfer u Juve trenutno on hold, dok Mundo deportivo piše da Barsa želi Mandžu, a tamo neki treći list je demantovao to sa pisanjima da se Mandžukić ne uklapa u Barsin sistem jer je previše spor i da su pisanja o prelasku samo spekulacije.

                          EDIT: Inače pobedili smo danas na ovoj turneji neke Kineze, Benatja opet strelac, opasno se nameće golovima.
                          Last edited by Brajkula; 30-07-16, 14:45.

                          Comment


                          • kako je samo Juventus dozvolio ovaj seljakluk nije mi jasno. Navlace navijace Juventusa i Manchestera evo dva meseca, imas ljudi koji jedva cekaju da dodje u Manchester, i suprotno da ostane u Juve. A on nijednom da kaze da zeli ostati ili ici. Msm za sve ove godine nijednom nije bio jasan i glasan sto se tice ostanka, svake godine " ne znam, za sad sam ovde bla bla" jbm ti mater sa bla bla, cirkuzant mrtvi. I jbnog Tottia nisam voleo najvise zato sto je bio supcina, iako je bio igracina. I Pogba mi sve vise ide na zivce.

                            Comment


                            • Pa nije on kriv dečko što je najtraženiji igrač planete i što je iskidao evo tri sezone, doneo nam dosta toga.

                              Dečko je sve zaslužio samo ne da ga mrzimo, veruj mi, pa i ako ode doneće nam bonusa 120 miliona. Stvarno od njega dosta.

                              Treća je stvar što klubovi ne mogu da se dogovore, odn. što, kako vidim, Juve bi ga prodao ali neće za sitne novce i što ima menadžera kakvog ima pa se ta cena pumpa samo da bi zadovoljili njegovi apetiti.

                              U stvari, čovek je sada na odmoru, sve će se znati kroz par dana.......ali jedno je neverovatno, Juve je možda jedini klub na planeti koji u prelaznom roku proda najboljeg igrača i u sledeću sezonu uđe još jači...nestvarna institucija i hvala ti Bože na odabiru.

                              Pa pazi ti okruženje u Seriji A, liga u bunilu, Roma nam konkurent svake sezone prosipaju iz šupljeg u prazno, Napoli se tu gura da bude rspektabilan, a klubovi koji bi po prirodi stvari trebali da budu glavni takmaci ne znaju ni gde im je glava ni gde im je rep....i Juve u takvoj sredini iz godine u godinu sve jači, sve više napreduje, ne osvrće se....INSTITUCIJA !!!!

                              Comment


                              • Pa nas ovakvo stanje u Serie A i vuce na dole, tj stagniramo. Da imamo malo vise kompetetivnu ligu, pre svega msm na jos dva istorijska velikana iz Milana. Daj Boze da ovi kinezi nesto uloze, ne treba nam nista slicno nalik Bayern/Bundes liga.

                                Ovo je burazeru marketnisko natezanje, sto vise pisanja po novinama i pojavljivanje na vestima sa bombasticnim naslovima. Sto bi prost narod reko poseravanje po medijima. Ako je ovako nesto ok prema navijacima zarad neke reklame za jbni adidas, onda ok sve je u redu.

                                Treba on da iskida u LS malo vise, da bi zaradio toliku paznju. A sve mi se cini da je zeljan paznje ko neko malo deriste.

                                Comment

                                Working...
                                X