Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa pocetna cena je bila 15 miliona i onda Marotta spustio na 10,5... kakav lik jbt...samo stedi al neki put se isplati
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Originally posted by S-Nash View Post
      Pa Rafinja je desni bek a ovaj zadnji vezni. Mada je i meni cudno da ga Bajern vec nije prebacio u svoje redove i da Hejnkes nije povukao i Artura zajedno sa sobom iz Leverkuzena. Sve u svemu drago mi je za Juve iako mi nisu jedan od drazih klubova, jer se fino pojacavaju i to je dobro za povratak Kalca na stare staze, a meni pravi Kalco mnogo nedostaje.
      Gledao sam dosta utakmica u kojim je igrao beka(desnog) i mene je odusevio,mada je polivalentan igrac i moze se snaci na dosta pozicija...mislim da u Juventusu nece igrati zadnjeg veznog,ali vidjecemo

      U Bayernu je zadnji vezni Luiz Gustavo,koji je placen 15 miliona,a ja mislim da Vidal vrijedi dosta,dosta vise...
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Originally posted by AK47 View Post
        Gledao sam dosta utakmica u kojim je igrao beka(desnog) i mene je odusevio,mada je polivalentan igrac i moze se snaci na dosta pozicija...mislim da u Juventusu nece igrati zadnjeg veznog,ali vidjecemo

        U Bayernu je zadnji vezni Luiz Gustavo,koji je placen 15 miliona,a ja mislim da Vidal vrijedi dosta,dosta vise...
        Ne vredi dosta vise, maksimalno 20 po mom misljenju ali Luiz Gustavo vredi manje.

        S obzirom na to da ce Konte igrati 4-4-2 i da su u klubu vec Markizio i Pirlo, mozda ne bi bilo lose da ga stavi na desnog beka. Juventus bi tu imao mnogo vecu prodornost nego sa Lihtstajnerom a opet i vecu sigurnost nazad + sto je on centralni vezni pa bi kao bek pomogao i u veznom redu i pas igri a ne da samo trci napred-nazad i centrira napamet.
        sigpic

        Comment


        • U Blicu je danas bio intervju sa Krasom i to postava 4-2-4 u kojem igraj spica Matri-Kvaljarela a sa strane Krasa i Marchisio a Centralni Pirlo-VIdal...
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Nisam ni mislio da vrijedi vise od 15 miliona,nego da vrijedi vise od Gustava kojeg je Bayern doveo

            Ma koristan ce biti Vidal Juventusu i naprijed i nazad
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Igracina u svakom smislu , ogromno pojacanje za Juve
              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment


              • Odlican igrac,mislim da je Juve imao sad pun pogodak ovom kupovinom,ostaje da se vidi kako ce se snaci u italijanskoj liZi,koja je po stilu dosta razlicitija od BL.Sad da dovdevu jos 2 ovakva pojacanja i mogu da konkurisu mogu slobodno reci i za titulu,ovako imaju jos uvek dosta rupa ;)
                sigpic
                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                Comment




                • Del Piero

                  Comment


                  • Nema veze izgubili smo,valja uigrati ekipu,Alex pokazao umece,ovo su pripreme bice bolje
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Jedini igrac za kojim cu pustiti suzu kad se penzionise je Del Piero, klasa kakvih retko ima. Igrac koji se oslanja na svoju "suvu" genijalnost, a ne na fizicku snagu i brzinu.

                      Comment


                      • Potreban nam je pod hitno jedan stoper, jer ocigledno je da ce Bonucia trampiti za Vargasa, te Konte uigrava varijantu Barzalji-Kjelini, askudeto ne moze da se osvoji sa Barzaljijem, realno...kako je samo ispao kod drugog gola za Sporting, smeh deci. Takodje, Bufon sinoc ocajan, Markizija nigde....ali Martinez sjajan i naravno Grande Alex, doktor fudbala! Ae reci cemo da je u jehu najtezi deo priprema, te da je Sporting 20 dana duze na istim, pa ovaj rezultat necemo uzeti za obiljno, ali ocigledno je da fale jos dva, cak i tri igraca...stoper, levi vezni i Aguero

                        Comment


                        • Slazem se za stopera,izgleda da ne racuna na Bonuccija,nekako mi ne ide ovaj tandem Matri-Q kao da se ne slazu dobro..Treba jedan spic pod hitno,ali opet imamo Alexa koji je fenomenalan,Krasa prodirao i oni centarsutevi malo besmisleni no nema veze...

                          @Prototype ja cu sigurno plakati za Alexa i Gigija...
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Originally posted by AK47 View Post
                            Slazem se sa Nashom,cak mi je cudno da je Bayern skrtario na ovakvom igracu i da su kupili Rafinhu jer mislim da je Vidal bolji igrac,ali su se zeznuli i Juventus je konacno doveo dobrog igraca za male pare,nadam se da ce im se isplatiti,igrac sa odlicnim mogucnostima...
                            Nije Bajern skrtario, stavise siguran sam da su dali mnogo vecu ponudu od Juventusa, nego politika Bajera je takva da Vidala nisu hteli da prodaju rivalima, sto ja ovom prilikom pozdravljam takvu odluku.A i Juve je sigurno gledao da maksimalno spusti sto mu se na kraju isplatilo.

                            Comment


                            • Podrzavam i ja tu politiku,mada se u proslosti pokazalo drugacije,nije mali broj kvalitetnih imena koji su iz Bayera otisli u Bayern kao sto i sam znas...a ovi su njima davali igrace na posudbu dosta lako

                              Sve u svemu najvaznije je da je Juventus dobio bas kvalitetnog igraca za male pare,cak sam danas naletio na informaciju da ce to platit na rate,na malo duzi vremenski period
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Pa vidi AK Bayer se jednom dobro opeko. Posle 2002 kad su izgubili finale LS od Real M. otisli su Ballack, Ze Roberto i Lucio u Bayern Munchen. Mislim da Bayer do veka vecnoga vise ne zeli prodavati igrace svojim rivalima, jer su vec jednom "pomogli" Bayernu da hara Nemackom. Ne treba im to opet. A poznato je da Bayern pokupi sve sto je dobro u Nemackoj i pravo je cudo sto smo ga doveli. Hvala Bayeru

                                Comment

                                Working...
                                X