Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Odg: Juventus FC

    [quote author=Layzick link=topic=2671.msg149387#msg149387 date=1279884890]
    Verovatno 31 avgusta,ne bi bilo zanimljivo ranije $#^%RT
    [/quote]
    Naravno 5do 12! ;)
    I Kolarov je jos gori,da li je presao.
    sigpic
    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

    Comment


    • #62
      Odg: Juventus FC

      Procitao sam negde, da bi Juventus zeleo Adebayora iz Manchester City-ja
      Originally posted by maliajnstajn
      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

      Comment


      • #63
        Odg: Juventus FC

        Prijateljska: Lyon - Juventus 1-2


        Na jucerasnjem odigranom prijateljskom meču protiv Lyona, Juventus je slavio rezultatom 2-1. Golove za Juventus postigli su Del Piero u 39. minuti i Pepe u 75. minuti, dok je jedini gol za Lyon postigao Ederson u 22. minuti.

        Lyon je poveo golom Edersona u 22. minuti iz jedanaesterca koga je načinio Chiellini.

        Samo pet minuta kasnije isključen je Cissokho, što je u mnogome olakšalo posao Juventusu da dođe do preokreta i pobjede.

        I Banconeri su svoj prvi pol postigli sa bijele tačke, a precizan je bio Del Piero u 39. minuti.

        Juventus je do pobjede došao golom Pepea u 75. minuti posle sjajne akcije i pasa Diega.

        JUVENTUS (4-4-2): Storari; Motta, Legrottaglie, Chiellini, De Ceglie; Martinez, Sissoko, Marchisio, Lanzafame; Amauri, Del Piero.
        Klupa: Costantino, Grygera, Ferrero, Grosso, Salihamidzic, Ekdal, Poulsen, Camoranesi, Trezeguet, Diego, Pepe, Pasquato.

        LYON (4-3-3): Vercoutre; Gassama, Boumsong, Lovren, Cissoko, Pjanic, Gonalons, Kallstrom; Briand, Gomis, Ederson.


        Ovo nije lose...

        Za Adebayora nisam siguran da ce preci u Juve ipak mislim da se Juve okrenuo ka Dzeku kao napadacu i ka Krasicu..
        To su izmislili ovi novinari @(*6sd$%
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • #64
          Odg: Juventus FC

          Iskreno se nadam da je to patka sto se tice Adebayora #%d*

          Comment


          • #65
            Odg: Juventus FC

            I ja isto nije on neki igrac a i ne bi se snasao u Juventusu.... @(*6sd$%
            Govori se o dolasku Denisa Aoga u Juve to bi moglo da bude dobro pojacanje nego da te pitam jer je Pasquato asistirao Pepeu pri drugom golu Juvea protiv Liona (%fsd%&j ako jeste onda je to sjajan talenat @R&}*
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • #67
              Odg: Juventus FC

              Sjajan je i obecava samo da ga ne prodaju
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • #68
                Odg: Juventus FC

                Nece ga prodati sigurno,otici ce negde na pozajmicu posle priprema i tekmi u LE.Sto se tice klinaca koji trenutno igraju najvise me odusevio Ekdal,steta sto ide u Bolognu posle priprema,decko ima potencijal da bude jedan od najboljih.

                Comment


                • #69
                  Odg: Juventus FC

                  Da Ekdal je sjajan steta sto ide ali i Lanzafame je takodje dobar...Odusevio me je Storari dobro brani samo 1 gol je primio na 4 pripremna meca... @(*6sd$%
                  Jesi li video spisak igraca za LE? (%fsd%&j ako nadjes izbaci ovde ako mozes
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • #70
                    Odg: Juventus FC

                    Nisu jos prijavili/objavili..

                    Comment


                    • #71
                      Odg: Juventus FC

                      Ok hvala u svakom slucaju naci cu ja nesto h5g6k8
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • #72
                        Odg: Juventus FC

                        Nasao sam nisu prijavili Buffona koji je povredjen

                        Kompletan spisak:

                        2 Motta
                        3 Chiellini
                        4 Felipe Melo
                        5 Sissoko
                        6 Grosso
                        7 Salihamidzic
                        8 Marchisio
                        10 Del Piero
                        11 Amauri
                        13 Manninger
                        14 Giovinco
                        16 Camoranesi
                        17 Trezeguet
                        18 Poulsen
                        19 Bonucci
                        20 Lanzafame
                        21 Grygera
                        23 Pepe
                        24 Pasquato
                        25 Martinez
                        27 Ekdal
                        28 Diego
                        29 De Ceglie
                        31 Costantino
                        32 Storari
                        33 Legrottaglie
                        39 Marrone
                        40 Ferrero
                        41 Bonassi

                        Nije lose ima dosta mladih igraca %QWT&W
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • #73
                          Odg: Juventus FC

                          Zadržati Diega i dovesti Adebayora


                          Kako prenosi Il Corierre dello Sport, Juventus je blizu dovođenja na pozajmicu napadača Manchester City-ja Emanuele Adebayora.

                          Juventus je odlučio zadržati usluge Diega Ribasa jer polahko nalazi svoju najbolju formu, što je dokazao u dva prethodna prijateljska meča.

                          Wolfsburgov Edin Džeko je bio primarna torinska meta, ali Hoenessova raskalašenost cijenom od 40 miliona eura odvratila je Marottu iz grada automobila.

                          Sada se Juventus okreće realnijoj meti, togoanskom napadaču Adebayoru kome je Manchester City dao na znanje da potraži novi klub, najpoželjnije na posudbu sa mogućnošću otkupa na kraju sezone, nakon što je Mancini najavio kupovinu Mario Balotellija iz Intera.

                          Juventus bi trebao platiti početnih 2.2 miliona eura za posudbu a eventualni otkup bi ih stajao u regionu do 17 miliona eura.

                          Međutim u Torinu nisu voljni da daju 5.5 miliona eura godišnju platu pa se očekuje da će Adebayor popustiti ne bi li se riješio stege u City-ju.


                          Izgleda da ono nije bila novinarska patka ali u pitanju je pozajmica,

                          Giovinco ide najverovatnije u Parmu,a Liverpul je zainteresovan za Poulsena i Tiaga ali moze da angazuje samo jednog


                          Juventus je zainteresovan za Nicolasa Budisa iz Intera i mogao bi da predje u Juve za 10 miliona....
                          On je star i mislim da bi bilo bolje da se okrenu Aogu ili Drentheu @(*6sd$%
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • #74
                            Odg: Juventus FC

                            Ipak je ovo konacni spisak pozvanih,bilo mi cudno kad si postavio taj sa 29 igraca,sto je nemoguce prijaviti toliko

                            2 Motta
                            3 Chiellini
                            5 Sissoko
                            8 Marchisio
                            10 Del Piero
                            11 Amauri
                            13 Manninger
                            17 Trezeguet
                            18 Poulsen
                            19 Bonucci
                            20 Lanzafame
                            21 Grygera
                            23 Pepe
                            24 Pasquato
                            25 Martinez
                            27 Ekdal
                            28 Diego
                            29 De Ceglie
                            31 Costantino
                            32 Storari
                            33 Legrottaglie
                            40 Ferrero

                            Comment


                            • #75
                              Odg: Juventus FC

                              To je bio ne zvanicni ja sam pogresio zacudio sam se i ja kada sam video... &%@5w8&*
                              Nema Salihamidzica,Giovinca,Camoranesia oni najverovatnije napustaju klub...
                              Ali video si sta ce uraditi navijaci ovima koji insistiraju da ostanu u klubu... @(*6sd$%
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment

                              Working...
                              X