Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa ovako sta da ti kazem odlican start bili su na 2. mestu za Novu godinu i onda se Kvaljarela povredio,ostali pali u formi i od tada sve losi rezultati,trenutno Juve je 7. nekoliko veoma losih kupovina je bilo,potrosenih para,ipak doveden je Matri u januaru i nekako se drzimo,evo sad na zadjih 5 meceva 3 pobede i 2 remija,mada je moglo da bude i svih 5 pobeda,al jbg to je Juve.Formacije ce izaci u subotu ili nedelju,a mec pocinje u ponedeljak u 20:45.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Ма ок, знао сам све то. Него формација и прва постава ме баш занима. Пошто знам да имају доооооста добрих имена у одбрани и нападу, ја не знам ко би пре играо. Зато сам питао.

      Хвала ти у сваком случају.
      Arise, Serbia!
      You fell asleep long ago,
      And have lain in the dark.
      Now wake up
      And rouse the Serbs!


      sigpic

      Comment


      • Evo ti svi igraci Juventusa:


        Golmani:

        Gianluigi Buffon
        Marco Storari
        Alex Manninger


        Odbrana:


        Andrea Barzagli
        Leonardo Bonucci
        Giorgio Chiellini
        Paolo De Ceglie
        Vittorio Ferrero
        Fabio Grosso
        Zdenek Grygera
        Marco Motta
        Leandro Rinaudo
        Frederik Sørensen
        Armand Traoré

        Sredina:


        Alberto Aquilani
        Marcel Büchel
        Milos Krasic
        Claudio Marchisio
        Felipe Melo
        Hasan Salihamidzic
        Mohamed Sissoko
        Simone Pepe

        Napad:

        Alessandro Del Piero
        Vincenzo Iaquinta
        Jorge Martínez
        Alessandro Matri
        Fabio Quagliarella
        Luca Toni

        Startna postava je do sada izgledala ovako:

        Buffon(mada moze i Storari),Motta,Chielini,Bonucci,Grosso,Krasic,Melo ,Aquilani,Marchisio,Matri,Pepe

        Mada je tu bilo dosta promena jer je Pepe neki put izostao pa je sa Matrijem u napadu bio Alex ali videcemo ;)
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • То сам тражио. Хвала.
          Само ми није јасно зашто уопште Пепе игра прву.
          Arise, Serbia!
          You fell asleep long ago,
          And have lain in the dark.
          Now wake up
          And rouse the Serbs!


          sigpic

          Comment


          • E nisam znao da ima tema i o Juventusu.... Inace moj omiljeni klub....uz ZVezdu naravno.....
            There's something wrong with me chemically
            Something wrong with me inherently
            The wrong mix in the wrong genes
            I reached the wrong ends by the wrong means
            It was the wrong plan
            In the wrong hands
            With the wrong theory for the wrong man
            The wrong lies, on the wrong vibes
            The wrong questions with the wrong replies

            Comment


            • Originally posted by Uros94 View Post
              То сам тражио. Хвала.
              Само ми није јасно зашто уопште Пепе игра прву.
              Pa vidis Alex je bio povredjen pa je Del Neri stavio taktiku 4-5-1 sa Pepeom levo i Krasom desnom dok su Melo,Marchisio i Aquilani igrali veznog,a Matri je bio spic.Sad kad se Alex oporavio fura i dalje svoju taktiku 4-4-2 ali treba probati 4-3-3 sa ovakvom postavom:

              Buffon,Chielini,Bonucci,Sorensen,Grosso,Aquilani,M archisio,Melo i onda sa strane Matri i Krasa a kao centarfor Toni nema sta da izgubi. ;)

              @Indigo kako ne bi imala,nadam se da ces pisati sa nama
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • А шта је са Кваљарелом ?
                Arise, Serbia!
                You fell asleep long ago,
                And have lain in the dark.
                Now wake up
                And rouse the Serbs!


                sigpic

                Comment


                • Povredio se pocetkom januara i od tad je poceo Juve da tone. ;)
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Ааааа да, да, сад сам се сетио те повреде. Кад се опоравља ?

                    Ја бих пробао овако.

                    Формација 4-4-2

                    Буфон, Мота, Барзаљи, Кијелини, Гросо, Красић, Сисоко, Аквилани, (не знам ко би могао по левој), Дел Пјеро и Матри, с тим што бих можда мењао једног од шпицева са Јаквинтом, да га опробамо мало
                    Arise, Serbia!
                    You fell asleep long ago,
                    And have lain in the dark.
                    Now wake up
                    And rouse the Serbs!


                    sigpic

                    Comment


                    • Do kraja sezone ali prica se da bi mogao da se vrati u zzadnja 2 kola upravo protiv Parme protiv koje je i dobio povredu i protiv Napolija.
                      Ne bih ja stavljao Sisoka pre bih Pepea realno i Mela.Ali opet treba se okrenuti sledeceoj sezoni.Bastos je rekao da ce na kraju sezone odluciti hoce li preci u neki drugi klub,a prica se i da su klubovi zavrsili sve oko njegovog transfera.Kad bi nam on dosao imali bismo strasnu sredinu.Krasa desno on lvo,a vezni Melo i Marchisio,napad Matri i Kvaljarela a na klupi Alex,Toni i voleo bih da se vrati Giovinco.Odbrana je slaba trebaju bekovi da se menjaju pod hitno W.D.Will da se dovede levo a desno moze Beck,ili bilo ko drugi.Sorensen je mlad,Grygera smotan,Motta peder,sve gore od goreg.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Е Бастос лик сабија, и њега баш готивим. Било би до јаја кад би он дошао. Нападаче не треба да доводе више, има довољно добрих. Ђовинко је предњи везни, па оно, није неопходан, мада не би било лоше ни кад би дошао. Што се тиче бекова ... кажем нисам пратио Јуве задњих месец-два, па не знам како играју, али с обзиром да знам Гросо-а од раније, не бих га мењао, бар је звучно име. А и ако треба да се мења, онда боље да пребаце Кијелинија на бека (то је играо пре) а штопера има доста. Десни бек ... па оно, ако имају паре нек купе неког бољег, ови паори нису баш најбољи.
                        Arise, Serbia!
                        You fell asleep long ago,
                        And have lain in the dark.
                        Now wake up
                        And rouse the Serbs!


                        sigpic

                        Comment


                        • Pa ovako...
                          Po mojoj proceni Pirlo ce verovatno doci,besplatno naravno posto Milan nece da produzi ugovor,moze,iskusan je jeste star ali veliki igrac.On bi mogao na sredini da se uklopi sa MArchisiomm ili Melom.Ukoliko Pirlo dodje Aquilani se verovatno vraca u Liverpul.Dakle jedan problem resen.Sissoko ide na prodaju a nije iskljuceno da ponude njega i pare neke sitne za nekog odbrambenog igraca ili nekog drugog.Sto se tice odbrane Tri stopera imamo oni ostaju sigurno,De Ceglie po meni nista specijalno nije,malo bolji od Grossa,on tu moze levo cele sezone je bio povredjen,Onda Traore i Rinaudo nece biti otkupljeni sigurno,desni bek mladi Sorensen ima talenat ali opet je mlad i gresi neki put u bitnim situacijama.Grygera ostaje valjda(nazalost),a Motta ce biti otkupljen izgleda Ne znam cime je to zasluzio...
                          Pepe bi trebalo biti otkupljen ali se ne zna,jer ako dodje Bastos i Pirlo plus se vrati Djovinko sta ce nam??Od napadaca,Alex ostaje naravno,Jakvinta na listu za prodjau a Matri i Kvaljarela se kupuju i to ce sve kostati oko 20-ak miliona.Amauri je pod znakom pitnja,on je u dobroj formi u Parmi ali pitanje je kakav ce biti kad se vrati u Juve.Toni ostaje takodje tkao da bi mi mogli lagano da igramo sa 4-3-3 foramcijom gde bi cak u napadu mali Matrija,Kvalju i Tonija..Gde ces boljee....
                          Ali realnije je 4-4-2 jer dolaskom Bastosa bi u napadu ostali Matri-Kvalja levo Bastos desno Krasa vezni Marchisio-Pirlo i odbrana nemam pojma ko ce doci..Tako da ajde da ostavimo Marottu da smislja sta ce
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Е па сад ће бити проблем има доста добрих играча и неће знати шта да раде
                            Пирло је бре до јаја, ако он дође ... фантастично.
                            Што се тиче формације ... могли би онда да метну на пример 4-3-1-2 с тим што би овај 1 централни био мало назад као задњи везни а ови скоро до аут линије. У ствари то је онда дијамант тј 4-1-2-1-2. Па онда би играо Бастос лево крило нормално, а један од ова 3 шпица нек проба на предњег везног, полу-шпица.
                            Arise, Serbia!
                            You fell asleep long ago,
                            And have lain in the dark.
                            Now wake up
                            And rouse the Serbs!


                            sigpic

                            Comment


                            • Pa na tom bi se lepo uklopio Givonicno mada i Alex igra dobro na toj poziciji.
                              Sad sve je na novom treneru ili LDN-u ako ostane a Mercato tek treba da pocne,verovatno ce Marotta opet na pozajmice da dovodi igrace
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Giovinco ostaje u Parmi izgleda i naredne sezone, a za neku dalju budućnost se još ne zna...
                                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                                C'E SOLO L'INTER

                                Comment

                                Working...
                                X