Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Poslednji koraci u vezi Bastosa...(nezvanicno)

    Juventus želi dovesti nekoliko vrhunskih igrača tokom leta i to više nije tajna, sam Marotta je to potvrdio u intervjuu pred Juventusov meč sa Romom.

    U današnjem izdanju "TuttoSporta" stručnjaci za mercato pokušavaju predvideti poteze čelnika Juventusa.

    U izveštaju se naravno počinje sa Buffonom, Melom i Chielliniem gde se navodi da oni nisu na prodaju ali takodje nije isključeno da se neki od njih iskoristi za dovodjenje neoliko igrača vrhunskog kvaliteta.

    Melo ima dosta ponuda, traže ga Real Madrid, Barcelona i Bayern Munchen, ali prema italijanskim medijima on je najbliži Realu zbog toga što je Realov napadač Karim Benzema na vrhu liste želja čelnika Juventusa pa bi mogla pasti "trampa" izmedju ova dva kluba.

    Što se tiče Bastosa tu je posao skoro završen iako još uvek nema potvrde ni iz tabora Lyona ni iz tabora Juventusa, intezivno se prate Andreas Beck, Gael Clishy kao i Wan der Will.

    Gotovo izvesno je da će Matri i Quagliarella biti otkupljeni ali će im se u napadu pridružiti jedan od mnogobrojnih napadača koji se povezuju sa Juventusom: Rossi, Sanchez, Neymar, Aguero ili Vučinić.


    Auuu...imamo li toliko para za ovaj mercato?Matri i Kvaljarela otkupljeni OK,odlicno,Bastos skoro doveden,sad neki bek verovatno Andreas Beck,mada W.D.Will je odlican, a Montolivo je izjavio da zeli u Juve.Od napadaca ja bih bio zadovoljan i Rossija da dovedemo,onda bi imali napad Matri,Kvalja,Alex,Toni,Rossi,sto znac da u slucaju povreda imamo adekvatnu zamenu..Dosta ocekujem od Juventusa sledece seozne nov stadion,novi igraci,nov trener
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Juve daje Buffona za Vucinica(nezvanicno)

      Iako je Gigi Buffon vec postao sinonim za Juventus, prilicno je izgledno da ce tijekom ljeta legendarni vratar promijeniti sredinu. Buffonova primanja snazno opterecuju budzet "Stare dame", a u vratarevom ugovoru stoji klauzula prema kojoj u inozemstvo moze otici bez odstete.

      Prema pisanjima engleskih medija Arsenal je vec namjestio nisan i ceka ljeto kako bi ga doveo za nulu, i Juve je primoran reagirati.

      Ako ga vec moraju izgubiti, mudro od Torineza bi bilo barem nesto dobiti za uzvrat. Kako Roma vec dugo nema pouzdanog cuvara mreze, barem ne nekoga na Buffonovoj razini, u Juveu Buffona planiraju iskoristiti kao dio dogovora o dovodjenju Rominog Crnogorca Mirka Vucinica.

      Beppe Marotta je i javno rekao kako Juve radi na dovodjenju Vucinica, a procjenjuje se da ce za njegove usluge morati platiti 20-25 milijuna eura. Ako u dogovor bude ukljucen Buffon, Juventus bi ustedio nesto novca i otvorio prostor u budzetu za novog sjajno placenog igraca.

      Nemam komentar na ovo....Zaista ne bih voleo da Gigi ode iz Juventusa.
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Totalna glupost od vesti... ne znaju ljudi sta bi vise napisali

        Comment


        • Originally posted by Prototype View Post
          Totalna glupost od vesti... ne znaju ljudi sta bi vise napisali
          Realno, ne mogu da verujem koliko paznje privlacimo novinarima, svaki dan po jedna ovakva slicna glupost!

          Comment


          • Dosta gluposti se prica ovih dana,ovo sam namerno pustio,jer je Gigijev agent pre nekoliko dana izjavio da Gigi ostaje u Juventusu sigurno ;)
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Juve se dogovorio oko Aquilania

              Italijan definitivno prelazi u redove "stare dame" ovog leta za blizu 11 miliona evra. Treba sačekati zvaničnu potvrdu.

              Juventus i Liverpul uspeli su da postignu dogovor oko prelaska Alberta Aquilania u Torino, a cena za vezistu je prema nezvaničnim informacijama 10,6 miliona evra.

              Bilo je dosta "povuci-potegni" situacija u pregovorima, a Liverpul je čak tražio i preko 20 miliona za Aquilania.

              "Bjankoneri" su našli dugoročno rešenje za svoj vezni red, ali ovaj dogovor nije zvanično potvrđen, jer Amerikanci na čelu "redsa" žele da probaju da još malo podignu cenu.

              U Torinu su zadovoljni partijama bivšeg veziste Rome koji je i pre par dana rekao da je njegov cilj da ostane u Juventusu.

              E pa odlicno je ovo,jeste da nie igrao bas najbolje u ovom drugom delu sezone,ali ipak za 11 miliona ce biti sjajno pojacanje,dakle prvo pojacanje koje dovodi Marotta,bio je na pozajmici naravno.Ocekuje se da ce Matri i Kvaljarela biti otkupljeni,a takodje ce i Bastos biti doveden.Ostaje i dalje potraga za levim i desnim bekom,videcemo ko ce to biti.
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Na kraju 0-0 sa Fiorentinom,nismo uspeli da iskoristimo poraz Rome,a Lazio nam je opet pobegao,sledeci mec je kod kuce sa Kataniom.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Ja cu biti zadovoljan samo da budemo ispred Rome.Al danas su izgubljena bitna dva boda u borbi za ''cetvrto mesto''.
                  I sledece godine u Ligi Evrope,al barem da ne zavrsimo kao sedmi pa da pocnemo kolo ranije pre ostalih italijanskih klubova.

                  Comment


                  • Veoma bitni bodovi,mada Krasic je odigrao veoma lose,a taktika sa Matrijem u napadu nije donela rezultat.Sada ocekujem da lagano pobedimo Kataniju,pa onda gostovanje Laciju,tu ce se dosta odlucivati ;)
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Juve vodi 2:0 protiv Katanije(ili Katanje).Oba gola je dao Del Pjero.Treba da se odigra i drugo poluvreme.
                      Posto su i Udineze i Lacio izgubili zahuktava se borba za 4 mesto.Sledeca utakmica protiv Lacija u gostima je odlucujuca.Ako pobede postoji nada da se ne zavrsi na sedmom mestu.

                      Comment


                      • Ladno su primili dva gola u poslednjih 10 minuta i izvukli samo bod.Sada ce uspeh biti i zadrzati sedmo mesto.

                        Comment


                        • Ja nisam mogao da verujem,nisam gledao tekmu nisam bio ovih dana kuci i na teletexu vidim 78. minut 2-0 za Juve i bio sam ubedjen da ce pobediti,sad dosao kuci vidim 2-2
                          E moj Juve
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Lippi: Juventus? Nikad ne reci nikad


                            "Bude li to bilo potrebno" Marcello Lippi vratit će se na klupu torinskog Juventusa, istu onu na kojoj je sjedio od 1994. do 1999., a potom i od 2001. do 2004. godine...

                            Bivši izbornik talijanske nogometne reprezentacije privržen je torinskom klubu s kojim je osvojio pet naslova državnih prvaka i jednoga u Ligi prvaka, i s kojim je u tri navrata proglašavan najboljim trenerom u Seriji A.

                            Juventusu ne ide najbolje. Momčad Luigija Delnerija trenutačno je sedmoplasirana u poretku klubova koji se natječu u talijanskom nogometnom prvenstvu, a sedma pozicija na kraju sezone ne nudi izlazak u Europu.

                            Upitan o mogućem povratku na svoje mjesto sreće Lippi, trenutačno bez angažmana, je odgovorio:

                            - Nikad ne reci nikad. Ne bih htio da se ovo shvati kao moje guranje na Juveovu klupu, to što sam vam rekao samo je odgovor na vaše pitanje. Zapravo, već sam rekao da više nikada neću sjesti na klupu nekog talijanskog kluba osim ako to ne bude iz čiste ljubavi. Mene srce veže samo za Juventus s kojim sam u posebnim odnosima.

                            - Bude li Juventusu jednoga dana bila potrebna ruka, a nadam se da neće jer bi to značilo da je sve u najboljem redu, ja sam ju spreman pružiti.
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Lazio-Juventus je pomeren za ponedeljak u 20:45 ima nesto u Rimu u nedelju ne znam sta znam da je nesto bitno za njih valjda,nadm se da ce se momci oporaviti,prokockani su bodovi a ovo je tesko gostovanje prosli put je Juve pobedio 2-1 Krasa dao gol u 92. ;)
                              Last edited by bice; 26-04-11, 11:53.
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Мало сам слабије упућен у садашњи Јуве, па не знам тачно како играју. Јел може неко да баци формацију и прву поставу ? Хвала унапред
                                Arise, Serbia!
                                You fell asleep long ago,
                                And have lain in the dark.
                                Now wake up
                                And rouse the Serbs!


                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X