Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma znam,nego od kad su poceli da tamo treniraju ovi nasi se samo povredjuju. ;)Ja mislim da svake godine najmanje 10 igraca povredjeno
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Originally posted by bice View Post
      Ma znam,nego od kad su poceli da tamo treniraju ovi nasi se samo povredjuju. ;)Ja mislim da svake godine najmanje 10 igraca povredjeno
      a tripujes se druze, svuda je tako, pogledaj samo Arsenal, Bajern, Mancester, pa i na Interovom treningu je jedno vreme bilo svega po 13 igrace (u doba Rafe), nego to vise primas ka srcu nego kada se npr. povredi Van Persi (a opet je se povredio), da izguramo mi ovu sezonu nekako, kako god, jer tesko da cemo u LS, pa uz dobra pojacanja da probamo nesto vise sledece ;)

      Comment


      • I Chiellini ce biti u out-u mesec dana... sve se nakupilo u pm. Da bi da se zavrsi ova sezona, jetra mi ode zbog Juvea

        Comment


        • Ma z godine u godinu pricamo bice bolja sledecea sezona,to smo za ovu mislili.Posle onakve polusezone kao da su svi pali,povreda Kvaljarele je na sve uticala i onaj poraz od Parme.Od tada nas Juve ide nizbrdo
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Originally posted by bice View Post
            Ma z godine u godinu pricamo bice bolja sledecea sezona,to smo za ovu mislili.Posle onakve polusezone kao da su svi pali,povreda Kvaljarele je na sve uticala i onaj poraz od Parme.Od tada nas Juve ide nizbrdo
            Od Kjeva je sve krenulo nizbrdo, crveni Mela, povreda Kvaljarele, gol za 1:1 Pelisiera u 92 minutu, ta utakmica je napravila prevagu na dole, a dotle smo se lomili ni gore ni dole...ostaje nam samo da se nadamo da ce biti bolje, a ja verujem da hoce...jer....forza JUVE!

            Comment


            • Tu nismo imali srece,ali nas je pogledala sreca protiv Intera i Lazia,pa jbg,ali preokret je poceo od Parme i Kvaljine povrede.
              FORZA JUVE!!!
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Druze sve sto si rekao za srecu to nesrecu, SLAZEM SE SA TOBOM, pazi ovu propast:

                Ekskluzivno: Urušio se dio Juventusovog stadiona



                Kako javlja SKY Sport danas poslijepodne se srušio dio južne tribine Juventusovog stadiona. "Stara dama" baš nema sreće ove godine...
                Konstrukcija je popustila pod teretom, kaže ovaj pouzdani izvor.
                Izgleda da je u pitanju arhitektonski propust, a u narednim sedmicama će se raditi na saniranju štete za koju se smatra da iznosi nekoliko stotina hiljada eura.

                Pod upitnikom je i također da li će Juventus moći igrati prve domaće utakmice iduće sezone na svom novom stadionu.

                Očekuje se rasplet događaja...







                Da l' je ovo moguce?
                Last edited by Brajkula; 01-04-11, 00:08.

                Comment


                • REkoh da nemamo srece
                  Neverovatno
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Del Piero povredjen 15 dana,propusta Romu,moguci napad Matr-Toni,mi vise nemam napadaca.Neko iz primavere,jer onaj Martinez nije napadac,vec levo smetalo
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Originally posted by bice View Post
                      Del Piero povredjen 15 dana,propusta Romu,moguci napad Matr-Toni,mi vise nemam napadaca.Neko iz primavere,jer onaj Martinez nije napadac,vec levo smetalo
                      Odlican napad
                      Slazem se za Martineza, mnogo je bolje igrao u Kataniji kod Sinise, nego u Juveu, tacnije u juveu ne igra nista a placen 12 milki...zakopa nas sa njim kilavi Marota, ne znam gde mu on pada na pamet

                      Comment


                      • I ja se pitam,mnogo boljih opcija je bilo,cak je mogao i Rossi za te pare da se dovede ;)

                        A znas ovo za rusenje tribine,to je bila sala samo
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Originally posted by bice View Post
                          I ja se pitam,mnogo boljih opcija je bilo,cak je mogao i Rossi za te pare da se dovede ;)

                          A znas ovo za rusenje tribine,to je bila sala samo
                          Pa mogao je i Rosjia, i Luis Fabiana....bilo kog svako bi se bolje pokazao od Martineza...covek je sporiji od kornjace, mada ima zajeban dribling priznacu
                          eh, hvala Bogu za stadion, koliko sam samo bio poludeo
                          Ovako sledece sezone Juve na novom stadionu, po novu titulu ;)

                          Comment


                          • Dobro je slika uradjena
                            Nadam se da ce biti mnogo vise ljudi na novom stadionu,nego sada
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Originally posted by bice View Post
                              Dobro je slika uradjena
                              Nadam se da ce biti mnogo vise ljudi na novom stadionu,nego sada
                              Fotoshop je cudo
                              a druze i ja se nadam, ali to je zato sto se u torinu mnogo vise gotivi FK.Torino nego Juventus, imas to u istorijatu rivalstva ova dva kluba...inace juve mnogo vise ima fanova ui drugim delovima Italije (pogotovo jugu) nego na severu, tacnije u Torinu!

                              Comment


                              • DA imaju manje naviaca u Torinu nego u Rimu,Milanu i drugim...
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X