Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Odg: Juventus FC

    Real želi Mela ?



    Brazilski internacionalac je privukao pažnju čelnika Reala.

    Prema pisanju "Marke", uprava kraljevskog kluba ozbiljno razmatra mogućnost da u svoj tim dovede Felipea Mela.

    Žoze Murinjo je izrazio želju da u tim dovede igrača koji bi predstavljao savršenu kombinaciju na sredini terena sa Ćabijem Alonsom. On je u početku bio zainteresovan za Kediru, ali je bacio oko i na nemačkog reprezentativca.

    Melo je pre toga bio povezivan sa prelaskom u Arsenal, ali Tobdžije nisu uputile nikakvu zvaničnu ponudu.

    Uprava Juvea je spremna da se odrekne usluga Brazilca, ali postavlja se pitanje da li će bilo koji klub moći da izađe u susret finansijskim zahtevima italijanskog kluba. Brazilac je razočarao, plaćen je 25 miliona evra, a Juventus teško da može da računa da će spasiti novac


    Ja bih mu dao jos jednu sansu da pokaze zasto je doveden u Juve 20 miliona evra plus Markioni i C.Zaneti nije malo.... &+I}\
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • #47
      Odg: Juventus FC

      Ne mogu da dovedu neke "zvezde" pa se okrecu igracima tipa Kedira,Melo i kompanija...tuzni su #%d*

      Comment


      • #48
        Odg: Juventus FC

        Pa oni sa "zvezdama" nisu nista uradili a sa obicnim igracima mozda osvoje ligu ili nesto $#^%RT samo ja se nadam da to nece da se desi *%@(D!RY-
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • #49
          Odg: Juventus FC

          Juve bi i Džeka i Krasića, nikom nije jasno kako


          Juventus ne odustaje od Džeka i Krasića. Jedini problem činjenica da Bjankoneri mogu da dovedu samo jednog igrača van Evropske Unije.

          Đuzepe Marota je priznao da su još uvek u toku pregovori sa Volfsburgom i CSKA.

          "Potrebna su nam četiri nova igrača, ali su dva prioritet – levi bek i desno krilo. Krasić? Svakako da. Pratimo ga sa velikom pažnjom, ali u njegovom slučaju moramo imati na umu da nije igrač iz Evropske Unije."

          Ni velika potraživanja Volfsburga za Edina Džeka nisu udaljili čelnike Stare dame od želje da angažuju bosanskog napadača.

          "On je san koji neće nestati i nastavićemo da ga pratimo sve dok to ne postane nemoguće, ali svesni smo velikih poteškoća. Volfsburg je odredio visoku cenu a naši konkurenti za njega imaju raspolažu velikim sredstvima."

          Marota se takođe osvrnuo na status Dijega i Felipea Mela.

          "Dijego i Melo imaju dobre pozicije u grupi, ali ako stignu unosne ponude, onda ćemo ih proceniti."




          Kada bi ovo bilo moguce ali nista //h*svb
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • #50
            Odg: Juventus FC

            Jos nije gotovo,postoji mogucnost

            Comment


            • #51
              Odg: Juventus FC

              Postoji ali samo jedan ce doci....
              Trezeguet ostaje u Juveu #$&+|r a Forlan ne dolazi //h*svb
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • #52
                Odg: Juventus FC

                Postoji jos uvek mogucnost da dodju obojica....ceka se zasedanje FIGC-a

                Comment


                • #53
                  Odg: Juventus FC

                  Ma nema od toga nista da je Inter oni bi presudili za njih ali kada je Juventus u pitanju i jos onaj skandal nema od toga nista *%@(D!RY-
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • #54
                    Odg: Juventus FC

                    Juve ušao u trku za Kolarovom


                    Taman kada su svi evropski mediji pomislili da je saga oko odlaska Aleksandra Kolarova u Lacio konačno gotova, sa Apenina je stigla najnovija vest da je Juventus odlučio da svojim interesovanjem za reprezentativca Srbije spreči njegov prelazak na Istlends.

                    Uporedo sa produžavanjem ugovora Đorđa Kjelinija, čelnici Juventusa su se, prema tvrdnjama Tutosporta, danas ugurali između Kolarova i Mančester sitija.

                    Iako je Lacio pristao da pusti Kolarova za 19 miliona evra u Mančester, u Juventusu veruju da mogu da naprave obrt leta nudeći veću sumu od te.

                    Crno-beli iz Torina će Laciju danas ponuditi novac i Sebastijana Đovinka, a ako to ne privoli Rimljane da se okrenu Juventusu, sve svoje misli će usredsrediti na Rojstona Drentea iz Reala.



                    Ako se ovo desi ni Dzeko ni Krasic nece moci da dodju u Juve...
                    Mislim da bi bilo pametnije dovesti Drentea ili Aoga koji su jeftiniji i posle Dzeka ili Krasica (%fsd%&j
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • #55
                      Odg: Juventus FC

                      Kako sad to,zar se Kolarov vec nije prikljucio igracima Man City-ja u New York-u?
                      sigpic

                      Comment


                      • #56
                        Odg: Juventus FC

                        Nije jos...

                        Comment


                        • #57
                          Odg: Juventus FC

                          To je to Krasic ima veliku sansu da predje u Juve

                          Volfsburg prekinuo pregovore oko Džeka, Krasiću otvorena vrata Juventusa




                          Više nema prepreka, naime nemački klub poručio da Džeko i Misimović nisu na prodaju, bez obzira na ponude. Više nema prepreka za Krasića.
                          U nemačkom klubu kažu da je vreme da se koncentrišu na početak sezone. Oni kažu da je sve bilo u formi raspitivanja, da prekidaju novelu i da bez obzira na ponude, bosanski reprezentativci ostaju "vukovi".

                          "Ne smemo da dozvolimo da nam ovo razbije ekipu. Dosta priče, nema prodaje i to je definitivno, ma kakav novac bude bio u igri. Da ne bude zabune, Džeko i Misimović imaju ugovore sa klubom", rekao je Henes.

                          Italijanski mediji pišu da je to kraj nade za Juve, da Trezege ostaje u klubu i da neće dovoditi napadače.

                          Marota i Del Neri su izjavili da nedostaje desni igrač u vezi i da je Krasić rešenje, ukoliko ga ne spreči nova legislatura oko stranaca. Sada tih problema nema, i videćemo hoće li Juve završiti transfer u narednim danima.


                          Ovo treba da iskoristi Juve posalje ponudu za Krasica a CSKA ce gotovo sigurno prihvatiti ^%@7f
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • #58
                            Odg: Juventus FC

                            Džeko: "Ne puštate me u Juve? Videćete kako ću igrati"


                            Čelnici Volfsburga odlučili da ne puste Edina Džeka da napusti klub. Bosanac zapretio da u tom slučaju neće igrati punom snagom.
                            Posle dugotrajnih spekulacija, Diter Henes je izjavio da dvojica najboljih igrača ostaju u Volfsburgu.

                            "Odlučili smo da okončamo sve spekulacije. Edin Džeko i Zvjezdan Misimović će u novoj sezoni definitvno igrati u Volfsburgu."

                            Edin Džeko je više puta najavio da želi da napusti klub a sada je zapretio da se neće uopšte truditi ukoliko ostane sa Vukovima.

                            "Pogledajte onda kako ću igrati."

                            Bosanac je u više navrata izjavio da želi samo u Juventus, koji je spreman da Vukovima ponudi oko 30 miliona evra, ali Volfsburg ne želi da smanji cenu, koja sada iznosi oko 40 miliona.

                            "Bild" piše da je namera Henesa da sačuva Bosanca, za svog brata Ulija, koji je u Bajernu, i koji bi želeo Džeka narednog leta, kada se otvori prostor za njegovo angažovanje.



                            E ako im je rekao @(*6sd$%
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • #59
                              Odg: Juventus FC

                              Koja saga se stvara oko prelaska Dzeke u Juve!
                              Kada ce da se zavrsi?
                              sigpic
                              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                              Comment


                              • #60
                                Odg: Juventus FC

                                Verovatno 31 avgusta,ne bi bilo zanimljivo ranije $#^%RT

                                Comment

                                Working...
                                X