Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Coming home !!!!



    Ja mislim da smo mi što se tiče prelaznog roka završili priču.

    Pominje se još jedan vezni ali samo u slučaju ako bude odlazaka. Pominjalo se da Remzi možda ode ali kako je iskidao uvodno kolo vidi se da je napokon spreman, da mu ovo što Pirlo traži od ekipe odgovara, te da je napokon onaj stari Aron.

    Comment


    • Meni je period Pogba-Morata u Juventusu bio jedna od najljepših priča modernog fudbala. Lijepo je vidjeti bar jednog od njih dvojice nazad.
      sigpic

      Comment


      • Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Last edited by bice; 04-10-20, 22:38.
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Ajde kapiram da su Kostu povrede vise unistile, ali na koju foru Berna ostaje u klubu, to mi zaista nije jasno.

            Kieza je dobar, malo vise ga pumpaju italijani, ali ok.

            Comment


            • Comment


              • Preizvikan je Kijeza, on tek trebada postane tata kakvog ga danas opisuju u Italiji.

                Pa Kulupevski ima jaču sezonu iza sebe i oko istog nema tog hajpa, plus mlađi je 4 godine.

                Što se odlaska Daglasa tiče, nema tu šta da se žali, frajer nije vezao 90 minuta na terenu pune dve godine.

                Berna....Berna ostaje u Juventusu na foru što ga niko drugi neće, a on neće u klub ranga ispod Juventusa, bar ne dok ima ugovor sa nama. Baš jedna velika prevara Bernadeski.

                Kijeza je bar brz, Berna se vuče kao prebijeni pas.

                Ja bih da sam Pirlo stavio Kulupeševskog i Kijezu sledeću na wing bekove i gore Dibala Ronaldo, iza Remzi. Kakav bi to totalni napadački fudbal bio, pa to ne može da se brani.

                Samo je problem što bi i primali bar gol po utakmici u proseku.

                Comment


                • A i Khedira na kraju ostade u Juveu iako se puno pricalo o raskidu ugovora.

                  Comment


                  • Neće čovek da ide, bilo je pregovora i pokušaja da se pronađe neko obostrano prihvatljivo rešenje ali eto....još jedne sezone Kedira će biti na platnom spisku Juventusa.

                    Više je tu problema, prvi što Kedira više nije realan i neće da prihvati činjenicu da više nije igrač za klub kalibra Juventusa, pa odatle i nema nekih ponuda tog tipa, čak i da je slobodan igrač, drugo nije realan oko primanja koja zaslužuje, neće da igra za manje pare i eto.

                    Što se prelaznog roka tiče, nikada čudniji, ali po mom mišljenju fenomenalno odrađen, sve što nam ne treba, izuzev Kedire smo pustili i doveli mlade snage - Artur, Mekini, Morata, Kijeza, Kuluševski, od pobrojanih najstariji je Morata sa 27. ostali nemaju više od 24, odatle i komentari da više nismo Old lejdi, već Jang lejdi.

                    Comment


                    • Nesto su se Dibala i Paratici zakacili posle meca sa Krotoneom?
                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • Ima dve verzije priče, istina je verovatno između negde.

                        Comment


                        • Juve dosta los, vise se ocekivalo od Pirla tj igra jako tanka. Izvlace se na individualni kvalitet
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • Nije to toliko loše koliko Pirlo nema sreće. Npr. poništena su mu dva gola u ligi zbog milimetarskog ofsajda i tri gola protiv Barselone isto tako, gde je do duše jedan bio debeo ofsajd.

                            Juče protiv Lacija su izgubljeni bodovi na sprdnju Dibale, do tog gola Lacio nije imao šansu.

                            Nije realan saldo 13 bodova, ali eto.

                            Sreća pa svi prosipaju bodove na sve strane.

                            Comment


                            • Coming home.....

                              Comment


                              • Originally posted by Brajkula View Post
                                Coming home.....

                                Dajte ponudu da odgovara i eto vam ga slobodno.
                                Samo sto mislim da nemate kesa a zamena Dibala-Pogba ne bih bas
                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X