Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Misliš slabo idu Fijati zbog korone !?

    Ovaj "raskid" sa Sarijem Juventus će da košta 20 miliona eura. Pola jednog Kuluševskog što bi se reklo.

    Comment


    • Jel istina da se veliki Del Pjero spominje kao novi mogući SD "Stare dame"?

      Comment


      • Neka je sa srecom Pirlu, nisam za ovaj potez, dosta neugodna odluka, i mozda ishitrena, ali nadam se da ce se snaci. Ne znam sta bih ocekivao, po meni Gigi i Ronaldo ce imati vise uticaja od njega, istog su godista tu negde, siguran sam da ce hemija igraca biti odlicna za razliku od one neznalice i prevare od trenera, mrtvaka Sarija...
        Nedved i Paratici ako ne obezbede kvalitetna pojacanja, zahvaliti na saradnji i dovidjenja a sto se tice Del Piera, mora se za legendu otvoriti neko mesto, imace ogroman uticaj!
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
          Jel istina da se veliki Del Pjero spominje kao novi mogući SD "Stare dame"?
          Nisam čuo.

          Originally posted by bice View Post
          Neka je sa srecom Pirlu, nisam za ovaj potez, dosta neugodna odluka, i mozda ishitrena, ali nadam se da ce se snaci. Ne znam sta bih ocekivao, po meni Gigi i Ronaldo ce imati vise uticaja od njega, istog su godista tu negde, siguran sam da ce hemija igraca biti odlicna za razliku od one neznalice i prevare od trenera, mrtvaka Sarija...
          Nedved i Paratici ako ne obezbede kvalitetna pojacanja, zahvaliti na saradnji i dovidjenja a sto se tice Del Piera, mora se za legendu otvoriti neko mesto, imace ogroman uticaj!
          Kad pomeneš Ronalda deluje mi da je on aminovao ovaj potez

          https://www.football-italia.net/1569...cisions-future

          Što se pojalanja tiče, msm da nam fali jedan top veznjak i jedan top napadač, ništa više, obzirom da smo već rešili Artura i Kuluševskog. Sa dva ta jaka igrača to bi bilo to, zato je vreme da se pukne 200 miliona na dva imena i da dogodine poberemo lovorike sa Andreom Pirlom taticom na klupi.

          Evo kad bih birao izbor bi pao na Pogbi i Ikardiju npr.

          Comment


          • Originally posted by Brajkula View Post
            Nisam čuo.



            Kad pomeneš Ronalda deluje mi da je on aminovao ovaj potez

            https://www.football-italia.net/1569...cisions-future

            Što se pojalanja tiče, msm da nam fali jedan top veznjak i jedan top napadač, ništa više, obzirom da smo već rešili Artura i Kuluševskog. Sa dva ta jaka igrača to bi bilo to, zato je vreme da se pukne 200 miliona na dva imena i da dogodine poberemo lovorike sa Andreom Pirlom taticom na klupi.

            Evo kad bih birao izbor bi pao na Pogbi i Ikardiju npr.
            Sto se vi ne ukljucite oko Tijaga? Bas bi vam legao. Juve je uvijek imao jaku sredinu terena ali ovo sada nije slucaj, imate dosta veznjaka ali dobrih/solidnih, niko nije game changer.
            Taj mali iz Brese sto je naslednik Pirla, jel ga neko uzeo?
            Sto se napadaca tice, ne znam koga bi mogli a da se uklapa sa Ronaldom i Dibalom. Neki tip Benzema/Firmino ali takvi su rijetkost
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Prva zelja Pirla je Tonali. Zar on nije zavrsio sve sa Interom? Nista mi nije jasno.

              Comment


              • Pomenusmo juče ADP, evo šta on kaže na tu temu

                https://www.football-italia.net/1569...-better-zidane

                Sad čitam za Tonalija

                Inter have the upper hand and have been in advanced negotiations for months, but still haven’t finalised the deal with Brescia, who want €40m.
                bila je priča da dečko želi u Inter, kao da je i taj posao gotovo, i ja ga ne bih kočio, ako bira najvećeg rivala pre nas šta tu ima da se čačka, bez obzira što ga Pirlo naciljao, a verujem da kad su ga već doveli da će Anjeli da mu izađe u susret za svaku svoju želju.

                Mene više brine pisanje oko alternative, Manuel Lokateli nije igrač koji će da stavi vezni red Juventusa na svoja leđa i da ga vuče do LŠ, bar mi na terenu ne liči na lidera, dakle još jedan igrač ala Bentakur taj nivo kvaliteta uz da mu se sve poklopi.

                Comment


                • Dok se Inter necka oko njega, treba neko da uleti sa ponudom od 40m i uzme im ga ispred nosa. Da se ne lazemo na danasnje vrijeme ova cijena je smijesna s obzirom kakvog igraca dovodis, ne zaboravimo da on ima tek 20 godina, a ko je pratio Bresu zna o kakvom se igracu i talentu radi.

                  Ne bi da idem toliko daleko da ga uporedjujem sa Pirlom, jos je mnogo rano za to. Odmah se sjetim price zvane "Lokateli".

                  Sensi, Barella, Tonali, mnogo je.

                  Comment


                  • Pa Inter je vec Hakimija platio 40m evra tako da sada sigurno pokusavaju da manje plate za Tonalija ili bar u ratama da se isplati mada daleko mi je taj transfer od done deal. Ako se Juventus ozbiljno umijesa ne bi bilo cudo da zavrsi kod njih.

                    Cisto sumnjam da je Pirlo iznio neke zahtjeve oko transfera jer je tek od juce postao trener prvog tima Juvea. Dosao je sa mjesta trenera U23 ekipe Juventusa gdje maltene nije ni poceo da radi a vec je preusmjeren na prvi tim tako da je nelogicno da je vec nesto isplanirao. Drugacija bi bila sitiacija da se vec nekoliko mjeseci znalo da ce sada preuzeti mjesto trenera Juventusa.

                    Ali Tonalija dovodis kao igraca koji ce tu dugo biti bez obzira ko je trener. Uostalom cisto sumnjam da se npr. Sarri nesto pitao vezano za transfer Arthura, to je sve Paraticijeva ideja pretpostavljam.

                    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

                    Comment


                    • Ode vam Matuidi, dal ce biti suza?[emoji23]

                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • Festu cu da napravim.

                        Comment


                        • Fala kurcu odlazi, vezane noge ima, saplice se lik dok trci, na stranu sto je koristan u odbrani, nula kreativnost poseduje. Sa srecom mu dalje.
                          Hajm ose otarasiti ovih bogalja Kedira, De Siljo, Danilo, Berna, Iguain, mogao bi i Kosta jer je vise u bolnici nego na terenu, Bentankur obavezno...
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Comment


                            • Originally posted by ognjen View Post
                              Pa Inter je vec Hakimija platio 40m evra tako da sada sigurno pokusavaju da manje plate za Tonalija ili bar u ratama da se isplati mada daleko mi je taj transfer od done deal. Ako se Juventus ozbiljno umijesa ne bi bilo cudo da zavrsi kod njih.

                              Cisto sumnjam da je Pirlo iznio neke zahtjeve oko transfera jer je tek od juce postao trener prvog tima Juvea. Dosao je sa mjesta trenera U23 ekipe Juventusa gdje maltene nije ni poceo da radi a vec je preusmjeren na prvi tim tako da je nelogicno da je vec nesto isplanirao. Drugacija bi bila sitiacija da se vec nekoliko mjeseci znalo da ce sada preuzeti mjesto trenera Juventusa.

                              Ali Tonalija dovodis kao igraca koji ce tu dugo biti bez obzira ko je trener. Uostalom cisto sumnjam da se npr. Sarri nesto pitao vezano za transfer Arthura, to je sve Paraticijeva ideja pretpostavljam.

                              Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
                              Evo piše se da je danas sastanak igrača i Pirla na kome će saopštiti za koje smatra da su prekobrojni i to je uglavnom spisak koji je okačio Hedbrn.

                              Originally posted by HeadBurn3r View Post
                              Ne bih se složio da je Juventus tu nešto kriv. Rugani i Bernadeski su dobili svoju šansu, nisu je iskoristili. Evo ja za Bernadeskija tvrdim da je najveća prevara italijanskog fudbala danas uz El Šaravija i otprilike da će tvoja Roma da ih spoji u timu.

                              I Bonućija smo doveli zelenog pa eto ko je on danas, Pogbu isto, Dibalu.....jbg nije svako ko zna da ižonglira loptu do 100 igrač za Juventus.

                              Pa Moisa Ken da je ostao kod nas više bi se fudbala naigrao nego tamo u Evrertonu, kod nas je ličio na igrača, tamo liči na napast iz filma Predator 1.

                              Perion ono što je bio kod nas 70% vremena bio povređen, a kad je branio kiksirao je najstrašnije, Romero jedino nije dobio šansu, a Pelegrini je doveden da bude igrač koji će da bude kombinacija za svaki transfer u Italiji, tipa ja tebi 20 miliona i Pelegrinija.

                              Comment


                              • Da stavimo tačku na naslednika

                                Comment

                                Working...
                                X