Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sumnjam jer su na toj poziciji već doveli Kuluševskog za 40 miliona.

    Tores je meni za Kuluševskg svemirski brod i cakle mi oči trenutno.

    No sve dok ne krenu da pišu ovi Italijani na tu temu ne verujem u spekulacije.

    Comment


    • Dame i gospodo Dejan Kulusevski



      TENK, a dete 19 godina.

      Comment


      • Masina je Dejo, nadam se da ce igrati sl godine pre mrtvaka Bernardeskog.
        Dzabe ga hvalimo nas dvojica Brajko kad 95% ljudi ne zna za njega, ali saznace, samo polako
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment




        • Ajmo ruke gore za rekordera, ajmo ruke gore za legendu !

          Comment


          • Juventus 'meet with representatives of Mauricio Pochettino' as Italian giants want former Tottenham boss to replace struggling Maurizio Sarri
            Tanak izbor za Juve, nema tu neke veličine, nije Poketino ni blizu tog kalibra.
            C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

            Comment


            • Gledao sam sinoc protiv Lacija (da nije bilo na B92 ne bih ni gledao jer Arenu nemam) i ni na sta mi ono ne lici.
              Sam vrh nam je solidan tu nema price. Ronaldo i Dibala su u dobroj formi. Medjutim veza je tanka. Jbt kada je nama Rabio najkorisniji veznjak. Nema tu skoro nikakve organizacije. Najjace je kada Matuidi ulazi u igru i bukvalno kao da si pustio zdrebe na teren. On u ovom Sarijevom "sistemu" ne sluzi nicemu, sto je steta velika jer moze da bude i te kako koristan igrac ako se na pravi nacin upotrebi.
              Pozadi umemo da budemo suplji samo tako.
              Nesto nisam optimistican pred ovaj nastavak LS. Titula je tu na dohvat ruke i nece izmaci, medjutim LS je miljama daleko.
              Last edited by Sandugp; 21-07-20, 07:49.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Sa ovom igrom, LS je bas teska misija. Oslanjaju se previse na individualni ucinak Ronalda i posebno Dibale. Sto kazes, veznog reda nema nidje i to ce ekipe poput Sitija, Bajerna, Atletika iskaznjavat.
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • 61 utakmica u Serie A, 50 golova - niko brže.

                  Ove sezone, 30 golova - 30 nastupa.

                  ...kao vino...

                  UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                  Comment


                  • Originally posted by Sandugp View Post
                    Gledao sam sinoc protiv Lacija (da nije bilo na B92 ne bih ni gledao jer Arenu nemam) i ni na sta mi ono ne lici.
                    Sam vrh nam je solidan tu nema price. Ronaldo i Dibala su u dobroj formi. Medjutim veza je tanka. Jbt kada je nama Rabio najkorisniji veznjak. Nema tu skoro nikakve organizacije. Najjace je kada Matuidi ulazi u igru i bukvalno kao da si pustio zdrebe na teren. On u ovom Sarijevom "sistemu" ne sluzi nicemu, sto je steta velika jer moze da bude i te kako koristan igrac ako se na pravi nacin upotrebi.
                    Pozadi umemo da budemo suplji samo tako.
                    Nesto nisam optimistican pred ovaj nastavak LS. Titula je tu na dohvat ruke i nece izmaci, medjutim LS je miljama daleko.
                    Lion izbacujemo i ovako, pratio sam izgubili su pre neki dan od Rendžersa, a dalje.....mada i Siti i Real ne dominiraju, evo Siti pre neki dan isprašio veseli Arsenal. Jedan je meč, nema publike, kako kome klikne.

                    Rabio je zver, da se zadrži i za dogodine !

                    Originally posted by Miki28 View Post
                    Sa ovom igrom, LS je bas teska misija. Oslanjaju se previse na individualni ucinak Ronalda i posebno Dibale. Sto kazes, veznog reda nema nidje i to ce ekipe poput Sitija, Bajerna, Atletika iskaznjavat.
                    Mislim da se mi ne oslanjamo previše na individualni kvalitet Ronalda koliko on kao takav to zahteva, da može držao bi loptu celu utakmicu kod sebe.

                    Izgubio je na brzini on dosta, tj. ne na brzini koliko na nekoj hitrini, dribling mu je sporiji, ali da je i dalje to klasa, klasa je, opasnost stalno po gol protivnika.
                    Last edited by Brajkula; 21-07-20, 09:08.

                    Comment


                    • Originally posted by Brajkula View Post

                      Mislim da se mi ne oslanjamo previše na individualni kvalitet Ronalda koliko on kao takav to zahteva, da može držao bi loptu celu utakmicu kod sebe.

                      Izgubio je na brzini on dosta, tj. ne na brzini koliko na nekoj hitrini, dribling mu je sporiji, ali da je i dalje to klasa, klasa je, opasnost stalno po gol protivnika.
                      Godine su to, covjek je od 2003 na vrhunskoj sceni. Prilagodio je on igru ali naravno da primijete to svi da je izgubio na hitrini, nije vise mladic ali mu zato treba minimum prostora. Sinoc je mogao 4 ili 5 komada da da, bas me iznenadilo glavom kad je precku pogodio. To je za njega rutina da zakuca u mrezu.
                      Svidja mi se konekcija njega i Dibale, vidi se da je Dibala glavni igrac Juvea. Nevjerovatno da ste ga zamalo prodali.
                      Nisam toliko gledao Juve ove sezone ali Rabio je sinoc bio odlican, jedini koji je nesto radio na sredini terena. I u napadu i u odbrani, bas dobra partija.
                      Fascinantno mi je kako Danilo opstaje u ovim jakim klubovima, meni je on teska rupa. Decko nema kontrolu, kakve glupe faulove pravi i jos se buni
                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • Originally posted by Brajkula View Post
                        Lion izbacujemo i ovako, pratio sam izgubili su pre neki dan od Rendžersa, a dalje.....mada i Siti i Real ne dominiraju, evo Siti pre neki dan isprašio veseli Arsenal. Jedan je meč, nema publike, kako kome klikne.

                        Rabio je zver, da se zadrži i za dogodine !



                        Mislim da se mi ne oslanjamo previše na individualni kvalitet Ronalda koliko on kao takav to zahteva, da može držao bi loptu celu utakmicu kod sebe.

                        Izgubio je na brzini on dosta, tj. ne na brzini koliko na nekoj hitrini, dribling mu je sporiji, ali da je i dalje to klasa, klasa je, opasnost stalno po gol protivnika.
                        Kako jedna utakmica? Zar se neće igrati revanši u nokaut fazi LŠ?

                        Originally posted by Sandugp View Post
                        Gledao sam sinoc protiv Lacija (da nije bilo na B92 ne bih ni gledao jer Arenu nemam) i ni na sta mi ono ne lici.
                        Sam vrh nam je solidan tu nema price. Ronaldo i Dibala su u dobroj formi. Medjutim veza je tanka. Jbt kada je nama Rabio najkorisniji veznjak. Nema tu skoro nikakve organizacije. Najjace je kada Matuidi ulazi u igru i bukvalno kao da si pustio zdrebe na teren. On u ovom Sarijevom "sistemu" ne sluzi nicemu, sto je steta velika jer moze da bude i te kako koristan igrac ako se na pravi nacin upotrebi.
                        Pozadi umemo da budemo suplji samo tako.
                        Nesto nisam optimistican pred ovaj nastavak LS. Titula je tu na dohvat ruke i nece izmaci, medjutim LS je miljama daleko.
                        Jel to B92 prenosi Ligu Šampiona?

                        Comment


                        • Igra se revanš, sad u Avgustu, u Torinu, protiv Liona.

                          Posle je valjda sve po jedan meč.

                          Originally posted by Miki28 View Post
                          Godine su to, covjek je od 2003 na vrhunskoj sceni. Prilagodio je on igru ali naravno da primijete to svi da je izgubio na hitrini, nije vise mladic ali mu zato treba minimum prostora. Sinoc je mogao 4 ili 5 komada da da, bas me iznenadilo glavom kad je precku pogodio. To je za njega rutina da zakuca u mrezu.
                          Svidja mi se konekcija njega i Dibale, vidi se da je Dibala glavni igrac Juvea. Nevjerovatno da ste ga zamalo prodali.
                          Nisam toliko gledao Juve ove sezone ali Rabio je sinoc bio odlican, jedini koji je nesto radio na sredini terena. I u napadu i u odbrani, bas dobra partija.
                          Fascinantno mi je kako Danilo opstaje u ovim jakim klubovima, meni je on teska rupa. Decko nema kontrolu, kakve glupe faulove pravi i jos se buni
                          Dibala zlatna lopta ako osvojimo LŠ.
                          Last edited by Brajkula; 21-07-20, 11:03.

                          Comment


                          • Originally posted by Brajkula View Post
                            Igra se revanš, sad u Avgustu, u Torinu, protiv Liona.

                            Posle je valjda sve po jedan meč.
                            Nisam nešto puno pratio fudbalske vesti u poslednje vreme. Velika promena.

                            Last edited by HeadBurn3r; 21-07-20, 14:23.

                            Comment


                            • Sto je najgore, dlaka je falila da Vojce taj penal skine...
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Ima li cega u ovoj prici oko Pocha?
                                Ne znam bas koliko je on menadzer za Juve, ali svakako uz Kloppa i Pepa trenutno najbolji menadzer.

                                Sent from my motorola one action using Tapatalk
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X