Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Odg: Juventus FC

    Kako sjebase Dzeku ti debili iz Wolzburga,realno za njega je previse 30mil. eura,a oni traze 50mil.,on treba sacekati da istekne ugovor pa dzaba otici,kad tad.
    sigpic
    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

    Comment


    • #32
      Odg: Juventus FC

      Pa jeste ali ima ponude da ode u neki bolji klub i on to zeli samo ovi su preterali mnogo *%@(D!RY-
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • #33
        Odg: Juventus FC

        Dzeko ima ugovor sa Wolfsburgom do juna 2013.
        To je dugo... &@/+W

        Comment


        • #34
          Odg: Juventus FC

          Pa zato i traze toliko.Sto je najgore Juventusu su trazili Diega doplatu za Dzeka,izgleda da su doslovno shvatili ono bosanski 'dijamant'. #%d*

          Comment


          • #35
            Odg: Juventus FC

            Pa ni ovi u Juventusu nisu ludi da daju Diega i pare za napadaca koji po meni ne treba da dolazi u Juve a i nece ne vredi toliko sigurno mozda oko 15-18 miliona mozda manje @(*6sd$%
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • #36
              Odg: Juventus FC

              Dzeko vredi 30 miliona.Tolika mu je trzisna cena.Sve preko toga je nemoguce.

              Comment


              • #37
                Odg: Juventus FC

                Liverpool je izgleda zagrizao za Poulsena,mozda jedina ekipa od svih zainteresovanih koja moze da mu ponudi istu platu,nadam se da ce crveni da se zajebu $#^%RT

                Comment


                • #38
                  Odg: Juventus FC

                  Samo zagrebi pa se zajebi &*#GI(] &*#GI(]
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • #39
                    Odg: Juventus FC

                    Prijateljska: Hamburg - Juventus 0-0

                    Na danas odigranoj prijateljskoj utakmici Juventus nije uspio da postigne gol, ali ga još nije ni primio na prijateljskim utakmicama ove sezone. U Lubeccu meč između Hamburga i Juventusa završen je rezultatom 0-0.

                    Juventus je imao dvije dobre prilike, a oba puta u šansi je bio Trezeguet. Sa druge strane, Hamburg je dva puta pogađao stativu.

                    Sledeću prijateljsku utakmicu Juventus igra sa Lyonom.

                    Juventus (4-4-2): Storari; Motta, Legrottaglie, Ferrero, De Ceglie; Martinez, Sissoko, Ekdal, Lanzafame; Diego, Trezeguet.
                    Klupa: Costantino, Grosso, Grygera, Alcibiade, Buchel, Marrone, Pasquato, Del Piero, Amauri.


                    Po meni Storari najbolji u timu i stvarno dobro brani bravo za Del Nerija sto ga je doveo,Lanzafame takodje sjajan kao i Motta i Legrottaglie ostali onako....
                    Grosso je igrao solidno i trebalo bi mu dati jos jednu sansu,a Pasquato je nova nada Juvea... $#^%RT
                    Bitno je da na 3 prijateljske Juventus nije primio ni jedan gol #$&+|r
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • #40
                      Odg: Juventus FC

                      Dijego ključ transfera Edina Džeka u Juventus


                      Prema poslednjim izveštajima, Volfsburg bi prihvatio ponudu Juventusa za Edina Džeka koja bi uključivala novac plus Dijega.
                      Nakon što su Vukovi doveli Marija Mandžukića iz Dinamo Zagreba, sve je izvesnije da će Edin Džeko biti prodat.

                      Juventus čini sve da dovede Bosanca u svoje redove pa su Bjankoneri navodno ponudli 15 miliona evra plus Dijega, mada se još uvek ne zna da li bi Brazilac pristao da se vrati u Nemačku.

                      Čelnicima Volfsburga ne bi imali ništa protiv da vide Dijega u svojim redovima, a Diter Henes je čak poslao dva skauta da gledaju Brazilca u prijateljskom meču protiv Hamburga.

                      Juventus jednostavno nema dovoljno novca da plati za ceo transfer bosanskog napadača pa im je Dijego poslednja šansa.


                      Po meni Diego bi trebalo da ostane i ne treba Juveu Dzeko moze da se okrene Krasicu ili Forlanu ali postoji i ova opcija


                      Tri na tri




                      Kako prenosi Il Corriere dello Sport, Hamburg će iskoristiti prijateljski meč za još jednu svrhu.

                      Naime, Hamburg SV je pokazao interesovanje za tri igrača Juventusa a da bi ih pridobili moraju žrtvovat tri svoja igrača za koje je Stara Dama zainteresirana.

                      Riječ je o Diegu, Poulsenu i Grygeri koji su se našli na transfer listi 13 igrača na prodaju.

                      U zamjenu bi Hamburg bio voljan da se riješi usluga Aoga, Jansena i Elie koji su također alternativno na transfer listi, to jest nisu strogo čuvani kao starteri u timu.

                      Juventusu bi po svemu sudeći dobro došla ova trampa jer im odbrana još uvijek šteka, pogotovo sada na poziciji lijevog beka koje bi upraznio Denis Aogo.


                      Videcemo sta ce se desiti (%fsd%&j
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • #41
                        Odg: Juventus FC

                        Giovinco odlazi iz Juventusa //h*svb //h*svb //h*svb

                        Sebastian Giovinco će napustiti Juventus. Ovo je potvrdio njegov agent Andrea D'Amico u intervjuu za Sky Sport 24.

                        "Giovinco želi da igra, on bi volio da to bude u Juventusu, ali s obzirom na trenutnu transfer politiku, broj napadača, taktiku trenera, jasno je da Giovinco mora da ode ako želi da igra. Imamo nekoliko ponuda i izabraćemo onaj klub u kome će Giovinco biti starter i najviše igrati."

                        Jos jedan koji ide je Albin Ekdal //h*svb
                        Po meni sjajan igrac i trebao bi se vratiti u Juve..Decko zna da deli lopte igra veoma dobro i ako su pametni celnici Juventusa bi trebalo da ga vrate za koju godinu



                        Posle priajteljske utakmice sa Hamburgom, Šveđanin Albin Ekdal potvrdio je svoj transfer u Bolognu, ali nije krio želju da se vrati u Juventus.

                        Ekdal je prethodnu sezonu proveo u Sieni i dobijao je pozitivne kritike za svoju igru, ali sada mora da dokaže svoju vrijednost u Juventusu i možda na utakmicama Evropa Lige koje slijede krajem mjeseca.

                        "Volio bih da igram na tim utakmicama. Bologna je dobar tim, ali moja želja je da se vratim i da igram za Juventus."

                        "Još sam mlad tako da sada ne bih imao dovoljno prostora u Juventusu."
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • #42
                          Odg: Juventus FC

                          Krasicev agent izjavio da vise ne moze cekati Juve i da se polako okrece drugim solucijama.

                          Seba gotovo izvesno napusta klub. Njegov agent je izjavio da su razgovarali sa celnicima kluba i da Seba nije dobio garanciju da ce igrati, tako da se okrece pronalasku novog kluba.

                          Comment


                          • #43
                            Odg: Juventus FC

                            Steta za Krasica a Seba je veliki talenat i steta sto ide ali za njega nema mesta u Juveu...Ima dosta opcija u napadu a ova formacija Del Nerija njemu ne odgovara srecno u nastavku karijere mozda se jednom bude vratio u Torino ko zna (*#^R^
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • #44
                              Odg: Juventus FC

                              Sada kada od Juvea nema nista,Krasic se okrece Feneru i Cityu... (%fsd%&j

                              Comment


                              • #45
                                Odg: Juventus FC

                                Krasic ce na kraju zavrsiti u Cityu..Oni nude velike pare CSKA i oni su zeleli da odmah prodaju Krasica ali ovaj je hteo u Juventus ali posto od toga nema nista onda ce Krasic karijeru nastaviti u Cityu 100%
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X